Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: DADAŞ33 , DADAŞ33 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.711
Cevap
620
Favori
1.177.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba bana yardimci olabilecek birileri var mi?
    Dün aldim Teknosadan ürünü modem ile yanyana koydum. smart iptv uygulamasinda cok kötü çalisiyor donmalar var. İptv seyredilmiyor. speedtestte aldigim hiz 14-15 civari. Pingim 70-80 bazen 100-200 arasi degisiyor. Tabi bu test mi box icerisinde yaptigim bir test. Telefonumda yine ayni wifi uzerinde ping 20-30 civarlarinda. Ethernet ile baglarsam iptv deki takilmalari cozebilir miyim ping duser mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soneraydogdu

Merhaba bana yardimci olabilecek birileri var mi?
    Dün aldim Teknosadan ürünü modem ile yanyana koydum. smart iptv uygulamasinda cok kötü çalisiyor donmalar var. İptv seyredilmiyor. speedtestte aldigim hiz 14-15 civari. Pingim 70-80 bazen 100-200 arasi degisiyor. Tabi bu test mi box icerisinde yaptigim bir test. Telefonumda yine ayni wifi uzerinde ping 20-30 civarlarinda. Ethernet ile baglarsam iptv deki takilmalari cozebilir miyim ping duser mi acaba?
    Ethernet ile düşer muhtemelen ama önce modem ayarlarınızdan kanal ayarını değişin. Kablosuz ağ kanalı otomatikteyse dalgalanma yapabilir. Sabit değer atayın ( Ben 5 te kullanıyorum) Modeminiz 5ghz destekliyse ise 5ghz ile bağlanmayı deneyin, o bile çok fark ettirecektir. Baktınız düzelmiyor ethernet aparatı alırsınız. Ben de zamanında ugreen aldım ama kullanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Asetilsalisilikasit A kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler deneyecegim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Yardiminiz için teşekkür ederim 5 ghz destekli bir modemim yok burda nasil bir ayar yapmaliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: soneraydogdu

Yardiminiz için teşekkür ederim 5 ghz destekli bir modemim yok burda nasil bir ayar yapmaliyim?

Kanal otomatik olarak görünüyor. Kanala sabit bir değer verin (Örneğin 5).

Edit: Yanlış hatırlamıyorsam kanal ayarı 11 den yukarı olduğunda mi box kablosuz ağı bulamıyordu. Kanal ayarı seçerken bunu da göz önünde bulundurun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanuque -- 27 Eylül 2020; 12:15:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kargo beklememek için avm den s link yada tp link in ethernet donusturucusunu almayi diliyorum cok farki var mi ugreen ile sizce almali miyim ve 3.0 alirsam 2.0 a gore farki ne olur?

• Güvenilir ve görüntü kalitesini beğendiğiniz bir iptv önerebilir misiniz? Ücretli ücretsiz önemli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: bahoiz

Kanal listesinden bahsederken IPTV için mi diyorsunuz yoksa mibox ın ana ekranına mı kanal eklemekten bahsediyorsunuz, Her ikisinide seyirTURK te yapabilirsiniz. Yani dilerseniz miboxın ana ekranına kanal(altta çıkan ve sağa doğru kayan liste) ekleyebilirsiniz (4 adet kanal) dilerseniz IPTV listelerinden birini yada kendi oluşturacağınız IPTV Favorisine seyirTURK teki IPTV kanallarından istediğinizi ekleyebilir ardından bu listeyi mibox ın ana ekranına kanal olarak ekleyebilirsiniz.
    dostum sorun şu: aleti babam için almıştım. adamın tek eğlencesi tv. yaşı gereği (+70) vadoo açılışında hani şu 15sn lik ücretli olmak ister misiniz ekranı var ya, orada bile sorun yaşayabiliyor. seyirtürkteki bir sürü ip tv içinde kanal içinde çalışmayan çok yer var. esas kullanım amacı spor karşılaşmaları olacak.

şimdi ana ekranda bir uygulama olsa (var mı bilmiyorum işte) direkt oraya girse oraya önce bilindik ulusal kanalların çalışanlarını atsam, sonra spor kanallarını eklesem-malum yoğun zamanlarda donma olabiliyor, o yüzden aynı kanalın seyirtürk, vadoo vb. bağlantıarını atsam. adam ana sayfada direkt oraya girip rahatça seyredebilse. böyle bir uygulama var mıdır? (seyirtütk de abone olunca favori listei hazırlanabiliyormuş ancak üye ol dediğimde hiç bir şey olmuyor, üye olamıyorum)

bir de donmadan dolayı alternatif olabilecek (şu anda seyirtürk, vadoo ve connect play var) spor karşılaşmaları için tavsiye edebileceğin uygulama var mıdır?

• Arkadaşlar mi box s le iptv cinin kendi uygulamaları üzerinde izliyorum. Yalnız İnternet hızı normal zamanlarda çok iyi olmasına rağmen maç zamanında sürekli donuyor. Netspeed İnternet. İptv yi başka internetlerde denedim maç saatinde sıkıntı yok

• sarasen S kullanıcısına yanıt
    Maalesef, birden fazla programın kanallarını tek bir yerde , benim bildiğim, toplayacak bir program yok.

seyirTURK te spor kanalları yok ama IPTV2 listesi ve IPTV8 listesi oldukça stable linkler kolay kolay silinmiyor.

seyirTURK te üyelik girişi yapıp iptv kanlalarından birinin üzerine uzun bastığında o kanalı IPTV Favorilerine ekleyebilirsin dilediğin kadar kanalı ekleyebilirsin bu yöntemle, sonra seyirTURK ayarlarından özelleştirme sekmesinden bu IPTV Favorilerini mi box ın ana ekranında ,sağa doğru uzayan listeler gibi direk ekleyebilirsin. Böylece babanız programa girmeden kutuyu açar açmaz eklediğiniz kanallara direk ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahoiz -- 4 Ekim 2020; 11:30:53 >
  • 34Tarik kullanıcısına yanıt
    Pm attim

• quote:

Orijinalden alıntı: bahoiz

Maalesef, birden fazla programın kanallarını tek bir yerde , benim bildiğim, toplayacak bir program yok.

seyirTURK te spor kanalları yok ama IPTV2 listesi ve IPTV8 listesi oldukça stable linkler kolay kolay silinmiyor.

seyirTURK te üyelik girişi yapıp iptv kanlalarından birinin üzerine uzun bastığında o kanalı IPTV Favorilerine ekleyebilirsin dilediğin kadar kanalı ekleyebilirsin bu yöntemle, sonra seyirTURK ayarlarından özelleştirme sekmesinden bu IPTV Favorilerini mi box ın ana ekranında ,sağa doğru uzayan listeler gibi direk ekleyebilirsin. Böylece babanız programa girmeden kutuyu açar açmaz eklediğiniz kanallara direk ulaşabilir.
    teşekkürler.
    peki özellikle spor yayınları için tavsiye edebileceğiniz nispeten stabil tavsiyeniz var mıdır? -connect play vardı ancak şu anda açılmıyor, vavoo da epey takılıyor yoğun zamanlarda.

Bende çok merak ediyorum stabil bişey bulamadım

• bdurmus kullanıcısına yanıt
    Ben de arayış içerisindeyim. GSE denedim reklam çıkıyor kapatamadı bir türlü. Klavye mouse gerekiyor herhalde. Smart iptv güzel gibi ancak grupları görülmüyor. Ortaya basılı tutarak gruplar demek gerekiyor. Ben ise kodi mantığı çalışabilecek birşey arıyorum. Smarters pro da sürekli takılma yaptı onu da beğenmedim.
    Sizin deneyimleyip önerebileceğiniz program var mı?

• cekabu kullanıcısına yanıt
    Smarters pro ve logosunda kirmizi X olan bi uygulama var onlarin kategorilemesini begendim, cok izleme firaatim olmadi takilma durumlarini bilmiyorum

Edit: Xtream Player

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 27 Eylül 2020; 22:43:59 >
    Watched şu an çok stabil ve hızlı. Bugün derbide bir kere bile donmadı ve kalitesi de çok iyi. Ulusal kanallari ve sinema kanallarını da favorilere eklersiniz yukarı aşağı yaparak kanalları da değiştirir

• Bende samsung tvde smart iptv uygulamasindan izledim derbiyi hic takilma olmadi ama mi box uygulamasida ayni stabiliteyi sunuyormu deneyemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

Watched şu an çok stabil ve hızlı. Bugün derbide bir kere bile donmadı ve kalitesi de çok iyi. Ulusal kanallari ve sinema kanallarını da favorilere eklersiniz yukarı aşağı yaparak kanalları da değiştirir
    Şanslıymışsınız

• watched ile derbiyi izledim. çok kısa süreli 2-3 kez takılma oldu ama genelde sıkıntı çıkarmadı.
  • Arkadaşlar merhaba evdeki akılsız tv'yi biraz akıllandırmak için Tv Box arayışındayım.
    Netflix, Youtube ve İPTV odaklı kullanacağım cihazı.
    Mevcutta bir İPTV aboneliğim var onu bu cihazda herhangi ekstra bir uygulamaya ücret ödemeden kullanabilir miyim?
    Bir sorum da şu modem televizyonun bir duvar arkasında ve 5 ghz bandı yok sanıyorum. Evde 100mb internet var ancak okuduklarımdan anladığım kadarıyla Wifi çekimiyle alakalı performans sıkıntısı yaşatıyormuş cihaz. Maalesef kablo çekme şansım yok cihaza, wifi çekimi ne kadar kötü ne kadar sıkıntı yaşatma ihtimali var sizce?
    Son olarak 428 tl'ye amazondan almayı düşünüyorum cihazı. Hala almaya değer bir cihaz mı bu yoksa artık devri geçti mi? Pek takip ettiğim söylenemez box cihazları alternatif önerileriniz olursa onlara da açığım bu bütçe doğrultusunda.
  • 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.