Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.711
Cevap
620
Favori
1.177.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yansitmada youtujb ve netflik
    Youtub hiza gore yetersiz kalliyor
    Netf daha iyice yinede kalite kaybi oluyor
    Cromecast baya sorunsuz yansitiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • joyce84 J kullanıcısına yanıt
    İnat tv apk

• quote:

Orijinalden alıntı: hed-pe

Arkadaşlar selamlar. Bugün itibariyle aranıza katıldım. Evde 100mb hızında İnternet var kutuya uzaklığı bir yan oda. Arada sadece bir duvar var ama video izleyemiyorum bağlantı çok kötü. Bu modemle mi ilgili yoksa bir ayar falan mı yapmam gerekir? Yardımcı olursanız sevinirim.

benimde bağlantı 100 ama modemim 2.4 ghz olduğu için rezil bir bağlantı oluyor idi ben de ugreen usb ethernet alıp kablo çektim şuanda 75-80Mbit bağlannabiliyorum yani bende duvar da yok üstelik.... burada arkadaşların dediğine göre modeminiz 5Ghz desteklemiyorsa ise bağlantıda sorun oluyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeniadam -- 31 Ekim 2020; 20:43:29 >
  • yeniadam Y kullanıcısına yanıt
    Yanıtınız için teşekkürler. Bana önerebileceğiniz 5ghz bir modem var mı peki?

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Modemim biraz eski 4-5 yıllık ttnetin verdiği 2.4ghz zyxel modem. Onu değiştirsem olumlu yönde faydası olur mu acaba?

• Ben hala 2011 yılında ttnetin verdiği modemi kullanıyorum kara kara düşünüyorum şu an ne yapacağımı 🙈

• quote:

Yanıtınız için teşekkürler. Bana önerebileceğiniz 5ghz bir modem var mı peki?

Ben sorunu usb to ethernet aparatı ile çözdüm ugreen marka aparatlar bu konuda iyi... modem önermeden önce bu çözümü denemenizi söyleyeblirim...

• hed-pe kullanıcısına yanıt
    Modem 2.4 mu yoksa ac mi
    2.4 sorun yasiyor 5 ghz uzakta olsa guclu
    Mi ayarlardan goruntuyu 1080 60 hrz yap
    Dene youtub 2.4 ghz de 720 ve 1080 p de bile.sorun cikiyor
    Mi icin kesinlikle 5ghz modem veya eternet
    Baglantisi
    Bende 5 ghz baglanti 4k lar bile sorunsuz
    Eternrtten bagladsmda yine sorunsuz

• quote:

Modemim biraz eski 4-5 yıllık ttnetin verdiği 2.4ghz zyxel modem. Onu değiştirsem olumlu yönde faydası olur mu acaba?

Modemi yine kullanın 5 ghz destekli bir router alıp modeme bağlayın. Kablolu veya kablosuz onu da mi box ın yanına koyup kullanırsınız. Hem daha hesaplı olur. Routerlar daha ucuz oluyor. Xiaomi nin modellerine bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeniadam

Ben sorunu usb to ethernet aparatı ile çözdüm ugreen marka aparatlar bu konuda iyi... modem önermeden önce bu çözümü denemenizi söyleyeblirim...

Alıntıları Göster

arkadaşa ugreen usb to ethernet önerdim ama arkadaş fırsatçılar çok pahalıya satıyor 80-90 liralık malı ne hale geldi pazar..

https://urun.n11.com/usb-urunleri/ugreen-rj45-ethernet-adaptoru-androit-tv-set-3-usb-30-hub-port-P335189114

yeni modem alsa daha kârlı neredeyse...

• hed-pe kullanıcısına yanıt
    Onceki mesajlara bakin ac modem isimlleri psyladildi
    Bende ZTE ZXHN H298A var netsped tt nin verdigi fiber ac

• yeniadam Y kullanıcısına yanıt
    Mi box telegram hesabında daha ucuza satanlar var

• evet orada da satılıyor baktım... şu arkadaş satıyor ama bence 170 lira da pahalı genede maximum ederi 110 120..

amabu 1000Mbps imiş o zaman bu rakam normal eh işte..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeniadam -- 31 Ekim 2020; 21:13:23 >
  • Bence de pahalı maalesef kumandası modemi etherneti derken baya bir pahalıya çıktı bu mi box olayı :)

• tandemetu T kullanıcısına yanıt

El cevap eynen katılıyorum hocam :)

280 liraya bi ethernet aparatı satılıyor o fiyatta mi stick var doğrusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeniadam -- 31 Ekim 2020; 21:24:10 >
  • 50 tl lik ugreen mibox populer olunca 170 yapmislar
    Benim modem ac olmasaydi
    Ugreen yrine 5 ghz modem alirdim 5 ghz turbo jet masallah
    Hic kopma kasma takilma yok
    Ac modem tavsiyedir

• Tugrall T kullanıcısına yanıt

Stremio ya kurduğun eklentilerle **** gibi torrent sitelerinde içerikleri bulup direkt izlemeye yarıyor

Tivimate bu zamana kadar gördüğüm bu konudaki en iyi program. Arayüz tasarımı mükemmel, bir sürü ince ayar yapabiliyorsun,kategoriler istediğin gibi taşıyabiliyorsun, görünmesini istemezsen kaldırabiliyorsun, aynı anda birden çok kanal izleyebiliyorsun, pip özelliğiyle bir şey izlerken bir yandan cihazını kullanabiliyorsun vs vs.. kanallar arası geçiş falan çok hızlı. Yıllık 34-35 TL ücreti vardı bunu 5 farklı cihazda kullanabiliyorsun yanlışım yoksa. Yani 5 kişi ortak alıp kişi başı 7 TL' ye kullanabilirsin. İstersen ödemi yöntemi tanımlanmış google hesabından premium satın al 5 günlük ücretsiz deneme veriyor bu süre bitene kadar aboneliğini iptal edersen hiçbir ücret ödemeden üyeliğin 5 günün sonunda sonlanıyor denemenizi öneririm

• Mi boxda usb flas icin guvenli cikart varmi yokmu
    Flas diski bozmayalim

• parlamenter P kullanıcısına yanıt
    Hocam bozulacağını sanmıyorum artık flash bellekler yanmıyor. Yıllardır direk çekiyorum ben

• parlamenter P kullanıcısına yanıt

olmaz mı hocam yukarda usb yi seçin güvenli çıkart değin miboxla usb bağlantısı kesilecek aynı bilgisayardaki gibi ondan sonra usb iyi çıkartıyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.