Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
14.711
Cevap
620
Favori
1.177.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bahsettiğin iki uygulamayida kullanıyorum ikisinde gerçekten mükemmel .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yeniadam Y kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler.

• Digiturk üyeliğim var, farklı bir odada uydu girişi yok, orada da tv izlenebilmesi için bu cihazı alıp, bein connect uygulamasını sorunsuz açabilir miyim?

• karpatlarinimparatoru K kullanıcısına yanıt
    Sanırım smart tv paketinizin olması gerekiyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: karpatlarinimparatoru

Digiturk üyeliğim var, farklı bir odada uydu girişi yok, orada da tv izlenebilmesi için bu cihazı alıp, bein connect uygulamasını sorunsuz açabilir miyim?

miboxta beinconnect uygulaması var eğer üyeliğiniz var ise izlersiniz ama size bir tavsiyede bulunayım miboxta beinconnnect uygulaması rezalet stabil çalışmıyor canlı kanal geçişleri ergonomi rezallet ben ücretsiz bi aylık üyelik başlatıp denedim bu kadar çok hata veren bi uygulama görmedim belki ileri de düzeltirler ama çok kötü bi deneyimdi benim için... tv izlemk için vodafone tv ya da turcell tv plus daha iyi sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeniadam -- 31 Ekim 2020; 22:32:34 >
  • Dsmart go da iyi diyorlar

• tandemetu T kullanıcısına yanıt
    Aliexpresste 11.11 kampanyasında 150 tl ye inecek ve mağaza kuponu aktif kalırsa 9 tl düş. 141 tl.
    Jeton indirimi olacak 4 tl. 137 tl.
    Kırmızı kuponun olursa 17 tl verdi bana. 120 tl.
    17 tl vergi ödesen toplamda 140 tl para çıkar.

Türkiye fiyatının yarısına gelir 👍

Mi box s daha almadım, indirimleri yakalayınca ikisini de alacağım.

Modemim AC ve 5ghz destekliyor bu yüzden ikilimde kaldım. Ugreeni bu fiyata bir daha yakalayamam...

• Dert Sahibi kullanıcısına yanıt

eğer modeminiz 5ghz ise bence gerek yok ayrıca 170 tl ye satılıyor şuanda telegramda.

• Dert Sahibi kullanıcısına yanıt
    Nerede 150 hocam link atabilir misiniz

• yeniadam Y kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşündüm mi box'u önce alabilseydim deneyip duruma göre alıp almamayı karar verebilirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hvarol

Herkese merhaba.

Cihazı bugün satın aldım. Bein Connect uygulamasını yükledim fakat CANLI TV bölümü görünmüyor.
    Bu konuda yardımınızı rica ediyorum.

Telefon için olanın APK sını indirip kurun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Purple TV çalıcan app var mı arkadaşlar

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Bein Connect ile canlı TV izleyebiliyorsunuz değil m?

Ben de uydu çıkışı olmayan oda için bu cihazdan almayı düşünüyorum. Digiturk üyeliğim var.

• simsiyahbembeyaz kullanıcısına yanıt
    Denediniz mi bu şekilde? Canlı tv oluyorsa almayı düşünüyorum, digiturk üyeliğim var.

• quote:

Bein Connect ile canlı TV izleyebiliyorsunuz değil m?

Ben de uydu çıkışı olmayan oda için bu cihazdan almayı düşünüyorum. Digiturk üyeliğim var.
    Digiturku iptal ettirdim 2 ay önce. Ücretli bein connect aldım. Canlı tv izleyebiliyorum. Digiturk üyeliği kapsamındaki bein connect ile izlenebilir mi bilmiyorum. Yalnız şunu belirteyim, bein connectin android tv uygulamasını beğenmedim. Yeni olduğu için zamanla geliştirilir belki. TV+ daha iyi şu an için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba telefon bağlantı hızımı bu şekilde gösteriyor ama mi box için yeterli mi sizce

• quote:

Denediniz mi bu şekilde? Canlı tv oluyorsa almayı düşünüyorum, digiturk üyeliğim var.

Bir kaç ay öncesine kadar evet ama şu an bilmiyorum. Arkadaşım mi box almıştı,bu şekilde benim hesabımla açıp denemiştim,buna göre lig maçları için üyelik alacaktı.Hala aynı APK üzerinden bein connect uygulamasının smart TV paketi olmadan kullanıyor,maçları sıkıntısız izliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

Digiturku iptal ettirdim 2 ay önce. Ücretli bein connect aldım. Canlı tv izleyebiliyorum. Digiturk üyeliği kapsamındaki bein connect ile izlenebilir mi bilmiyorum. Yalnız şunu belirteyim, bein connectin android tv uygulamasını beğenmedim. Yeni olduğu için zamanla geliştirilir belki. TV+ daha iyi şu an için

Alıntıları Göster

Hocam Tv+ in Android Tv uygulamasinda O an hangi yayin olduğunu nasıl anlıyoruz? Bein connect ve Dsmart Go da direk suanda hangi yayında olduğunuzu anlıyorsunuz veya önceki yayinlara direk geçiş yapabiliyorsunuz. Tv+ da ancak geri sara sara önceki yayinin baslangicina gitmeniz gerekiyor. Bu özelliği sevmedim Tv+ da, ama dediginiz gibi hu durum haricinde en kullanislisi da Tv+.

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Evet tv+ uygulamasinda bende bu konuda hak veriyorum. Kendi kutusu ile izlenirken direk bir onceki programin basina atlatilabiliyir ve programlari tek tek zaman cizelgesinde gorebiliyorsunuz ama android uygulamasinda bu sekilde degil ve kullanimi zor oluyor malesef. Bu tip diger tv uygulamalarini hic kullanmadim onlari bilmiyorum

• 
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.