Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (444. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mı band 5 bu şekilde oldu. Mı fit üzerinden bağlanmıyor görmüyor ama normal telefon Bluetooth a görüyor bağlanıyor ama uygulama da görmüyor. Çözüm nedir ?

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]
  • 1 yıldır miband 4 kullanıyorum. Batarya cortluyor sanırım. Full şarjdan 5 dk sonra %97'ye, yarım saat içinde de %93'e düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 22 Ocak 2021; 14:10:18 >
  • mi band 5 satıyorum ilgilenenler mesaj atabilir ist/avrupa

• Mi band5te iosta sadece whatsapp twitter facebook sms uygulamalarının bildirimlerini açıp kapatabiliyorum. Diğer uygulamaların tamamını diğer uyg diye seçenekten açıp kapatabiliyorum. Bunları tek tek seçme imkanım yok mu?
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt

Aynı sorun bende de var. Mi Band 2'yi 3 yıl kullanmıştım böyle bir sorun olmamıştı. Mi Band 4'te batarya ilk aldığım gibi değil çok hızlı boşalıyor. Full şarjdan 95'e anında düşüyor.

• Arkadaşlar band 4 için en uygun fiyatlı kordon hangi sitede var nereyi tavsiye dersiniz ? 1 sene sonra koptu Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• Bir sorum var dostlar.

Telefona kurulan alarm çalınca, bilekliğe uyarı geliyor mu? Ve bu uyarıyı bileklik üzerinden kapatabiliyor muyuz?

• Levcho L kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum, kendi uygulamasında kurunca satten kapatabiliyorsun ve ayarlama yapabiliyorsun ama normal alarm kurmadım hiç 1 dakika sonrasına alarm kurup deneyebilirsiniz.
  • Arkadaşlar ben koşu antrenmanlarımda kullanmak üzere bu ürünü veya benzerini düşünüyorum. Bana kaç metre koştuğumu ve ne kadar sürede koştuğumu gösterse yeter, adım göstermesi çok önemli değil. Normalde bunu telefondan zaten yapıyorum ancak koşarken telefona bakmak pek kolay olmuyor. Bunun için bu akıllı bileklikler işimi görür mü yoksa daha üst fiyattaki akıllı saatlere mi yönelmem gerek?

• manesnuc kullanıcısına yanıt

Aslında bende bileklik yok, kıyaslama amaçlı sordum. Huawei GT2 aldım ve bu cihazda bu özellik yokmuş. Bir arkadaş dedi ki, bileklikte dahi var. Ondan dolayı burada sormak istedim. Siz test edebilir seniz yazar sınız. Teşekürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Levcho L kullanıcısına yanıt

mi band 4 de denedim olmadı

• Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]
    Arjadaşlar ekran bu şekilde kalıp düzeliyor bazen. Bir çözümü var mıdır ? İade mi etmeliyim. Ürünü alalı 3 gün oldu. Hepsiburada üzerinden satın aldım
  • oguzokman kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada'nın kendi sattığı ürünü aldıysanız eğer Hepsiburada ile konuşun hocam, böyle ürün mü olur. Kullanılacak bir durumda değil yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 28 Ocak 2021; 11:48:38 >
  • manesnuc kullanıcısına yanıt
    Kendi sattığı ürün hocam. İade talebi oluşturdum zaten. Yarın teslim alacaklar. Yenisini istedim. Eğer o da aynı olursa akıllı bileklik kullanmayı düşünmüyorum :) zaten spor için almıştım
  • Arkadaşlar, bende de Mi Band 5 var, buna whatsapp ve SMS bildirimleri geliyor ancak mesela Outlook vb. diğer uygulama bildirimlerini nasıl açabilirim bilgisi olan var mı?

• DDempseyRoll D kullanıcısına yanıt

evet işinizi görür o bağlamda.

• oguzokman kullanıcısına yanıt
    Açıkçası spor için kullanılacak sensörlere sahip değil. Ben bildirim için vs. Kullanıyorum. Aynı sorun olmaz umarım ama en iyi bu fiyata yakın ürün samsung fit sanırım.
  • kumutk K kullanıcısına yanıt

Mi fit uygulamasından izin verdiğiniz uygulamaların bildirimleri gelir sadece

• cevabınız için teşekkürler. Ben de onu sormaya çalıştım o listede outlook ya da mail uygulamaları gözükmüyor. other apps seçince mi gelecek?

• Merhaba arkadaslar mi band 4 cihazim da böyle bir sorun var ve ne kapatabiliyorum nede cihazima baglanabiliyorum.Bilgisi olan yardimci olabilirmi.ne guncelliyor ne cihaza baglaniyor.
    Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.