Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (432. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: DADAŞ33 , DADAŞ33 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.711
Cevap
620
Favori
1.177.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yok bi değiliz farklı grup

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Bütün gosting olayları ekrandadır. Ceptede tv dede. Cihaz ile kesinlikle alakası yoktur.
    O zaman böyle mesajları yazarak kullanıcıları yanlış bilgilendirmeyin lütfen. Cihazda “Ghosting” olarak bilinen sorun vardır, ama herkes bunu farkında değildir, ve bu televizyonla alakalı değil, direk Xiaomi kutusuyla alakalı sorundur.
  • parlamenter P kullanıcısına yanıt

Daha önce de yazmıştım ghosting sorununu. Benim tv 2010 model 32 inch samsung lcd, bende de var ghosting. Muhtemelen android 9+mi box sorunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu mi box yada uygulamalar dark moda olabilme imkanı varmı cihaz yada uygulamayla.Bu inat tv gibi uygulamalarda nereye gittiğimi göremiyorum kumanda ile.Karanlık mod olsa kumandayla nereye baatığım belli olur...
  • Şöyle bir cihaz çıkmış. Android tv arayüzlü. Netflix lisanslı.

• Bu yeni güncelleme ile ilgili bir sorun var mı arkadaşlar, henüz güncelleme yapmadım, bir sıkıntı yoksa güncelleme yapayım.

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok ama faydası da yok bana göre. Güncellemesem de olurmuş...
  • striders kullanıcısına yanıt

Bu sorunla ilgili ben de 2 hafta kadar önce yazmıştım foruma. Dediklerinizin aynisini hala yaşıyorum. Kumanda kendiliginden kopuyor ve tekrar eşleme yapıyor. Arada bip sesi ile tekrar eslesiyor , bazense eşleme görseli cikiyor. Görsel çıktığında hicbirsey yapmasam bile yine de kendiliğinden bağlanıyor. Pilleri değiştirdim şuan duracell turbo var yüzde 99 , fabrika ayarlarina sıfırladım, geliştirici seçeneklerinden arkadaşların bahsettiklerini yaptim ( ki çok fazla uygulama yüklü değil, zorlandığını zannetmiyorum) ancak çözüm olmadı. Hatta evdeki diger blootooth aletlerle çakışma mi yapiyor acaba diye onlari kapadim yine fark etmedi. Bazi yabancı forumlarda evdeki 2.4 modem i kapatin ,onla çakışma yapabilir demişler ancak mantıklı gelmedi. Ağustos ayında aldigimda bu sorunlar yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dert Sahibi

Sıkıntı yok ama faydası da yok bana göre. Güncellemesem de olurmuş...

Teşekkür ederim hocam, korkuyorum ben xiaomi güncellemelerinden.

• Satılık kapalı kutu MiBox4K

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mibox-4k-475-kapali-kutu-garantili--146988184#146988184

• quote:

Orijinalden alıntı: Sürekli Dizi

Satılık kapalı kutu MiBox4K

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mibox-4k-475-kapali-kutu-garantili--146988184#146988184

Akakçe de 518 tl ye bulunuyor. Sizden alıp kargo parası vs uğraşana kadar kupon bulup sıfırını kendi adına faturalı alır alacak kişi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Akakçe de 518 tl ye bulunuyor. Sizden alıp kargo parası vs uğraşana kadar kupon bulup sıfırını kendi adına faturalı alır alacak kişi.

Alıntıları Göster

Alsın o zaman, hayırlı olsun.

• igdirnet İ kullanıcısına yanıt
    Hocam Bluetooth ile bağlanıyor. Denediniz mi?
  • parlamenter P kullanıcısına yanıt
    Deneyeyim teşekkürler

Bugün hiç yapmadı gerçi
  • star1984 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

Wifi olabilir gibi. Benim yakınlar. Wfi de sık sık kopuyor son 1 aydır
  • Mesela akşamdan beri baya denedim kopacakmi acaba diye çok sık yapmadi. Ancak şimdi YouTube da dolanmaya başladım. Videolar arasi gezerken belki de her dk yapmaya başladı. Yaklaşık 10 sn lik bi donma gibi kumanda çalışmıyor. Ardından hiç birsey yapmama gerek kalmadan kendiliğinden düzeliyor. Acaba makine mi takildi diye düşündüm ancak mouse ile kullanima devam edebiliyorum,o takılma anında.

• mausemause1974 M kullanıcısına yanıt
    Aynı dertten bende muzdaribim
  • Netflix, seyirtürk filan hikaye.. hdd varsa torrentten indirin istediklerinizi altyazıları da ekleyip kaymak gibi izlersiniz. ben hafta sonu felaket arşiv oluşturdum. En az 6-7 ay götürür beni :))))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son guncellemeyle söyle bir durum olustu: mesela cihazı kumandadan kapatıyorum. Sabah veya akşam üstü açtığımda youtube netflix ve diger video oynatma icErikli hic bir şeyi oynatmiyor.Videoyu acıyor ama resim gibi duruyor. Netflix 25 te takılı kalıyor. Ama cihazi yeniden başlatinca düzeliyor.Önceki güncelleme de sorun yoktu.Son güncelleme ile oldu.
    Güncelleme dışında cihaz ve tv yi gece yatarken anahtarli prizden kapatıyorum. Ondan olabilir mi?

• Selamlar,

Bu ürünü alırken dikkat etmek gereken bir şey var mıdır?

Ürünün eski-yeni versiyonu gibi şeyler var mı yoksa nereden ucuz ve garantili alıyorsam orası mı doğru seçim?

• 
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.