Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (501. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.631
Cevap
620
Favori
1.172.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mi box ta son zamanlarda çok problem yaşıyorum pc de ve telefonda donmadan izlediğim yayınlat mi box ta sürekli donuyor. Hız testi yapıyorum 24 mbit çıkıyor fakat mi box tan yapıyorum 3-4 mbit çıkıyor. Kablolu bağladım sorun aynı.
  • alexander vasilievich A kullanıcısına yanıt
    Miboxu kapatırken fisden mi çeliyorsunuz yoksa kumandadan stand baya mi alıyor sunuz
  • Fişten çekiyorum
  • alexander vasilievich A kullanıcısına yanıt
    Kablolu bağlanıp hızınızın düşük çıkması çok ilginç
  • Beyler cihazı stand by olarak mi yani kumandadan mi yoksa fişi çekerek mi kapatıyor sunuz ?
  • Mi Box ın takılı olduğu priz grubuna 9 farklı cihaz bağlı. Elektrik tasarrufu için; kullanılmadığında özellikle gece mutlaka priz grubunun anahtarından kapatıyorum.

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Aynen benimde öyle onun icin sormuştum
  • Kumandadan kapatınca cihaz devamlı stand by durumunda kalıyor , bu durumun cihaza zararı olur mu ?
  • Guest-D84457EFD kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Hdmi cec ayarlarını açmak mi boxu hızlandırıyor ama gece elektrik gidip gelirse tv yi acıyor ve tv sabaha kadar açık kalıyor. Bunun bir çözümü var mı?
  • Mi box s yi satıp amazon fire stick 4k ya geçtim. Kesinlikle daha stabil bir cihaz. En önemlisi wifi ağı seçmiyor. Direk bağlanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Mi box s yi satıp amazon fire stick 4k ya geçtim. Kesinlikle daha stabil bir cihaz. En önemlisi wifi ağı seçmiyor. Direk bağlanıyor.
    Hayırlı olsun kaybettik seni de he:) Bir gün yine mi ye dönersin gibi geliyor bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

Hayırlı olsun kaybettik seni de he:) Bir gün yine mi ye dönersin gibi geliyor bana

Alıntıları Göster

Benim işim belli olmaz hocam. Bir bakmışsın bunu da satıp nvidia shield almışım  

• A101 e mi stick gelmis 300₺

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Modemim 2.4 modem. Çok sıkıntı yapmaya başladı. Yakın çevremde avmlerde falan mi box bulabilirsem alacağım. Ethernet hub takıp bağlanmayı düşünüyorum boxa. Bazı yorumlarda arkadaşlar 5ghz modem olsa bile arada oda duvar olsa Wi-Fiden verim alınamadığını yazmışlar. Hatta internettte bazı yorumlarda 2metreden sonra bile sorun olduğunu yazanlar var. Üstelik 5ghz in çekim alanı çok daha az. Şimdi gidip 5ghz modem alsam Wi-Fiden yine sıkıntı yasarsam kafayı yerim. En iyisi 2.4 modemi Ethernet ile mi boxa bağlamak. (Stick modelini kullanıyorum )

Superbox kullanıyorum bazen bahçede kullanmam gerektiğinde arka odaya alıyorum, arada bir oda yani iki duvar olmasına rağmen 2.4ghz de (S10+ telefonla aynı) iki diş çekiyor. Cihazın alıcısı son derece yeterli. 5Ghz mi box dan bağımsız olarak düşük alana sahip bir frekans.

• diyar_21 kullanıcısına yanıt

28 Ocakta gelecek galiba ayrıca 50 TL indirim var kullandığınız banka kartına göre

• quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

Kablo çeksen daha iyi .sana USB to eternet lazım.usb 2.0 olanı yeterli
    HB.da 72 TL ye 3xusb +eternet dönüştürücü var resmini koyarım.

Memnuniyet çok iyi değil bu aparat için. 40mb internet 7 ye düştü diyen var. Güvenip alamıyorum

• ByLorem_54 kullanıcısına yanıt

Dogrudur hocam onunden geçerken afiş de gördüm...

• Mi stick kullaniyorum ama sanki yavas sanki uygulamalar arasi gecis filan yada biraz kil olabilirim . Sizce mi box a gecsem bir sey kazanirmiyim farkedermi ?

Mi stick amazondan almistim son iade tarihim 12 subat

• therkut kullanıcısına yanıt
    Mert Temizer test etti 50 mbps hızda
    49 mbps hız aldı 7 ye düştü diiyenlerin
    Başka sorunu vardır.
  • 
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.