Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.631
Cevap
620
Favori
1.172.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Bu üründen almak istiyorum ancak garanti konusunda şüphelerim var. Hangi siteden sipariş vermek daha mantıklı?
    Bir de distribütör garantili olması önemli midir?
  • alone wolf_07 A kullanıcısına yanıt
    Garanti konusunda şüpheniz var ise Amazon’u tercih ediniz. Bir sorun olması durumunda değişim yapılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şampiyon GALATASARAY

Bugün alet geldi. Wifiden çok az hız alıyormuşum resmen aldığım hız iki katına çıktı almak isteyenlere hiç düşünmeden almalarını tavsiye ediyorum. 20mbit hız alırken şimdi 42 mbit hız alabiliyorum
    https://www.maxitekno.com/ugreen-usb-30-ethernet-rj45-donusturucu-usb-coklayici
    https://www.maxitekno.com/ugreen-usb-ethernet-donusturucu-ve-usb-coklayici

Selamlar bununla ikisinin arasında ne fark var bana aynı gibi geldi.
  • -Ege kullanıcısına yanıt
    Aptoide uzerinden yukleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Ege kullanıcısına yanıt
    Benim cihazda yüklü olarak gelmişti. Kumandamda da prime tuşu var. Amazondan almıştım

• ssavtak kullanıcısına yanıt
    Hocam Connect Play kullanıyordum, son 3-4 gündür kullanamaz oldum, kanala tıkladığımda reklam açılıyor o sayfadan da çıkamıyorum. Bir bilgin var mı ?
  • Arkadaşlar bu arada, mi box s 4k için güzel bir televizyon programı arıyorum. Donma kasma yapmasın önemli olan o. Önerdiğiniz kaliteli programları bekliyorum
  • blackman06 kullanıcısına yanıt
    Aynen bozmuslar o kotu olmus, mouse olacak mi kapatabilesin, sacma olmus.

Ben maçlar hariç pek seyretmiyorum. Şimdi siz dediğiniz için açtım 20 dakikadır izliyorum. 30 kadar kanala girip çıktım bir süre de izledim hiç reklam çıkmadı. Çok ender çıkıyor zaten çıkınca da air mouse var x e tıklayıp kapatıyorum hemen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mouse olmayanlar için kötü olmuş, çok saçma. Ve o reklam çıkınca kapatmanın da imkanı yok. Hatta son 3 gündür belki 100lerce kez denedim her kanala tıklayışımda reklam çıkıyor yani 3 gündür hiç açamadım televizyonu.

Peki önerebileceğiniz kaliteli tv programları var mı? Televizyon izlemek istiyorum ben bir türlü düzgün program bulamadım. Kimi bozuk çıkıyor, kimi bazı kanalları açmıyor kimi sürekli donuyor.
  • Reklam olayı her zaman olmuyor, olunca da gerçekten çok can sıkıcı oluyor. Mouse bağlamak zorunda kalıyorum.

Donma ve kasmalar tamamen kullandığınız iptv kaynağına (provider) ve internetinizin hızına bağlı. En iyi iptv uygulamalarından biri Tivimate’tir.

• DreamRiver kullanıcısına yanıt
    -Ege kullanıcısına yanıt
    Mi Box’un kumandalarından ötürü bir nevi 2 (veya 3) revizyonu var.
    1. Revizyon - ilk çıkandır, kutudan android 8 ile çıkar ve kumandada Live Channels tuşu var. Şu anda piyasada sıfır olarak bulmak nerdeyse imkansız.
    2. Revizyon - 2019 sonundan itibaren çıkandır. Android 9 ile gelir ve kumandada Netflix ve Amazon Prime tuşları var (Amazon Prime bu cihaza Android 9 ile resmî olarak geldi). Şu anda yaygın olarak piyasada satılan versiyondur.

Teknik olarak kutuda hiçbir donanımsal iyileştirme veya değişiklik yapılmadı. Farkeden sadece kumandalar ve üzerinde android versiyonları. Ayrıca 2. Revizyon kumdasının da iki versiyonu var - beyaz ve siyah tuşlu, onun için bazıları da bunlara 2. Ve 3. Revizyon diyorlar.

Cihazınız ilk çıkan versiyondansa Amazon Prime kurmak için mecbur ya Android versiyonu yükselteceksiniz (ki android 9 idealden uzaktır. Ya da eski bir Amazon Prime uygulamasını bulup kuracaksınız (apk olarak, 4.1.121 versiyonu çalışması gerekiyor).

• memomur M kullanıcısına yanıt
    Biri 3.0 diğeri 2.0. Sadece cihazda kullanacaksınız 2.0 yeterli. Yok ilerde de işime yarar diyorsanız 3.0

• Dostlar daha önce tv+ kullanıp birden üyeliğiniz bu kanalı kapsamıyor diyen var mı ? Normal tv+ paketim ile ulusal kanalları cepte ve mi box’tan izliyordum, 1 aylık aradan sonra baktığımda cepten girebiliyorum fakat mi box’ta üyelik öneriyor bana. Artık standart üyelikler mi box’u kapsamıyor mu ?

• Egeozbaran kullanıcısına yanıt
    Mi box ve android tv artık premium üyelik istiyor

• _turco_ _ kullanıcısına yanıt
    Tahmin ettiğim gibi,en çok kullandığım uygulamalardandı,özellikle geri sarma özelliği önemliydi fakat 18 tl etmez.Bedava muadillerinde geri sarma yok sanırım,bilginiz var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: blackman06

Mouse olmayanlar için kötü olmuş, çok saçma. Ve o reklam çıkınca kapatmanın da imkanı yok. Hatta son 3 gündür belki 100lerce kez denedim her kanala tıklayışımda reklam çıkıyor yani 3 gündür hiç açamadım televizyonu.

Peki önerebileceğiniz kaliteli tv programları var mı? Televizyon izlemek istiyorum ben bir türlü düzgün program bulamadım. Kimi bozuk çıkıyor, kimi bazı kanalları açmıyor kimi sürekli donuyor.
    Ulusal kanallari BluTV ile uye olmadan izleyebiliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShortcutsMaster

Mi Box’un kumandalarından ötürü bir nevi 2 (veya 3) revizyonu var.
    1. Revizyon - ilk çıkandır, kutudan android 8 ile çıkar ve kumandada Live Channels tuşu var. Şu anda piyasada sıfır olarak bulmak nerdeyse imkansız.
    2. Revizyon - 2019 sonundan itibaren çıkandır. Android 9 ile gelir ve kumandada Netflix ve Amazon Prime tuşları var (Amazon Prime bu cihaza Android 9 ile resmî olarak geldi). Şu anda yaygın olarak piyasada satılan versiyondur.

Teknik olarak kutuda hiçbir donanımsal iyileştirme veya değişiklik yapılmadı. Farkeden sadece kumandalar ve üzerinde android versiyonları. Ayrıca 2. Revizyon kumdasının da iki versiyonu var - beyaz ve siyah tuşlu, onun için bazıları da bunlara 2. Ve 3. Revizyon diyorlar.

Cihazınız ilk çıkan versiyondansa Amazon Prime kurmak için mecbur ya Android versiyonu yükselteceksiniz (ki android 9 idealden uzaktır. Ya da eski bir Amazon Prime uygulamasını bulup kuracaksınız (apk olarak, 4.1.121 versiyonu çalışması gerekiyor).
    Teşekkürler cevap için apk deneyeceğim, bir de YouTube music indirmek istedim o da çıkmıyor Play Store'da Acaba bölgesel kısıtlar mı var? Türkiye sunucularında mı yok nedir anlayamadım eğer öyleyse de çok saçma bir durum. Cihazımı resmi Mi Store'dan aldım Netflix tuşlu ve Android 9 yüklü şu anda.

• Benim cihazda şöyle bir durum var iptv de canlı full hd yayınlarda daha çok ulusal kanallarda 3 4 saniyede bir görüntüde anlık takılmalar mevcut smart iptv ve iptv pro kurulu ikisinde de aynı sorun mevcut ama lg smart tv de aynı yayınları açtığımda görüntüde bir sorun yok yani sorun cihaz ayarlarında ama ne yaptıysam çözemedim böyle bir sorun ile karşılaşıp çözümünü bilen aydınlatırsa memnun olurum.

• 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.