Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (327. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.711
Cevap
620
Favori
1.177.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pesimistadam78

Bu mesaj silindi.
    1) netflix hız ölçüm sitesi değil, oradaki hız bilgileriyle cihazın hızına karar verilmez, speedtest uygulamasını indirip yada kendi sitesinden bakabilirsin gerçek hızına

2) 20 mbit hız ile 4k seyredemiyorsan ya aboneliğin 4k değildir yada televizyonun , netflixte 4k izlerken infoya bakarsan en baba çektiği hızı 8-9 mbit gösteriyor, bende ki çoğu zaman 7,32-7,66 arasında görünüyor.

3) 35 mbit hızın dahi olsa aynı anda birden çok internette bağlantısı hızını düşürür, diğer internet kullanan cihazların bağlantısını kesip dene birde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce YouTube ' a girdiğimden beri video oynatamadım. Tam açılacakken bir sorun oluştu geri bildirim gönderin diyor. Daha önce başına gelen oldu mu nedeni ne olabilir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thor10dor

Az önce YouTube ' a girdiğimden beri video oynatamadım. Tam açılacakken bir sorun oluştu geri bildirim gönderin diyor. Daha önce başına gelen oldu mu nedeni ne olabilir?
    Türk usulü kapatıp açtım düzeldi, te Allam ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TzisTa kullanıcısına yanıt
    ileri geri sarma çalışıyor.
  • wifi yi otomatik tanıtarak bağlamıştım başta unut diyerek sildim yeniden bağladım manuel, hız 22+ mb gelmeye başladı ilginç ne alaka anlamadım..isteyen deneyebilir..wifisi biraz hassas..
  • Arkadaşlar merhaba. Bende bir Mi Box alarak aranıza katıldım. İki konuda yardımınıza ihtiyacım var.

Birincisi, Netflix izlemede ve kullanmada hiçbir sorunum yok. Fakat mesela Mi Box'tan Digitürk'e geçip bir süre sonra tekrar Mi Box'a geçtiğimde veya açıp kapatığım zamanlarda tekrar Netflixi açtığımda yeniden giriş yapmamı istiyor. Herzaman istemese de bazen tekrar tekrar email adresimi ve şifremi yazmaktan gına geldi. İçinizde bu durumu yaşamış ve çözmüş varsa lütfen bilgi verebilir mi?

İkincisi de chromecastı kullanamıyordum burada okuyup fabrika ayarlarına döndürdüm. Fakat bir işe yaramadı telefonu Tv ye yansıtmak için ne yapmalıyım. Chromecasta tıklayınca Open Google Photos yazısı çıkıyor fakat herhangibir fonksyon çıkmıyor.

• Arkadaslar 2 sorum var;

1- ornegin iptv tv+ veya netflix izliyoruz. O sirada bu izleme yaptigimiz uygulamayi arka plana atip mesela ayarlara girip bi ayar yapip sonra uygulamaya kaldigimiz yerden devam edebiliyor muyuz?

2- uygulamayi tam olarak nasil kapatiyoruz, geri tusuna basip menuye donuyorum, telefonlardaki gibi arka planda calisiyor mu? Calisiyorsa arka plandan ne yaparak kapatiyoruz.

3- Bonus :)
    Herhangi bir İptv uygulamasini favorilere ekleyebiliyorum ama asagiya listeye ekleyemiyorum, bu her uygulamada olmuyor sanirim dimi? Uygulamanin desteklemesi gerekiyor sanirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Altyazı konusu konuşulmuştu diye hatırlıyorum fakat aramada bulamadım :/ Prime video da altyazılar çok küçük çıkıyor, bunun ayarlayabileceği bir yer var mı, ayarlarda öyle birşey yoktu. Hatta ayarlarda video seçeceğiz bile yok. Netflix in altyazı boyutu gayet normal bu arada, onunla ilgisi var mı bilmiyorum..

• Mrtmrtc M kullanıcısına yanıt
    Netflix hususu değişik bir şey gerçekten, fabrika ayarlarına döndürüp tekrar deneyin isterseniz.
    Chromecast özelliği beni deli etmişti, 50kere sıfırlayıp tekrar tekrar denemiş ama olmamıştı, taki telefonumu ve mibox ı 5g ağına bağlayana kadar. Ondan sonra düzeldi

• ruuuuud kullanıcısına yanıt
    Altyazı ayarlanıyor tabiiki de. Orta yuvarlak tuşa bastığınızda sağ alt köşede cc yazısı var. Ona basarsanız Altyazı ayarlama sayfası çıkıyor

• DreamRiver kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, çok da kolaymış ✌️yaşlandığımı hissettiriyor böyle durumlar 😅

Rica ederim. Yaş kaçtı acaba? 😃

• DreamRiver kullanıcısına yanıt
    37 :) iş güç aile derken eskisi kadar takip edemiyorum teknolojiyi

Benim yaş da 35. Gerçekten de öyle insan çoluk çocuğa karıştıkça uzak kalıyor :)

• Kablosuz mouse bağladım geri tuşu yok nasil geri cikabilirim bir uygulama vs mi yuklemem gerek sağ tıklayınca geri gelmeli normalde ama olmuyor.

• Connect play mefta olmuş, ücetsiz alternatif var mı aceba? Özelden de cevap yazabilirsiniz.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Firefox kullanın Aptoide marketteki düşük puanlı olan. Bende harika iş görüyor Puffin, Chrome filan pek işime yaramadı aslında tarayıcı pek kullanmıyorum ama şu ana kadar bende harika bir şekilde çalışıyor Firefox. Tavsiye ederim. (Air Mouse Gerektirir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Varg -- 2 Ekim 2020; 14:16:10 >
    Uygulamayı tam olarak kapatmak için öncelikle cihaz'da Button Mapper yüklü olmalı ve air mouse kullanıyor olmanız gerek. Button Mapper'dan air mouse'nizin bir tuşunu son uygulamaları göster tuşu olarak ayarlayıp görebileceksiniz arka plan'da çalışan uygulamaları bu şekilde kapatabilir ya'da geçiş yapabilirsiniz.
  • connect play alternatifleri olarak watched, selcuksport ve ingotv kullanıyorum
  • Varg V kullanıcısına yanıt
    Bu cavap benim icin sanirim ama alinti yanlis olmus :) Air mouse var, dediginiz sekilde deneyecegim. Tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.