Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (391. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım hocam teşekkürler.Mi band 5 pro çıkıcak diyorlar onda olucakmış ama amazfit smart band 6'da tıpa tıp mi band 5 ve eksik özellikler var acaba iptal mi etsem diyorum 225'e aldığımı.
  • Teşekkürler hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 senedir kullandıgım mi band 3 bilekliğim artık titremiyor bilekliği bul diyorum tık yok arama geliyor tık yok fabraika ayarı sıfırladım tekrar kurdum tık yok. bu problemi yaşayan var mı aranızda
  • -JonTurk- - kullanıcısına yanıt
    Ben varım çözemedim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi band 5 ten 3 adet aile bireylerine aldık. Trendyol 100/50 kuponuyla her biri 214tl ye geldi (Satış anında 264tl) , bakalım ilk defa akıllı saat kullanacağım. Normalde sadece klasik saat takarım. Deneyip göreceğiz, şayet işini doğru yapıyorsa stres durumumu vs merak ediyorum.

• orion55 O kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Türkiye’ye yazdım bu cevabı verdiler. Türkiye Garantili diye satılan kendi ürünlerinin nerede tamir edileceğine dair bilgisi olmayan bir firmaymış. Önceden güvendiğim bir marka olan Xiaomi bir sürü cihazım var hepsini elden çıkarıp bir daha almayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: HarmonicaMan

Aynı sorunu ben de yaşıyorum hocam. Reboot yapınca düzeliyor dediğiniz gibi. Mi fit üzerinden geri bildirim yaptım. Siz de yapın ki güncellemeyle çözsünler.
    Fabrika ayarlarına alınca düzeldi. Sizde deneyiniz
    İçinden garanti belgesi çıkmış mıydı?

• 1 seneye yakın süredir mi band 4 kullanıyorum ama ekran kilidi açma özelliği 3 kere çalıştıktan sonra bir daha çalışmıyor bu sorunu nasıl çözebilirim bilgisi olan var mı?

• Mi band 3 bir süredir şarj olmamaya başladı. Önceleri zorla deneyerek kablosuyla şarj ediyordum ama şimdi deniyorum bir türlü şarj almıyor. Bu sorunu yaşayan varsa nasıl halledebiliriz? kabloda bir sıkıntı yok.

• smyrna kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun muhtemelen kablodadır. Miband 2 de aynı sorun olmuştu. Kablo değiştirdim şarj düzelmişti .

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Yeni şarj aparatı alayım öyleyse. Tavsiye edebileceğiniz site var mıdır? Bugün 21.denemede şarj ettim cihazı

• smyrna kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ettiğim bir site yok. internette satılanlar orijinal olmuyor pek ama yapacak bişey yok :) zaten çok pahalı değildir. Bozulunca yeni kablo almak lazım.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanım.haber123 -- 12 Nisan 2021; 13:24:19 >
  • Nerden verdiniz hocam.
  • Trendyol üzerinden NASA iletişim firmasından aldım. Xiaomi Türkiye garantili yazıyordu o yüzden 20 TL fazla verdim sanırım garantili olsun diye ama firma sıkıntılı bir firmaymış arıza yaptıktan sonra araştırırken gördüm. Sorunuzun cevabı olarak Türkiye garantili diye satılan ürünün içinden Türkiye’deki servis noktalarına ve ya garantiye dair bir belge çıkmadı.

Hocam hakkınızı arayın 2 yıl türkiye garantili cihazlar.Telefonla arayarak veya mail ile de sorun derim.
  • CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanım.haber123 -- 12 Nisan 2021; 13:24:34 >
  • Hayırlı olsun benim de kargoda cumartesi gelir umarım.

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanım.haber123 -- 12 Nisan 2021; 13:24:54 >
  • 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.