Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu •

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5.300
Cevap
359
Favori
369.046
Tıklama
Giriş
    797 Mesaj
    Kablo Web TV uygulaması var mı bunda ve çalışıyor mu arkadaşlar bilen deneyen var mı ona göre ben de almayı düşünüyorum. Donma yaptığı için her gün reset atma gibi olaylar okudum ekşide bu durum hala devam ediyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam direkt mi box üzerinden bağlayabilirsiniz mı box takı ses çıkışı hem optik hemde stereo destekliyor

|
    |
    Mrken35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

cihazı android 9 beta'ya yükseltmek istiyorum ama illa format mı atılması gerekiyor yoksa formatsız da kurulum yapılabiliyor mu? bir de internette videolarda izlememe rağmen recovery mode'a geçemedim. kumandanın orta tuşu ve geri tuşuna aynı anda basılı tutmama rağmen geçmiyor recovery moduna, cihaz açılıp ana ekrana geliyor direkt. kısaca ne yapılması gerektiğini anlatabilir misiniz?
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömer akif -- 9 Aralık 2019; 18:36:7 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1296 Mesaj

Geliştirici seçeneklerini ve usb hata ayiklamayi açtınız mı?

|
    |
    flegga34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    829 Mesaj

Açmıştım siz deyince kapattım düzeldi hocam. Fazla merak iyi değilmiş :D çok teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    rockerroll kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1296 Mesaj
    Cihazı monitöre bağladığım zaman kablosuz mouse'u kullanmada sıkıntı yokken televizyona bağladığımda mouse kullanamıyorum imleci gözükmüyor sebebi ne olabilir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar benim de geldi ürün. Kodiden iptvyi izliyorum. Pcde dizibox.pw yi çok kullanıyırum. Puffinden denedim ama diziboxtan dizi izleyemedim. Bu tür sitelerden içerik izlemenin bir yolu var mı? Yoksa ben de stremio mı yüklemem lazım? Dizibox açamadığım için üzüldüm açıkçası.

Kodi den turkvod eklentisi ile dizibox izleyebilirsin.

|
    |
    Deathcallsdeath kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Mi box s 4k bugün aldım daha gelmedi, TV+ üyeliğim var 4k kutusuyla beraber, bu cihazın içine TV+ kurduktan sonra tüm özelliklerini kullanabilir miyim? İleri geri sarma vs ve TV+ kotamdan düşmüyor, bu kutunun içinden izlerken yine aynı mı olur?
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    4715 Mesaj
    Arkadaşlar bu alete philips hue sync app kuruluyor mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: DrPowerX

Mi box s 4k bugün aldım daha gelmedi, TV+ üyeliğim var 4k kutusuyla beraber, bu cihazın içine TV+ kurduktan sonra tüm özelliklerini kullanabilir miyim? İleri geri sarma vs ve TV+ kotamdan düşmüyor, bu kutunun içinden izlerken yine aynı mı olur?
    Teşekkürler
    evet ama uygulama çok ağır tv plusun uygulama ile alakalı bence diğer uygulamalar stabil çalışıyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: eikinskjaldi

Arkadaşlar merhaba,

ben de ürünü hepsiburada üzerinden 389 liraya alarak aranıza katıldım. konuyu epey okuduğumu söyleyebilirim ama bazı yapmak istediklerime çözüm bulamadım.
    Android ile ilk tanışmam diyebilirim. Daha evvelki alışkanlığım, indirdiğim dizi-filmleri laptop üzerinden hdmi ile tv'ye bağlayıp izlemek şeklindeydi. TV Panasonic 50 inç plazma.

1. Laptop ekranımı doğrudan tv'ye yansıtmak istiyorum. Youtube videolarını veya browser sayfasını dlna ile aktarabiliyorum ama kastettiğim tv'yi monitör gibi kullanmak. bunu beceremedim.
    AirScreen adlı uygulamada bu konuda bir uyarı var "android oreo versiyonundan beri miracast desteği kapalı" şeklinde. Başka bir uygulama bu işi çözer mi bilmiyorum.

2. Cihaza 32 gb'lık kingston flash bellek ve 2 tb seagate harici harddisk bağladım, her ikisinde de boş kapasiteyi gösteriyor ama içeriğindeki video dosyaları görünmüyor.
    KODI adlı uygulamada flash diskin içerisindekileri gördü ama harici disk için "root edilmemiş cihaz" uyarısı verdi. Bunu da tam becerememiş oldum. Bu iş için bir uygulama gerekli mi, öyleyse hangisi bilemiyorum.

3. Airscreen ile iphone ekranını yansıtabildim, ana ekranda ve çoğu uygulamada sorun yok ama youtube üzerinden video oynatırken aşırı şekilde donma ve takılma yaşadım.

özellikle 1 ve 2. diye belirttiğim sorunlar konusunda yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.
    1. - tam bilmiyorum ama chrome cast özelliği var onunla yansıtabiliyorsun sanırım. chrome cast'i kullanarak dene.
    2. HDD'de film dizi vs. var sanırım onlar için istiyorsun. benim hdd exfat 2 tb sorun olmuyor istediğim içeriği izliyorum. ben kodi değil mx player kullanıyorum pratik ve kullanışlı.
    3. bu dediğinde ağ kullanımıda önemli bant genişliği yeterli gelmemiş olabilir 5ghz bağlantıdan dene
    |
    |

• Binbaşı
    1296 Mesaj
    https://www.youtube.com/watch?v=hBHrvfoikdg&app=desktop

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 10 Aralık 2019; 12:46:23 >
    |
    |

• Teğmen
    102 Mesaj
    Konuyu baya taradım ama tam net bir bilgi bulamadım. 100 lira altı usb çoklayıcılı ethernet dönüştürücü tavsiyeniz var mı, kullanıp memnun kalan arkadaşlar? 3.0 girişi yok ethernetin 3.0 gigabit almam bir fark yaratmayacak sanırım? İnternet hızım 75 mbps, wifiden 2 mbps alabiliyorum

Modem kanal ayarlarını ve frekans aralıklarıni değiştirip denediniz mi, bu şekilde hızı normale yakına ulasanlar vardi

|
    |
    Osmozz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    903 Mesaj

Daha öncede yazmıştım şu ürünü aldım net hızı gayet iyi. Usb hdd veya bellek kullanmıyorum ama mouse taktım deneme amaçlı sıkıntı olmadı.
    https://m.trendyol.com/dark/dark-dk-ac-usb23l-3-port-usb-2-0-hub-u23l-ethernet-girisli-753498-one-size-p-3091726

|
    |
    Osmozz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.