Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (507. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: jamie35 , jamie35 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
14.693
Cevap
620
Favori
1.176.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
58. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ethernet kullanipda vpn e bağlanabilen var mı? Wi-Fiden sorun olmuyor ama Ethernet bağlayınca internet kesiliyor
  • Tivimate için ortak arayan var mı ?

• olmaz

• c.guleken C kullanıcısına yanıt

telegram grubu var yardımcı oluyorlar

• yeniadam Y kullanıcısına yanıt
    Ne olmaz :)
  • ethernetle bağlantı yaptığınızda vpn bağlanınca kopma olur bug var tvboxta... herkes için aynı durum.. çözümü, vpn e bağlanınca ethernet kablosunu yeniden çıkart tak, bağlı kalacaktır...

Eyvallah hocam demin denedim aynen dediğiniz gibi şimdi oldu
  • rica ederim efendim

Hocam bazı yerlerde ugreen dönüştürücü kullananlarda bu sorun olmadığı yazıyor ilginc
  • internette telegramlalarda baya istişare ettik .... ugreen çok kişide var aynı problem, reddit te de araştırdım google forumlarında da aradım gene sorun yaşayan çok çözüm vermiyorlar işte böyle zahmetli yöntmler le halledebildik anca...

Çok teşekkürler hocam
  • Guest-D84457EFD kullanıcısına yanıt
    Kaç yaşındasın
  • Arkadaşlar selamlar. Televizyon uygulamak için doğru düzgün bir uygulama bulamıyorum artık tv box ta . Varmı tavsiye edebileceğiniz bir uygulama acaba ?

• dreamboi kullanıcısına yanıt
    Nasıl yok yaa ! İnnatv, kral tv , blutv , goltv, soccertv ,kalite tv , dark box tv ve daha bir çoğu hepsi çalışıyor. Harran ovasında ....... ya yer bulamıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 26 Ocak 2021; 20:52:7 >
  • 3D film oynatan uygulama var mı?

• Guest-D84457EFD kullanıcısına yanıt
    Sen gerçekten çocukmuşsun. Kaç yaşındasın diye sordum o kadar. Ne küfürü. Neyse block zorunlu oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 26 Ocak 2021; 23:12:36 >
  • Bu uygulamaları bulabileceğiniz bir site vs var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • store’dan indirilebilecek en iyi tv uygulaması nedir acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Apple tv, nvidia shield, beelink ve buna yakın birkaç model dışında hepsi birbirinden can sıkıcı cihazlardır.

Mi tv stick, mi box s 4k, mecool km9, x96 max plus, tivo stream 4k test etmiş birisi olarak söylüyorum bunu. İlla ki bir yerinde bir arıza çıkar. Çözümü de illa ki vardır.

Eee ne kadar ekmek o kadar köfte...

İyi bir tv + ugreen ethernet hub + mi box s 4k 3'lü kombinasyon ile mutluyum ayrıca ama dediğiniz gibi yazılımsal problemler mevcut. Bana çok ucuza geldi diğer türlü mesajımdaki ilk cümleler hala geçerlidir.

Ülkemizde döviz kuru + vergi sağolsun etiket fiyatları sonucu cihaz bizlere kusursuzluğu sağladığını düşündürüyor ama elin hans'ı 30-40-50 birime alıp geçiyor :) belki de memnun kalmayıp tozlu raflarda yerini alıyordur...

Böyle gidersek daha çok başımız ağrır. 😅

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dert Sahibi -- 27 Ocak 2021; 4:39:56 >
  • Ortalama 450 liralık bir cihaz ile ; bedava malum kanalları izle , bedava belgeselleri dizileri izle , paralı platformları ücretsiz izle , eskimiş akılsız tv yi 4000 lira 5000 lira fark vermeden 450 liraya akıllı yap , sonra auuuvvvv ben fişi çekemem, fişi cekmeyincede youtubeden ses gelmiyor donuyor falan. Çek fişi kardeşim sonra yat Sabah tak
  • 
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.