Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.708
Cevap
620
Favori
1.176.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Süper. Hocam wi-fi bağlanma sorunu var diyorlar. Benim modem ile tv sehpası arasında yaklaşık 15m mesafe var. Sorun olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaba kullanıcısına yanıt

Mesafe çok gibi. Benim yan yana o yüzden sıkıntı olmuyor hatta daha verimli olsun diye ethernet dönüştürücü almayı düşünüyorum. Sizin için ethernet ile bağlantı çok daha iyi olur.

• Ghost0791 kullanıcısına yanıt

Tşk ederim cevaplar için. Son soru şu; forumda eskiyim teknolojide de eskide kaldım sayılır :)

Şimdi bende dsmart kutusu var. Mi box alınca onu da hdmi2 ye bağlayacağım doğru mu?

Ben 10 -12 metre uzaktan bağlanıyorum. Sorun yaşamadım 1080 p izliyorum. Modem airties 5650 eski bir modem. Modem girişte kutu salonda. İnternet hızım 100 mbps sanırım kablosuzda 30 mbps civarında bir sinyal alıyorum, yeterli oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Doğrudur boş olan HDMI girişine bağlarsınız.

• Tivimate uygulamasını sevdim. Aynı anda 2 maçı takip etmek güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anbilivıbıl -- 4 Ekim 2020; 23:4:49 >
  • Arkadaslar usb gamepad taktim vice city de sadece yön tuslari calisiyor ayarini yapamadim yardim olabilecek biri varmi

• alestavira28 kullanıcısına yanıt

apkpure sitesinde mevcuttur.

• Android tv 9.0 guncellemesi gelmis. Simdi kuruyorum. Umarim sorunsuzdur.

• quote:

Orijinalden alıntı: umutavcı

kumanda da bulunan live tuşuna basınca amazon prime uygulamasının açılmasını istiyorum, nasıl yapıldığını Bilen varsa ve cevap yazarsa çok sevinirim.

Button mapper uygulaması ile kumanda tuşlarına uygulama atayabiliyorsun ancak live ve Netflix tuşlarında olmuyor ya da ben yapamadım.Bu nedenle bastığında uygulamaların geldiği tuş var ona atadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: alexander vasilievich

Alalı iki gün oldu sorun üstüne sorun. Aldığıma pişman oldum. Şimdide başka sorun. Renkler çok parlak net değil. Aşağıya iki tane resim atıyorum aradaki farkı anlayın biri orjinal tv görüntüsü diğeri ise mi box un görüntüsü. Çimlerin renginden anlayabilirsiniz. Yokmu bunun ayarı sinir oldum.

Hocam selamlar,

Başka bir şey ararken denk geldim mesajınıza, Başka biri cevap verdi mi bilmiyorum ama benim de yaşadığım bir sorundu. Renkler aşırı parlak ve video kalitesi (özellikle hareketli sahnelerde ve arka planların piksel piksel gözükmesi) çok kötüydü. Sanki videolar 20-25 fps'de hareket ediyormuş gibiydi. Kafayı yiyecektim.

Sonra cihazı bağladığım HDMI portunu değiştirdim ve hepsi düzeldi. Televizyonum LG 660S.

Umarım işinize yarar

• EaEnki kullanıcısına yanıt

Hiç ummayın.  En büyük hatayı yapmışsınız eğer 8'den güncellediyseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShortcutsMaster -- 5 Ekim 2020; 16:51:8 >
  • ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt

Hakli olabilirsiniz gelnelde bu cihaz buyuk guncelleme sonrasi sorunlu oldu hep. Suan pek kurcalayamadim ama ayarlar menusu degismis basliklar altinda toplamislar. Ana ekran cok cok stabil ve hizli olmus. Simdilik bu kadar bakabildim. Bu arada amazonu prime i cihaza nasil yukleyecegim play store de yok. 3. Parti uygulama gibi indirip yuklemek mi gerekiyor. Bilen arakadaslar yardimci olursa sevinirim.

Ekleme: hizlanma sadece ana ekranda degil cihaz genelinde ve uygulama iclerinde de belirgin sekilde artmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EaEnki -- 5 Ekim 2020; 17:31:34 >
  • EaEnki kullanıcısına yanıt

amazon prime bende yüklü gelmişti hatta kalkmıyor ssistemden uygulamalara girip bakın benim gibi zorla durdur demiş olabilirsiniz.

• Prime Video uygulamasında profil seçimi ve altyazı boyutu ayarlayabilme yapabilen var mı?

• Amazon prime ana sayfaya ekleme yapamıyor muyuz ?

• @diyar_21 ana sayfa denemedim ama vardır diye düşünüyorum.

@Noo Pasaran altyazı filmi açında sağ altta cc var ordan oluyor ama bana maksimum büyüklük bile küçük geldi ve nedense hep danca açıyor filmden çıkıp ayarlardan Türkçe seçmem gerekiyor. Profil için kurulumda bişeyler yazdı ama dikkat etmedim.

• jagatai J kullanıcısına yanıt

Yok sanırım bende cikmiyor ekleme kısmında.

• jagatai J kullanıcısına yanıt

Aynen hocam dediginiz gibiymis. Buldum tesekkur ederim

• Beyler birkaç sorum olacak. Yardımcı olursanız sevinirim.

-Bu alet TV arayüzünde çalışıyor sanırım. Marketteki her uygulama kurulamaz dolayısıyla. Doğru mudur? Varsa bir yolu var mı?

-Youtube vanced falan kurulabiliyor mu?

-Root yapılıyor mu?

• 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.