Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu •

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mefisto-TR Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.232
Cevap
404
Favori
429.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 1164
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 23
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 42 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 12879
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1164
  • Favoriye Eklediklerim 404
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ender (5 mesaj) asaltek (5 mesaj) Patren (2 mesaj) RCRICOS (1 mesaj) Max_Payne (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2538 mesaj) Mobil (2312 mesaj) Tablet (13 mesaj) Mini (180 mesaj) Uygulama (1337 mesaj)
  • @
Giriş
    105 Mesaj
    İyi geceler arkadaşlar mi box bugün aldım yarın gelecek inşallah stabil olarak kullanmak için ilk aşamada ne gibi ayarlar yapmak gerekir etinden sütünden tam anlamı ile faydalanmak için hangi uygulamalar gerekiyor.
    Ayrıca iptv kullanmak için en iyi uygulama hangisidir kanal açılırken buffer filan yapmayan önerilerinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda28 -- 16 Eylül 2020; 6:47:21 >

quote:

Orijinalden alıntı: Şampiyon GALATASARAY

Bugün alet geldi. Wifiden çok az hız alıyormuşum resmen aldığım hız iki katına çıktı almak isteyenlere hiç düşünmeden almalarını tavsiye ediyorum. 20mbit hız alırken şimdi 42 mbit hız alabiliyorum
    https://www.maxitekno.com/ugreen-usb-30-ethernet-rj45-donusturucu-usb-coklayici
    Merhaba,

Bu aldığınız ürün gereksiz derecede pahalı. 400 liralık alete 130 liralık aksesuar almak ne kadar faydalı olursa olsun yanlış bence. Ben de iki ay önce baya bir araştırdıktan sonra piyasadaki en ucuz ve işlevli ürünü aldım. Hemde yarı fiyatına. Kullanıyorum ve çok memnunum alacaksanız bu ürünü alın. 50 mbit internet kullanıyorum. Daha önce modeme çok yakın olsam bile 25 mbit hızı geçmeyen Mibox bunu takınca sabit 50 mbit görmeye başladı. Aşağıda link paylaşıyorum.

https://www.teknobiyotik.com/dark-3-port-usb-2-0-hub-ve-10-100-usb-eternet.html
    |
    |
    Bahsedilenler: The-Keysi

• Yüzbaşı
    644 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: arda28

Mediamarkta 359 tl aldım bonus kartla kampanya var ihtiyacı olan baksın
    399 görünüyor fiyat. Bonus kampanyası nedir?

OKU! Biraz ironik oldu ama 10 sayfa geriden okursanız tüm soruların cevabı var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    k.ceem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    644 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ozhanbayram

OKU! Biraz ironik oldu ama 10 sayfa geriden okursanız tüm soruların cevabı var.
    Haklısınız hocam. İstenen şeylerin kapsamı baya bir uzun. Sürekli yeni kutu alanlar bunu hazır istemek yerine biraz zaman ayırıp okumalarında fayda var bence de. Ben kutuyu iki ay önce aldım. İnternetten siparişi verdikten iki gün sonra elime ulaştı. Alet gelene kadar o sırada 250 sayfa olan tüm yazışmaları ilk sayfadan itibaren okudum ve notlar aldım. Alet gelince hepsini uyguladım neredeyse yüzde 100 işim bitti. Sonra atladığım küçük bir kaç konuyu yazıp sordum. Sağ olsunlar yardımcı olan arkadaşlar ile şu anda tam kapasite kullanıyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: arda28

Mediamarkta 359 tl aldım bonus kartla kampanya var ihtiyacı olan baksın
    Şaka gibi ya. Benim almamı beklemişler.

|
    |

550₺ suan :)

|
    |
    ssavtak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler. Gamepad i çocuk için alacağım daha ucuz yollu birşey olsa kırdığında acıtmadı :) Bildiğiniz daha uygun gamepad var mı acaba?

|
    |
    macsimust kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1-Mouse toggle bizim cihazlarda calismiyor mu? Calismiyorsa kumandayi mouse seklinde calistirabilecek muadil bir uygulama bulunmakta mi?
    2-Xplore’dan yukledigimiz uygulamalari nasıl silebiliriz?
    3-mi box’da vavoo pro kullanabiliyor musunuz?

bilgisayardan, "chrome apk" olarak aratın. Muhtemelen APKPURE sitesine yönlendirilirsiniz. Oradan chrome apk dosyasını bir usb belleğe koyarak yüklemeyi yapabilirsiniz. Bunun için ilk olarak (eğer daha önce kurmadıysanız) google play den x-plore dosya yöneticisini indirin. Bununla usb içeriklerini görebilirsiniz..
    |
    |
    tema59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1- en iyisi bluetooth bir mouse'lu bir klavye
    2- ayarlar > uygulamalar > uygulamayı bulun içine girdiğinizde YÜKLEMEYİ KALDIR seçeneğini tıklayın
    3- youtube ta nasıl kurulduğu var, "sinetech" diye aratırsanız orada anlatılıyor ilk videolarında
    |
    |
    The Islander kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhabalar, Mi Box S'in arkasındaki audio çıkışının bazı yabancı forum sitelerinde çok fonksiyonlu olduğu yazılmış. Eski Mi Box 3'te audio yerine AV çıkışı vardı. Acaba audio çıkışından da tüplü tvlere görüntü aktarılabilmesi mümkün müdür, teşekkür ederim

Aynı şeyi bende yapmıştım. Tüm sayfaları okuyup notlar almıştım. Eksik kalan kısımları da nokta atışı sormuştum. Genel bir soruyla değil.

|
    |

Mi box s deki çıkış bildiğin 3.5mm jack çıkışı. Bununla tüplü tvye bağlantı yapabilir misin senin tv girişlerine bağlı. Ancak tüplü tv de hdmi giriş yok dönüştürücü mü kullanacaksınız?

|
    |
    chicago_warriors kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Mi box s deki çıkış bildiğin 3.5mm jack çıkışı. Bununla tüplü tvye bağlantı yapabilir misin senin tv girişlerine bağlı. Ancak tüplü tv de hdmi giriş yok dönüştürücü mü kullanacaksınız?
    Dönüştürücü yok bende, 50-60 TL arası fiyata satılıyor da kimisi çalışıyor demiş kimisi görüntü siyah beyaz demiş. Benim sormak istediğim arkadaki ses çıkışının bazı yerlerde çok fonksiyonlu oldugu yazıyor. 3.5mm av to scart kabloları varmış mesela, audio çıkışının yerinde mi box 3'te AV çıkışı vardı. Acaba 3.5 mm AV to Scart kablo alırsam görüntü aktarma ihtimali olur mu audio çıkışından, dedigim gibi ses aktarma dışında görüntü aktarma özelligi vardır diye soruyorum

Görüntü aktarma özelliği yok sadece ses çıkışı o, zira Audio yazıyor arkada

|
    |
    chicago_warriors kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dark ürünlerini biliyorum ama benim için verimlilik önemli olduğu için parası sorun değil. bu aleti alsam kesin bir problem yaşardım sonrada iade ile uğraşırdım
    |
    |
SEO
Bitcoin
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
1,389
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.