Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (375. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.708
Cevap
620
Favori
1.176.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Aliekpress den daha önce alışveriş yaptım ama bu mağazasından ilk defa yapıyorum. Mağaza içinden bu 8.55 i alabildim sadece işte.

• ssavtak kullanıcısına yanıt
    Mesaj attım size, bilgilendirdim.
    Aynı işlemleri yapınız 👍

Edit ; şimdi çözdüm olayı, sizin kırmızı kuponunuz yok. Kupon kardeşliğinden 10 saniyelik tıklama oyunu var. Silahtan dolar çıkıyor onu attırın üst üste size 4-5 tl verir.

Edit 2 ; tedarikçi indirim denilen şey ; seçkin+mağaza kuponundan ibaret. Tam emin olamadım belki de sorun aynı dediğiniz gibi tedarikçi indirimdedir. Onun adımlarını mesaj ile bilgilendirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dert Sahibi -- 11 Kasım 2020; 14:48:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet bana kırmızı kupon vermiyor. Seçili kuponunuz bulunmaktadır diyor her almak için tıkladığımda.

• ssavtak kullanıcısına yanıt
    O zaman kupon kardeşliği oynayın 10 saniye üst üste tıklayın 4-5 tl değerinde kırmızı kupon versin. 👍

• Arkadaşlar mi box S alacağım bir sorum var cihazı kullanma amacim iptv link üzerinden maclari izlemek ve genel olarak akıllı tv gibi film YouTube vs bu amaçlara uygun mu cihaz ? Özellikle iptv desteği nasıl teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    Bu cihaz bu dediklerin için yapıldı hocam

Akıyoooor...

Aliexpressten ugreen ethernet hub alabilirsiniz 100 tl civarında şuan.(3.0 3 adet usb mevcut üzerinde) Kablolu kullanmak için.

Ayrıca bende 2.4 ghz wifi de sürekli kopuyordu. 5ghz wifi ile mükemmel. Eğer modeminizde 5ghz wifi baz desteği yoksa sıkıntı yaşabilirsiniz.

Yine de denemeden bilemezsiniz. İptv youtube kodi netflix bu cihaz için çocuk oyuncağı.

• Dert Sahibi kullanıcısına yanıt
    Ustad 2.4 Wi-Fi ile hiç bir sıkıntı yok bende aynen dediğin gibi akiyooooor

• Ben ilk bağladığımda sürüm yükseltmem gerekti 10 defa koptu 600 mb dosyayı yükleyememiştim.

Sanırım modemsel mesele...

• Dert Sahibi kullanıcısına yanıt
    Belki benim modem cihaza yakın olduğu için sıkıntı yoktur cihaza 1 metre uzaklikda modem

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Bu cihaz bu dediklerin için yapıldı hocam

Teşekkür ederim en uygun güvenilir yer hepsiburada 479 TL görünüyor sipariş geçeyim en iyisi 👍🏽

Amazon 448tl

Amazonda güvenilir 448 tl ye alın yada akşam n11 sitesinde 21.30 da xiaomi mi box s indirime girecek 1 saatliğine onu bekleyin.

Ayrıca olurda n11 448 tl nin altında satış yaparsa amazon 1-2 tl daha aşağıdan satabilir.

Bonus ; n11 kupon kullandırırsa 40-50 tl arası kupon toplayın belki 400 tl ye bile alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dert Sahibi

Amazonda güvenilir 448 tl ye alın yada akşam n11 sitesinde 21.30 da xiaomi mi box s indirime girecek 1 saatliğine onu bekleyin.

Ayrıca olurda n11 448 tl nin altında satış yaparsa amazon 1-2 tl daha aşağıdan satabilir.

Bonus ; n11 kupon kullandırırsa 40-50 tl arası kupon toplayın belki 400 tl ye bile alabilirsiniz.

Oooo görmemiştim çok iyiymiş 😊 teşekkür ederim akşam kovalayayım bakalım bir tane kapabilirsem 👍🏽

• Arkadaşlar bende xiaomi mi box s 4k var wifide sorun olduğun için UGREEN Micro USB RJ45 Ethernet Dönüştürücü Adaptör model:30985 olanı aldım ama usbden bağladığımda tvbox görmüyor kablolu bağlantıyı neden acaba ?

• zinitevi gitti vay arkadaş ya

• soyerh S kullanıcısına yanıt
    Modem kapa ac kablolari cikar tak
    Kablodan int geliyormu
    Aldigin miboxla uyumlu olan ugreenmi

• soyerh S kullanıcısına yanıt
    Bunu dene bakalım, ben daha almadım sorun olursa diye SS almıştım yorumdan...

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu •

• quote:

Orijinalden alıntı: Dert Sahibi

Bunu dene bakalım, ben daha almadım sorun olursa diye SS almıştım yorumdan...

Hocam denedim sagolun ama olmadi ya 😔😔

• trendyol candır hocam, 364tl- 10tl cüzdan tanımlamaya -10tl cüzdana para atmaya alışveriş sonrası 7tl cüzdan parası ile birlikte toplamda bana gelen fiyatı 337TL,

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu •
  • 
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.