Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MyDonez Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.699
Cevap
620
Favori
1.176.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
23. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hiç olağan değil. Bluetooth verilerini silmeyi deneyin derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alighieri A kullanıcısına yanıt

Tüm verileri silip kumandayı yeniden tanıttım. Bakalım aynı sorunu verecekmi.

• HDR'yi sürekli açık kullanan var mı?

• youtube ta takip ettiğim sinetech sayfasında BOLUMD diye bir uygulama tanıttı, gayet başarılıydı. Kurup denemedim vakit bulamadığımdan ama kendisi beğenmişti. Link https://apkpure.com/tr/bolumd/com.bolumd.app

• Dert Sahibi kullanıcısına yanıt
    Hocam 5 dolar nasıl yazdırıyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tandemetu T kullanıcısına yanıt
    Ürünü aldıktan sonra not ekle çıkıyor. Oraya yazıp rica ediyorsun satıcıda 5 dolar olarak geçiyor

• Puffin browser ücret istemeye başladı. Flash player çalışan(dizi film sitelerindeki videoları açan) bir browser var mı başka?

• Dert Sahibi kullanıcısına yanıt
    Türkçe yazsak oluyor mu?

• İpTv, netflix, YouTube, telefon tabletten görüntü yansıtarak bir şey izlemek ve 1-2 tb harici disk takarak 1080p 2k 4k film izlemek için mi box yeterli olur mu?

Sonuncusu hariç hepsini yaptım. Sorun yaşamadım. Cihazda usb 2.0 var. Veri aktarım hızının yettiği sürece videoları oynatır diye düşünüyorum

Olur 👍

• watched uygulaması ile huhu.to artık ücret istiyor. alternatif yada ücretsiz devam etmek için öneriniz varmı arkadaşlar?

• herşey paralı olmaya başladı artık.

• merhaba arkadaşlar cihazı yeni aldım aşırı memnunum. sırf stremio youtube netflix için bile alınabilecek bir cihaz ki android dünyası sonsuz bir derya istedğiniz apkyı yükleyebiliyorsunuz ama uyumlu ama değil sonuçta yüklenebiliyor. chromecast bende muhteşem çalışıyor screenmirror desteklemeyen telefonu bile yansıtabiliyorsunuz google home kurmanız gerekiyor. iptv üyeliğim var tivimate uygulaması mükemmel çalışıyor çok akıcı tavsiye ederim. internette sörf için düşük kalıyor cihaz sonuçta bu bir multimedya oynatıcı bunu bilerek alırsanız bence gayet yeterli cihaz

• Ben de bugün 439 tlye a101den alarak aranıza katıldım. Cihaz sanırım eski versiyon. Android 8.1 gösteriyor ve amazon tuşu yok kumanda üzerinde. Gelince göreceğiz. Evet eski bir tip modem var bütün ihtimalle 2.4 gdir. Güncelleme yapmayı tavsiye eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: tandemetu

Ben de bugün 439 tlye a101den alarak aranıza katıldım. Cihaz sanırım eski versiyon. Android 8.1 gösteriyor ve amazon tuşu yok kumanda üzerinde. Gelince göreceğiz. Evet eski bir tip modem var bütün ihtimalle 2.4 gdir. Güncelleme yapmayı tavsiye eder misiniz?

5ghz 'e geçin mutlaka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stremio nun tam olarak olayı ne ve bir de ip tv için smarters pro yu kullanıyorum bende tivimate daha mi iyi farkı ne acaba ?

• joyce84 J kullanıcısına yanıt
    Hangi platform için ?

• aslanbe kullanıcısına yanıt
    Dediklerine katılıyorum, yeni airmousehttps://urun.n11.com/uzaktan-kumanda/android-tv-box-smart-android-tv-klavyeli-air-mouse-kumanda-P379514319 aldım bende bayaa pratik klavye işi de güzel

500gb 1080 pk

• 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.