Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (416. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar mi Band 5 NFC versiyonu Çin'den aldım. İki gün önce İlk kurulumu yapıp kullanmaya başladım direk Türkçe olarak kuruldu. Bugün bi gaflet ile mi fitten dili telefon sistem dilinden ingilizce yaptım ve sonra bir daha Türkçe olmadı. Ne yaptıysam yok. Hesapları sildim yükledim mi fit kaldırdım yükledim , Band i fabrika ayarlarına getirdim olmadı. YouTube da bakıyorum uygulama güncelleme almış ve millete tüm diller gelmiş mi fit e. Bende neden yok ? Telefon sistem dilini seçip tamam dediğimde kaydedilmedi diye uyari geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _botturgec_ kullanıcısına yanıt
    Bu sorun bende de var ve bu yüzden cihaz Türkçe olmuyor.Bendeki NFC VERSİON

• Flakel kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz bakalım, muhtemelen Global NFC sürüm Piyasaya çıkınca aktif olur

• Uzun kullanımda bulaşık yıkamadan kaynaklı deterjan/camasır suyuna baglı deformasyon yaşayan oldu mu. veya kolonya/dezenfektan kullanımından ötürü yıpranma cok oluyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: rash.87

Arkadaşlar mi Band 5 NFC versiyonu Çin'den aldım. İki gün önce İlk kurulumu yapıp kullanmaya başladım direk Türkçe olarak kuruldu. Bugün bi gaflet ile mi fitten dili telefon sistem dilinden ingilizce yaptım ve sonra bir daha Türkçe olmadı. Ne yaptıysam yok. Hesapları sildim yükledim mi fit kaldırdım yükledim , Band i fabrika ayarlarına getirdim olmadı. YouTube da bakıyorum uygulama güncelleme almış ve millete tüm diller gelmiş mi fit e. Bende neden yok ? Telefon sistem dilini seçip tamam dediğimde kaydedilmedi diye uyari geliyor.
    Dili ingilizce yapınca farklı bi güncelleme mi aldı acaba
  • Şarkı adı alınamıyor hatası alan var mı Müzikleri kontrol edemiyorum.

• Bilsem keşke hocam. Ama bence NFC sürüm diye farklı şeyler oluyor, yoksa mi fit sürümü güncel ama listede 3 tane dil var.Mi Band 4 Global kullanan arkadaşım var onun mi fitte aynı sürüme sahip ama onda yine dil seçeneğini gösteren bir sekme bile yok mi fitte. İlginç yani

• quote:

Orijinalden alıntı: MaiqTheLiar

Şarkı adı alınamıyor hatası alan var mı Müzikleri kontrol edemiyorum.
    https://www.youtube.com/watch?v=H1o3iFT9J4g&ab_channel=Gadoga-En

bu izinleri verince duzelnişti. smart lock tekrar kapadım
  • quote:

Bilsem keşke hocam. Ama bence NFC sürüm diye farklı şeyler oluyor, yoksa mi fit sürümü güncel ama listede 3 tane dil var.Mi Band 4 Global kullanan arkadaşım var onun mi fitte aynı sürüme sahip ama onda yine dil seçeneğini gösteren bir sekme bile yok mi fitte. İlginç yani
    Bende yeni aldım band 4 ve dil ayarını bulamamıstım ingilizce kullanıyorum telefonu inglizce guncelleme yaptı. demekki bende de anormal bi durum varmıs :) ,fırsatım olursa bi ara turkce karakter ve turkce dil olayın bakacagım.

Sizin durum sanki cihaz yeni firmware almıs gibi ve yeni firmware de Turkce destegi yok gibi. Ama cihazı sizinle aynı firmware guncellemesi ile kullananlarda Turkce secenegi varsa,durum garip. Belki telefon ile alakalıdır
  • Global model kullanan arkadaşlar sürüm bilgisini yazarsa karşılaştırma yapabiliriz

• Konu başında da pek bilgi yok önemli gelişmeler yada ayarlar öneriler sorunlar eklense güzel olurdu. Kendi haline terkedilmis gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Global model kullanan arkadaşlar sürüm bilgisini yazarsa karşılaştırma yapabiliriz
    Bendeki hocam;

Mi Fit (İOS) : 4.6.1

Aygıt yazılım sürümü: 1.02.08
  • quote:

Orijinalden alıntı: dream54

Bendeki hocam;

Mi Fit (İOS) : 4.6.1

Aygıt yazılım sürümü: 1.02.08

Alıntıları Göster
    Aygıt sürümü aynı ama benim mi fit 4.6.0 Android

• Sizinde mi band 5 fazla adim sayiyormu ?

• quote:

Aygıt sürümü aynı ama benim mi fit 4.6.0 Android

Alıntıları Göster
    Benim mi fitde bu sürümde Android One var. telefonun dilini ingilizce yapınca uygualamada bileklikte ingilizce oluyor yada türkçe. band 4 var. uygulama da dil ayarı felan yok saçma olmuş.

Eşleşmeyi sıfırrlayıp baska telefnda denedigin oldu mu hocam
  • Telefonun dilini ülkeyi ve bölgeyi değiştirerek denedim sonuç alamadım. Telefonum biraz eski Redmi 4 Prime Android versiyonu 6 Miui sürümü 10.

Şimdi siz cihazı sıfırlayıp başka telefona mi fit yükleyip orada denememi mi öneriyorsunuz ? Diyelim ki yeni nesil telefonda Türkçe oldu. Benim telefonum ile sonra nasıl eşleştirme yapacağım ki cihazı sifirlamadan. Çok emin değilim. İlk defa Band kullanıyorum.

• rash.87 kullanıcısına yanıt
    Evet belki o sekilde cozume ulasabilrsin. Cunku bahsettigin hataya göre Mi Fit sistem diline erişemiyor gibi görünüyor. Tahminim o yönde.
    Muhtemelen uygulamada bug var, senin telefonda ortaya cıkmıs her ne kadar aynı surum olsa da.

Eğer başka cihazda eşleştirip istedeigin dili yüklediysen. Senin telefonda uygulamayı iyice temizledignde/kaldırgına emin ol. Klasörlerde gecici dosyalar bırakyıor biraz klasrler ıcınde gzsen bulursun muhtemelen, Android/data kalsorunde olabilir. varsa mi fit ileilgili birşey, silersin.

Kendi telefonuna gectiginde mi fit kurup normal eşleşirme yapacaksın. Bilekligi sıfırlamazsın, diğer cihazdan baglantıyı koparman lazım. Ya bluetooth baglanısını kapatırsın olmadı, mi fit içinde unpair(Türkçe'si sanırım eşleşmeyi kaldır yazıyordur. Bileklik ayar kısmında en altta). Bu şekilde olması gerekiyor, baska cihazda deneme fırsatım olmadı benim.
  • Evet dediğiniz mantıklı mi fit sistem diline erişemiyor. Yarın boş vaktim olacak, olmadı modlu mi fit bulup deneme de yapabilirim. Teli PC ye bağlayıp android data klasörlerini bi gezip temizlik yaparım. Var bir bug ama bakalım nasıl çözeceğiz. NFC olmasıyla bir alakası olduğunu düşünüyorum açıkçası

• Mi Band 4'ü satıp Mi Band 5 aldım, uyku takibi yapmıyor, garantiye göndermeli miyim, güncellemeyle düzelir mi??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A.C.S A kullanıcısına yanıt
    Ne yaptınız? Bendeki de uyku takibi yapmıyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 414415416417418
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.