Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu •

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.711
Cevap
620
Favori
1.177.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi Mi Box S

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu •

Teknik Özellikler

İşlemci: Amlogic S905X 1.5Ghz x64
    Grafik Yongası: Mali-450 750MHz
    Ram: 2GB DDR3
    Dahili Hafıza: 8GB

WiFi: 802.11a/b/g/n/ac 2.4GHz/5GHz
    Bluetooth: Bluetooth 4.2

Çözünürlük: 4K (3840 x 2160) HDR
    Android: 8.1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastFaded -- 22 Şubat 2020; 23:27:34 >

• Yeni birşey koymamışlar, ayıp olmuş açıkçası...
  • Resmen hayal kırıklığı. Bir xiaomi hayranı olarak bu sefer güldürmedi diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadobjk -- 4 Şubat 2018; 20:23:56 >
  • amazon fire tv (2017 versiyon, 4k) almak daha mantikli bence. normal fiyati 70$ indirimli satiliyor za,am zaman; 55'e hatta 50'ye iniyor.

https://www.amazon.com/dp/B01N32NCPM/ref=fs_ods_smp_ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: alierr

amazon fire tv (2017 versiyon, 4k) almak daha mantikli bence. normal fiyati 70$ indirimli satiliyor za,am zaman; 55'e hatta 50'ye iniyor.

https://www.amazon.com/dp/B01N32NCPM/ref=fs_ods_smp_ne

Amazon dan nasil satin aliyorsunuz göndermiyorlar?
  • 55 dolar olacak deniyor. 55 dolar olursa şuanki mi box 3 4k olan Modelden daha ucuz olacak demek oluyor.
  • almayın bunu, mi tv box 3 global modeli alın. uğraşmayın rom falan atmak için daha sonra.
  • emre1393 kullanıcısına yanıt
    Bunun da modifiyeli global modeli çıkar, sevdalısı beklesin.
  • Çıksa ne olacak ki, değişen bir özelliği yok ki, en azında ram i artır, usb sayısını 2 ye çıkar, gigabit internet girişi koy, android tv versiyonu nu 7 ye yükselt arayüzü geliştir. Kumandaya air mouse özelliği, hareket sensörleri ve kulaklık girişi ekle.

Bunlardan bir kaçını yapsa yeni gelişmiş bir versiyon çıkmış onu alalım deriz ama sadece beyaz renk seçeneği olmuş.

• Xiaomi Mİ Box 4 olarak açılan konu Xiaomi Mİ Box S olarak güncellenmiştir.

Xiaomi Mİ Box S Global Versiyon, Xioami Mİ Box 4 ise Çin Versiyonudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastFaded -- 12 Kasım 2018; 16:41:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastFaded

Bu mesaj silindi.
    merhaba kardeşim öncelikle hayırlı olsun;

Ben'de mi box s yada fire stick 4k alma arefesindeyim ama karar veremiyorum bir türlü . aşağıdaki soruların yanıt bulması için gelince aşağıda uygulamaları kurup denersen çok memnun olurum .

* mi box s alsam netflix i , digitürk play , puhu , blu tv uygulamalarını sorunsuz izleyebilecekmiyim ,kumanda uygulama ile air mause oluyormu fire tv deki gibi ?
    * fire tv stick 4 k alsam menü tr değil, (birde mibox s deki netflix kısa yol tuşuna bittim) digitürk play , puhu , blu tv uygulamalarını sorunsuz izleyebilecekmiyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okimos -- 12 Kasım 2018; 17:51:46 >
  • quote:

Dediğiniz uygulamaları test ederim fakat elimde Air Mouse yok.

Air mause uygulamasıyla kendi kumandasını mause gibi kullanablecekmisin demek istedim , bahsettiğim şey fire tv de oluyor uygulamayı yükledikten sonra kendi kumandası air mause gibi çalışıyor.
  • 3S ile arasındaki farklar nelerdir acaba? Bariz bir fark görebildiniz mi?
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Hocam hangi satıcıdan aldınız ben 2 gün oldu sipariş vereli henüz kargolanmadı. Ve bir o kadar da güvenilir bir satıcıydı.
  • TuR_BeY kullanıcısına yanıt
    Xiaomi MC Store'dan aldım ben de. Bakalım şimdilik ses seda yok.
  • Merhaba. Ürünü sadece Netflix (uhd), Youtube (4k) ve Spotify üyeliklerimi kullanmak için almak istiyorum. Bunun dışındaki şeyler beni pek ilgilendirmiyor açıkçası. Tavsiye eder misiniz? Ürünün kullanımı nasıl? Kumandadan tuşlara bastığımızda tepki süresi nasıl ? Arayüzde takılma donma vs.oluyor mu?
  • okimos kullanıcısına yanıt
    hocam selam ben ürünü n11 den satın aldım ürün türkçe netflix, puhu, tvplus sorunsuz kullandım digiturk play denemedim ama çalışacaktır. Apk ile firefox yükledim ve tüm film sitelerinden sorunsuz film ve video oynatabiliyor. Takılma ve kasma hiç denk gelmedim görüntü kalitesi çok başarılı. USB ye wireless mouse ve klavye taktım onları sorunsuz gördü. Kumandası çok güzel kullanışlı fakat mouse gibi hareket ettiremiyorsun. Saga sola basman gerekiyor. Ben oyüzden mouse ve klayve denedim çok daha verimli oluyor. Cihazı kesinlikle tavsiye ediyorum. ben çok begendım.
  • Bugün bu cihazdan sipariş verdim. Gelince iyi kötü paylaşım yaparız. İlk kez android tv box kullanacağım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.