Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (468. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.631
Cevap
620
Favori
1.172.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu anda en uygun fiyat nerede? Amazon.com.tr de 548₺. 30₺ ilk alışveriş için indirim yapıyor. 50₺ de worldpuan kampanyası var. Yani toplamda 80₺ düşersek 470₺ gibi bir rakam oluyor. Bu fiyattan daha uyguna bulabileceğim bir yer var mı acaba? Amazonda anlık indirim olur mu beklesem?

• Dert Sahibi kullanıcısına yanıt

Hdmi kablo kaliteli bir hdmi kablo ondan sorun gitmiş olabilir. Ama yine de karanlık sahnelerde ahım şahım bit görüntü yok. Ghosting olayı gitti, ki çok canımı sıkıyordu bu durum. Ama aydınlık shaneler ile iç mekan / karanlık sahnelerde görüntü kalitesi düşük. Tahminimce mi box ın işlemcisinden kaynaklı bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DreamRiver kullanıcısına yanıt

Tv kontrast ayarlariyla oynayin

• diyar_21 kullanıcısına yanıt

Cevabın için teşekkür ederim hemşerim. Yalnız dediğim gibi mi box ın kendi hdmi kablosunu değişince Karanlık / iç mekan çekimi sahnelerde ghosting gitti ve görüntüde iyileşme oldu.

Örnek olarak şöyle söyleyeyim. İptv hem uydu alıcımda hem de mibox ta var. Mibox da iptv den bir film izlediğimde ghosting olayı ve çok rezil görüntüyü görünce bir de uydu alıcım ile aynı kanalı açıp filme bakayım dedim. Uydu alıcısında ghosting ve o kötü görüntü yoktu. Sonra buraya sorunu yazdım ve o anda aklıma hdmi kabloları değiştirmek geldi ve dediğim gibi sorun düzeldi.

Yine de karanlık ve iç mekan sahneleri mibox da çok tatmin edici değil. Eski media oynatıcım dark marka görüntüyü çok güzel verirken 4k olayı olmaması nedeniyle emekliye ayırdım.

Film izlemek isteyenler için tavsiyem kaliteli bir hdmi kablo ile kullanmanız olacaktır.

Kısmen çözüldüyse sevindim. Bazen dinamik kontrast ayarlariyla falan oynayinca da goruntu düzeliyor o yuzden söylemiştim

• no-education N kullanıcısına yanıt
    470 yüksek Fiat geçende 329 a amazonda resmen yağmalandı
    Arada 140 TL var.
    Yine biri yapar indirim
    Akakce demiştim ordan takip et boşuna 470 verme
  • parlamenter P kullanıcısına yanıt
    Valla bütün siteleri inceledim şu anda 500ün altında fiyat bulamadım ne yazık ki 😕
  • Bunlar hep 3 kağıtçı. Yılbaşına kadar fiyatları yükseltiyorlar yılbaşında indirim var deyip normal fiyata çekip satacaklar. Bu işler hep böyle
    Acelen yoksa bekle
    Amazon yine dusurecek
    Akakce alarm kur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlamenter -- 27 Aralık 2020; 23:40:8 >
    Akakceye alarm kur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DuncanIdaho

Merhaba arkadaşlar,

Bilgi olarak, uygulamalarda verileri ve önbelleği temizledim, eklentileri (Turkvod vs.) yeniden kurmam gerekti ama problem çözüldü. Başka yaşayan arkadaş olur diye buraya not düşelim. Zaten bir ötesi Kodi'yi kaldırıp yükleyecektim.

Bu arada gerekli gereksiz yüklenen uygulamalarıda bir kaldırmış oldum.

Teşekkürler

Alıntıları Göster

alıntının bahsettiğiniz konuyla alakasını çözemedim yanlışlıkla oldu sanırım

• Tamamdır dediğiniz gibi yapayım. Yeni yeni ihtiyaç duyduğum birşey olduğundan önceki fiyatını bilmiyordum ama bekleyeyim umarım düşer. İlla hemen almak zorunda değilim zaten.
    Bendede alarm var düştüğünde
    Buraya yazarim
  • parlamenter P kullanıcısına yanıt
    Tamamdır umarım kısa sürede düşer 🙂
  • ---DaNGeR--- - kullanıcısına yanıt

Dsmartgo uygulamasında bu sorunu yaşamayan var mı?

Kardeşim bende senin gibi bekliyorum ama inan akıl kârı değil bu cihazlara bu paralari vermek ederi max 250lira bekle indirim kolla daha uygun cihazları arastir yazik 500 liraya.

• scorpionhss S kullanıcısına yanıt
    Siz cihaza apk uygulamalar kurdunuz mu inattv pro, purble tv, reg tv vs vs... Veya kuran birisi cevaplayabilir mi? Bu programlarda maç, dizi izlerken görüntü kalitesinde düşme veya bozulma oluyomu yoksa direk normal tv kanallarındaki gibi görüntüyü olduğu netlikte yansitiyomi yani programda 1080p ayarladığınizda gerçekten 1080p görüntü veriyor mu? (Tv destekliyo) Bide 1080p de fps düşmeleri oluyomu? Biraz fazla soru oldu kusuruma bakmayın? Bu soruları hem mi stick için hemde mi box için sordum.
  • arkadaslar mibox crackli uygulama kuramiyom neden acaba yuklenmedi hatasi veriryo
  • Selamün aleyküm arkadaşlar kumandamın sesli komut özelliği çalışmıyor.Dinliyor gözüküyır ama yazmıyor.Cihaz sitabil çalışsın diye burdaki öneriler doğrultusunda ayarlar ve geliştirici seçeneklerde birçok şeyi depiştirdim.Bu yüzden neyi nasıl değiştireceğim bilmiyorum.Kumandamın sesli komutunun çalışması için ne gibi ayarlar yapmam gerekiyor?
    Aynen cihazın görüntü işleyicisi çok dandik..IPS ekranda bile çamur gibi soluk renkler veriyor videolarda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 28 Aralık 2020; 9:36:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.