Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (387. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba yaklaşık iki haftadır bende mi band 4 kullanıyorum fakat whatsapptan arama gelince bildirim gelmiyor bilekliğe bilgisi olan var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem2626

Değerleriniz benim gibi yüksek hocam. Ben bisiklet kullanırken genelde 140-160 arası oluyor :)
    pek anlamam aslında kaç olması gerek ama bugün 188 i gördüm en çok. Nabızı başka bir aletle karşılaştırdım, değerler aynı.Cihaz adımı yanlış ölçüyor ama nabız iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anexilea kullanıcısına yanıt
    Hocam 220 - yaşınız işlemiyle (Örneğin. 220-30 yaş=190) maksimum kalp atış hızını bulabilirsiniz. Bu değerin üstünde çok fazla kalmamasını, bu değerin üstüne çıkarsa dinlenme haline geçilmesini ve atım hızının düşürülmesini öneriyorlar Ancak bunların genel öneriler olduğunu da belirteyim. Sizin için bir sorun teşkil etmiyorsa ağrı, yorgunluk vb. içiniz rahat olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tzaac -- 28 Temmuz 2020; 10:39:50 >
  • Mi band 3 almayı düşünüyorum sabah alarm titreşim bileklige yansıtıyor mu? Tatmin edicimi?

• muratbekar kullanıcısına yanıt
    Bence bu saatten sonra iyi bir indirim yakalayıp mi band 4 almalısınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi band 4 kullanıyorum. Bileklikteki hava durumu güncel hava sıcaklığı vermiyor. Telefonda gösterilen ile bileklikte gösterilen farklı oluyor. Genelde böyle midir? Yapılabilecek herhangi bir ayar var midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: wufuk

Arkadaşlar merhaba yaklaşık iki haftadır bende mi band 4 kullanıyorum fakat whatsapptan arama gelince bildirim gelmiyor bilekliğe bilgisi olan var mı
    Bende de aynı sorun var

Arkadaşlar wp gelen msj bildirimleri gözüküyor ama gelen arama gözükmüyor ,arama cvp verilmezse arama sonunda bileklikte wp cevapsız görüntülü arama var yazıyor
    Gelen wp arama bildirimi nasıl aktif edilir

• tarun kullanıcısına yanıt
    Bende o bile yazmıyor hocam :)

• Eşim 1 yıldır 4 , ben 1,5 haftadır 5 kullanıyorum.. 5i aylarca bekleyip çok büyük hata yapmışım.. 4 ve 5 arasında ekran büyüklüğü dışında pek fark yok.Hatta pil süresi 4 ten daha da kısa.. Bence en akıllı iş şu anda 4 almak.. Araç kullandığım için anlık bildirimleri rahatça görmek benim için tek artısı.. Beklenti beni baya sarstı açıkça..

• Genelde 3. parti üreticilerden var. Bunlardan daha önce almıştım, alerji yapıyor kullanamıyorum. Orjinali hipoallerjik olduğundan sorunsuz takabiliyorum.
    Mi Band 4 'ün orjinal kayışını nerde bulabileceğimi bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebundy

Eşim 1 yıldır 4 , ben 1,5 haftadır 5 kullanıyorum.. 5i aylarca bekleyip çok büyük hata yapmışım.. 4 ve 5 arasında ekran büyüklüğü dışında pek fark yok.Hatta pil süresi 4 ten daha da kısa.. Bence en akıllı iş şu anda 4 almak.. Araç kullandığım için anlık bildirimleri rahatça görmek benim için tek artısı.. Beklenti beni baya sarstı açıkça..
    Katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebundy

Eşim 1 yıldır 4 , ben 1,5 haftadır 5 kullanıyorum.. 5i aylarca bekleyip çok büyük hata yapmışım.. 4 ve 5 arasında ekran büyüklüğü dışında pek fark yok.Hatta pil süresi 4 ten daha da kısa.. Bence en akıllı iş şu anda 4 almak.. Araç kullandığım için anlık bildirimleri rahatça görmek benim için tek artısı.. Beklenti beni baya sarstı açıkça..
    Bende band 3'den geçtim ve iki gündür deniyorum. Adım sayma özelliği benim gördüğüm kadarıyla 3'e göre pek bir gelişme göstermemiş ya da şansıma sorunlu ürün denk geldi. Sabit dururken yapılan aktivitelerde(duş almak, giyinmek, araç kullanmak vs) çok fazla hatalı sayımlar yapabiliyor. Örneğin giyinirken 100'e yakın adım sayabiliyor. Neyse ki oturup tv izlerken veya pc başında hatalı sayım yapmıyor

Daha uzun süredir kullanan biri olarak. Sizin adım sayar konusunda görüşünüz nedir?
  • bloodmoney09 kullanıcısına yanıt
    Bende aynı fikirdeyim.Daha önce adımsayar tecrübem olmadı ama eşimle sahil yürüyüşü yaptığımda benim 5 , 4 ten daha fazla saymış gibi geldi bize.. Yazılımla güncelleme ile stabil hale gelir diye düşünüyorum ama donanımsal olarak asla doyurmayacak

• HSeldon H kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada...

• efebundy E kullanıcısına yanıt
    Yazılımla da düzeleceğine emin değilim. Az önce iade ettim gitti. Mi band 4 almak daha mantıklı duruyor.
  • Eşimin uzun süredir kullandığı mi band 3 oppo reno z telefonu ile bağlantı problemi oluştu baya bir inceleme yaptım ama problemin kaynağını bulamadım, ve doğal olarak sorunu gideremedim, buna benzer bir problem yaşayıp bu problemi çözebilen bizlerle de paylaşırsa memnun oluruz

• Arkadaşlar merhaba, samsung c7 ithalat garantili telefon güncelleme dil İngilizce oldu. Mi band 4 aramalarda bildirim vermiyor. Samsung da mi fit e izin verme işlemini nerden yapmamız lazım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi Band 5 global sürümde barometrik altimetre var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakay27

Hepsiburada...
    Baktım oraya zaten ama kayışlar 3.parti firmalardan . Orjinal hiç yok.
  • silici4190 kullanıcısına yanıt
    Gelen yeni güncellemelerle düzelecektir de hocam redmi note 8'e nasıl mi 12 güncellemesi geldi onu anlayamadım sadece. Eğer bir siteden indirip kurduysanız stabil çalışmıyorda olabilir miu 12.

• 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.