Şimdi Ara

Xiaomi Mi Box S Amazon TR 379 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
4
Favori
11.411
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında mi stick'den daha düşük performansı var fakat 2-3 tane fazla girişi var üstünde. Kablolu bir şey bağlamayacaksanız mi stick daha iyi bir tercih olur.
  • Chembond kullanıcısına yanıt
    aynen hocam IPTV kullanarak butun ligleri bedava izleyebilirsiniz. nacizane tavsiyem Vavoo TV kullanabilirsiniz.
    buradan detaylara bakabilirsiniz.https://www.youtube.com/watch?v=4nJTnEZRN4g&ab_channel=SineTech
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercucuk

aynen hocam IPTV kullanarak butun ligleri bedava izleyebilirsiniz. nacizane tavsiyem Vavoo TV kullanabilirsiniz.
    buradan detaylara bakabilirsiniz.https://www.youtube.com/watch?v=4nJTnEZRN4g&ab_channel=SineTech
    Teşekkür ederim.
  • Almayı düşünenler varsa değerlendirilebilir

https://www.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/xiaomi-mi-box-s-4k-android-tv-box-media-player-siyah_pdp_598322589

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biraz ironik olacak ama, Mi Box'lar Amazon Prime kanalını oynatamıyor şikayetleri var.

Amazon Prime nedir diyenler için, Netflix benzeri bir platform ama daha ucuz, daha farklı avantajları var ve hepsinden önemlisi cuties gibi pedofili vb. içerikler bulunmuyor :)

Bende de Mi Box var ve malesef şimdilik üye olamıyorum platforma. İnşallah yakın zamanda düzelir.

(Hoş, amazon prime dün çıkmadı, senelerdir düzelmediyse iş zor. Xiaomi, bu lisans ve işbirliği olaylarında gerçekten çuvallıyor. Her sene her şeyin üçer beşer modelini çıkarıp kafa karıştırmak yerine, biraz yazılım düzeltme işine baksalar iyi olacak. Ek olarak planlı eskitme konusunda da Apple'a rahmet okutacak bir hızla gidiyorlar. Geleceği olan bir markaydı ama acele giden ecele gidiyor demek ki)
  • Tüh be kacirmisiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ray2

Biraz ironik olacak ama, Mi Box'lar Amazon Prime kanalını oynatamıyor şikayetleri var.

Amazon Prime nedir diyenler için, Netflix benzeri bir platform ama daha ucuz, daha farklı avantajları var ve hepsinden önemlisi cuties gibi pedofili vb. içerikler bulunmuyor :)

Bende de Mi Box var ve malesef şimdilik üye olamıyorum platforma. İnşallah yakın zamanda düzelir.

(Hoş, amazon prime dün çıkmadı, senelerdir düzelmediyse iş zor. Xiaomi, bu lisans ve işbirliği olaylarında gerçekten çuvallıyor. Her sene her şeyin üçer beşer modelini çıkarıp kafa karıştırmak yerine, biraz yazılım düzeltme işine baksalar iyi olacak. Ek olarak planlı eskitme konusunda da Apple'a rahmet okutacak bir hızla gidiyorlar. Geleceği olan bir markaydı ama acele giden ecele gidiyor demek ki)
    bende mi box s var, amazon uygulaması cihazla birlikte geliyor hatta kumanda üzerinde amazon tuşu bile var, cihaz uygulama desteği 4k lisanslı bir şekilde mevcut, tıpkı youtube netflix gibi, amazon prime olmayan cihazlara da güncelleme ile veriliyor xiaomi tarafından, güncellemeleri kontrol edin, ayrıca forumda mi box konusu var oradan destek alabilirsin.

benim mi boxta amazon 4k hdr içerikler için bir örnek, uygulama sorunsuz bir şekilde tıpkı diğer platformlar gibi çalışıyor ;

Xiaomi Mi Box S  Amazon TR 379 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• daywalker23 kullanıcısına yanıt
    Saol dostum haber verdigin icin. 100tl lik daha urun alip 500e tamamladim ve 100tl bonus geldi birde shell 15tl yakit

• quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

Saol dostum haber verdigin icin. 100tl lik daha urun alip 500e tamamladim ve 100tl bonus geldi birde shell 15tl yakit
    kardeş 500 e 50 veriyor,bi yanlışlık olmasın?
  • Cengaver1 kullanıcısına yanıt
    Bugun baslayan ayri bir kampanya daha vardi 2si birlesti.
    Eticarette %10 bonus kampanyasi + garanti pay ile odemeye 500e 50tlbonus

• quote:

Orijinalden alıntı: exerion

Tüh be kacirmisiz.
    Hocam alaya mı aldınız, gerçekten mi söylediniz bilmiyorum ama ürün halen satışta görünüyor.
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Ben sosyal medya şikayetlerini görüp Mi orjinal sayfasında da söz konusu uygulamayı görmeyince, problemli olabileceğini düşündüm. Mi tanıtım sayfasında netflix şu bu varken neden amazon yok acaba? Ya da ben orada da eski bir yere mi bakıyorum ?
  • ray2 R kullanıcısına yanıt
    Benim gördüğüm ve anladığım şu. Türkiye için orjinal ithalat ürünlerinde yani mi Türkiye garantili ürünlerde , netflix tuşu yanında live diye bir tuş var. ve amazon video yok.

ithalatçı garantili avrupa cihazlarda ise, amazon video uygulaması kurulu geliyor ve live tuşu yerine amazon prime tuşu var.

Benimki bu şekilde ve amazon sorunsuz

Xiaomi Mi Box S  Amazon TR 379 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: marduk82

merhabalar, evde 27 inç pc monitörü var, bunu taksam tv olarak kullanabilir miyim acaba. yoksa illaki tv ye mi baglamak gerekiyor ?
    bunu alsam monitörü tv yaparsın ama sesi nasıl alacaksın?
    Monitör üzerinde hoparlör var mı=
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Donanım zayıf. Bir de yazılım tv arayüzünde. Marketteki hersey yüklenmiyor sanırsam.
    hocam fiyatına göre gayet iş görür.
    400 tlye aldım memnunun netflix youtube çatır çatır çalışıyor
  • daywalker23 kullanıcısına yanıt
    Urun satista ama fiyati yuksek indirimi kacirmisiz diyor

• cosef kullanıcısına yanıt
    Bu fiyat aralığında Netflix sertifikalı baska seçenek yok bildigim kadarıyla hocam. Özellikle bunun için alan büyük çoğunluk var. Artık neye göre her cihaza vermiyorlar bilemiyorum. Ha sertifika falan onemli olmayana daha iyi seçenekler var. Tabi dışarıda

• cosef kullanıcısına yanıt
    Cihazın 3.5 mm ses girişi var. Harici hoparlörden ses alınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falcon86 -- 16 Eylül 2020; 19:7:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon'da satılanın kumandasında Amazon Prime'mı yazıyor acaba?

• Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    evet, amazon prime ve netflix var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.