Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ATOM ANT , kaqan571 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.304
Cevap
337
Favori
304.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1948
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 152
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 26 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 20312
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1948
  • Favoriye Eklediklerim 337
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • n11 (4 mesaj) DARBE (1 mesaj) cingibi (1 mesaj) AncientBehemoth (1 mesaj) YasiN® (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2134 mesaj) Mobil (3349 mesaj) Tablet (188 mesaj) Mini (497 mesaj) Uygulama (906 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    1253 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: efebundy

Eşim 1 yıldır 4 , ben 1,5 haftadır 5 kullanıyorum.. 5i aylarca bekleyip çok büyük hata yapmışım.. 4 ve 5 arasında ekran büyüklüğü dışında pek fark yok.Hatta pil süresi 4 ten daha da kısa.. Bence en akıllı iş şu anda 4 almak.. Araç kullandığım için anlık bildirimleri rahatça görmek benim için tek artısı.. Beklenti beni baya sarstı açıkça..
    Bende band 3'den geçtim ve iki gündür deniyorum. Adım sayma özelliği benim gördüğüm kadarıyla 3'e göre pek bir gelişme göstermemiş ya da şansıma sorunlu ürün denk geldi. Sabit dururken yapılan aktivitelerde(duş almak, giyinmek, araç kullanmak vs) çok fazla hatalı sayımlar yapabiliyor. Örneğin giyinirken 100'e yakın adım sayabiliyor. Neyse ki oturup tv izlerken veya pc başında hatalı sayım yapmıyor

Daha uzun süredir kullanan biri olarak. Sizin adım sayar konusunda görüşünüz nedir?

• Çavuş
    46 Mesaj

Bende aynı fikirdeyim.Daha önce adımsayar tecrübem olmadı ama eşimle sahil yürüyüşü yaptığımda benim 5 , 4 ten daha fazla saymış gibi geldi bize.. Yazılımla güncelleme ile stabil hale gelir diye düşünüyorum ama donanımsal olarak asla doyurmayacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    bloodmoney09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    298 Mesaj

Hepsiburada...

|
    |
    HSeldon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1253 Mesaj

Yazılımla da düzeleceğine emin değilim. Az önce iade ettim gitti. Mi band 4 almak daha mantıklı duruyor.
    |
    |
    efebundy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eşimin uzun süredir kullandığı mi band 3 oppo reno z telefonu ile bağlantı problemi oluştu baya bir inceleme yaptım ama problemin kaynağını bulamadım, ve doğal olarak sorunu gideremedim, buna benzer bir problem yaşayıp bu problemi çözebilen bizlerle de paylaşırsa memnun oluruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: burakay27

Hepsiburada...
    Baktım oraya zaten ama kayışlar 3.parti firmalardan . Orjinal hiç yok.
    Ageraa

Gelen yeni güncellemelerle düzelecektir de hocam redmi note 8'e nasıl mi 12 güncellemesi geldi onu anlayamadım sadece. Eğer bir siteden indirip kurduysanız stabil çalışmıyorda olabilir miu 12.

|
    |
    silici4190 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    298 Mesaj

Şimdi baktım, tek laciverti orijinal. Satıcı hb...

|
    |
    HSeldon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    201 Mesaj
    Yaklaşık 6 gündür mi band 5 kullanıyorum ve 2. günde nabız ve stres ölçümü yapmamaya başladı. Reboot yaptım düzeldi. Bugün tekrar aynısı oldu. Nabız ölçümü yaptığı sırada altına baktım yeşil ışık yanmıyor. Bu sorunu yaşayan var mı ?

|
    |
  • Çavuş
    46 Mesaj
    Mi band lerde bildirim mesajlarını alamamakla alakalı olsa gerek mi fit uygulamasını açtığımda Ayarlar/bluetooth tan mi band (i) den sistem bildirimlerini paylaş ı seçmeyi öneriyor..

|
    |
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar 1 haftadır band 5 kullanıyorum xiaomi kendi mağazasından aldım merak ettiğim şeyler var NFC kullanabilecek miyiz ve Türkçe dil gelecek mi apk kurmak istemiyorum telefonuma

|
    |
    1-sürekli nabız ölçümü kapalı
    2-uyku takibi kapalı
    3-bildirimler açık olarak
    yani tasarruflu kullanımda kaç gün gidiyor şarjı
    Bende band 4 var bu saydığım şekilde 21 günü geçiyor
    Benzer bir süre veya yakın olursa almayı düşünüyorum mi band 5 i yoksa ikinci bir mi band 4 alacağım

Bu 3 durum geçerli olduğunda hatta parlaklık 4. Seviyede iken 5,5 günde %57 ye indi.. Bugün yeniden şarja bağladım , bu sefer sadece nabız ve stres ölçer açık deneyeceğim..

|
    |
    yakamoz40 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    23 Mesaj

Nabız, stres ve uyku takibi de açık bende cumartesi bu saatlerde şarjdan çektim şuan %67 basit bir matematikle 15 gün gidecek gibi görünüyor

|
    |
    yakamoz40 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Uzunca süre mi band 3 kullandım,şimdi bozuldu titreşim çalışmıyor. Titreşim olmayıncada haliyle pek bir işe yaramıyor. Şimdi 4 veya 5i almayı düşünüyorum. Fiyat farkına değecek çok bi özelliği yok gibime geldi ama sizlerede danışmak istedim almadan. Hangisini tavsiye edersiniz. Aktivite vs özelliklerini kullanmıyorum. Şu el kaldırınca ekranı açıp saati gösterme olayı güzel, düzgün çalışsın en önemlisi bu, bide aramada mesajda titreşimli bildirimlerde sıkıntı olmasın yeter. Az buçuk adım saymada kullanıyorum ama önemli değil pek.

|
    |

almayı düşünüyorum da kararsızım 200 civari hep fiyatlar
  • Yarbay
    4608 Mesaj

Henüz mevcut değil 1 2 aya gelir güncelleme ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ANTI- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Biraz daha bekleyelim o zaman teşekürler
    |
    |
    Saiki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.