Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.711
Cevap
620
Favori
1.177.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

internet,te bakayım bulup yüklersem haber veririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mert temizer ve sinetech YouTube kanallarını takip edin ayrıca arkadaşlar. Zaten yüklü olan videoları izleyerek neredeyse tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ben öyle yaptım. Burada birşey sorup cevap beklemekle zaman kaybetmeyin

• alighieri A kullanıcısına yanıt

mert temizer ve arkadaşlarına hiç birşey sorulmuyor egolar tvan yapmış boş boş konuşup duruyorlar yardımcı olmuyorlar

• YouTube kanalından bahsetmiştim. Veriyi siz elde edin sorarak edinmeye çalışmayın. Zaten yeterli bilgilendirmeler var videolarda

• İnat tv puro
    Su anda eniyisi bu
    Selcuk ve purble calismiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aslanbe kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar çözdüm artık anlattığım şekilde yaparsanız çalışacak.

Önce ilk gönderdiğim 1.1.1 Purple TV yi kurun.

Sonra bunu kaldırıp üstüne tekrar şimdi aşağıda link ini göndereceğim uptade.apk dosyasını kurun.

Daha sonra tekrar bu güncel 1.1.2 yi kaldırıp tekrar 1.1.1 i kurun. Şimdi program kendi içinde güncelleme isteyecek ve çalışacak.

PURPLE TV niz artık çalışacak güle güle kullanın.🥰

https://filetransfer.io/data-package/aDytiVrM#link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssavtak -- 29 Ekim 2020; 14:3:32 >
  • İnat tv pro yu kurgec

• Kurup sorunsuz çalıştırdıysanız burada bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

• aslanbe kullanıcısına yanıt

👍👍👍

• İnat tv pro billgisayardan cromede apk aratip indirip flasa yukledim ve mi de kurdum direkt calisiyor reklam durumu yok denecek kadar az
    Su anda malum kn li izliyorum
    Tak flan yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlamenter -- 29 Ekim 2020; 14:10:45 >
  • Arkadaşlar merhaba. Elimde Mele f10 pro adında bir klavyeli kumanda var. Usb ile miboxa bağladığımda ses tvden değil kumandadan geliyor. Soundabout programı ile hallediliyormuş ama o program da çalışmıyor. Çözümünü bilen varmı

• Arkadaşlar merhaba. Elimde Mele f10 pro adında bir klavyeli kumanda var. Usb ile miboxa bağladığımda ses tvden değil kumandadan geliyor. Soundabout programı ile hallediliyormuş ama o program da çalışmıyor. Çözümünü bilen varmı

• merhaba bende mi stick var, inatturk proyu yükledim ama sistem uygulamaları kısmına yükleniyor anasayfaya falan eklenmiyor bu yüzden uygulamayı açmak için ayarlar - uygulamalar - sistem uygulamalarını girmem gerekiyor anasayfaya nasıl ekleyebilirim bunu?

birde uygulamada nerenin üzerinde olduğumuz gözükmüyor ulusal spor vs seçerken kaç kere tıkladığıma bakarak açıyorum hiç bir gösterge yok herkeste böyle mi bu

• ssavtak kullanıcısına yanıt

dediklerini aynen yaptım ama olmadı

• b0Ni kullanıcısına yanıt

nebula maneger uygulamasını yükle onda gözükür birde inat tv gibi programlar için air mause kumanda alman gerekiyor

• Arkadaşlar sadece ulusal kanalları izleyebileceğimiz bir program yok mu şöyle rahat kullanımlık kumandayla? Paralı kanallarda gözüm yok uydu kanalları olsa yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: blackman06

Arkadaşlar sadece ulusal kanalları izleyebileceğimiz bir program yok mu şöyle rahat kullanımlık kumandayla? Paralı kanallarda gözüm yok uydu kanalları olsa yeter

Blu tv üye olmasanız da ulusal kanalları izlersiniz.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Bu iyi oldu teşekkürler .Umarım hep böyle bedava gider yerel kanallar

• Bir kaç günde bir kumanda eşleştirme sorunu yaşıyorum. Mi Box u açınca kumandayı tanımıyor ve her seferinde baştan tanıtmam gerekiyor. Bu sorunu yaşayan oldu mu hiç acaba?

• Beyler eski kablolu bir gamepadim var. Cihaz tanıyor bunu. Ancak tüm tuşlar düzgün çalışmıyor. Bunun ayarını yapabilir miyiz?

Bir ikincisi Logitech f710 tavsiye ediliyor. Oyunlarda nasıldır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 29 Ekim 2020; 21:54:16 >
  • 
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.