Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: emretutar Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
8.304
Cevap
337
Favori
304.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1948
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 152
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 26 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 20312
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1948
  • Favoriye Eklediklerim 337
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • n11 (4 mesaj) DARBE (1 mesaj) cingibi (1 mesaj) AncientBehemoth (1 mesaj) YasiN® (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2134 mesaj) Mobil (3349 mesaj) Tablet (188 mesaj) Mini (497 mesaj) Uygulama (906 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    1316 Mesaj
    Geçmişte mi band 3 kullanıp satmıştım, şimdi tekrar almayı düşünüyorum. O zaman mekanik saati daha çok seviyordum, şu anda kullandığım saat su geçiriyor ve tamiri neredeyse bir akıllı bileklik parası. Elimde 50₺ trendyol çeki var. Mi band 4 yaklaşık 110₺, Mi band 5 yaklaşık 210₺ seviyesine denk gelecek. 8 Ağustosa kadar bekleyip 5 modeli kuponsuz 250₺ seviyesine yaklaşırsa onu alıp geçeceğim gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    316 Mesaj
    Ben de geçen hafta hepsiburada'dan mi band 5'i 205 liraya aldım (20 lira hepsiburada indirimi ve 75 liralık bonus puanımı kullandım) 4 gündür kullanıyorum gayet memnunum, uyku problemim olduğundan biraz onun takibini yapmak için aldım, uyuduğum uyandığım saati neredeyse tam olarak gösteriyor ama gece 4-5 gibi uyanırım bi genelde, onu göstermiyor belki yazılımla iyileştirilebilir.

Tanıtım videolarını izlediğimde 100'den fazla ekran çeşisi var falan deniyordu ama ben baktığımda maksimum 40 tane falan vardır acaba ülke seçiminden kaynaklı mı ki, mesela süngerboblu ekran çeşidi görmüştüm bi videoda ama ben öyle bi şey göremiyorum, kullanacağımdan değil de hani neden bu kadar eksik onu merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ksph

Bende Honor Band 5 de var, Mi Band 4 de. Honor genelde Ekim ya da Kasım ayi gibi yenileme yapiyor, Honor Band 6'da ne gibi yeni özellikler olacak acaba? Duyum aldınız mı? Honor Band 5 özellik olarak bana gayet yeterli geliyor ama pil ömrü artsa daha iyi olacak. Oksijen saturasyon ölçümü de cok hassas değil, daha iyi olabilir. Gerisi bence iyi. Belki ekrani az birşey büyütülür. Başka eksik yok bana göre. Ama Huawei sağlık icin artik telefonlara Huawei media services uygulamasini yuklemeyi zorunlu kılıyor, o kötü.

Alıntıları Göster
    Yeni çıkacak modeller hakkında bir duyumum yok ancak Mi Band5 beklentilere göre kırpılmış özelliklerle çıktığına göre, rekabet mantığı gereği, Huawei ve Honor'un daha dolu ve gelişmiş olacağını tahmin ederim. Gerçi bu mevcut model tüm ihtiyaçları karşılıyor ancak bildiğim kadarı ile TR'de satışı yok.https://consumer.huawei.com/en/wearables/band4-pro/https://www.huaweiburada.net/2019/12/06/huawei-band-4-pro-tanitildi-iste-fiyati-ve-ozellikleri/ Belki Pro 5'te ekranı da biraz büyütürlerse 4x4 lük cihaz olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dasarum -- 24 Temmuz 2020; 15:9:30 >
    |
    |

• Yarbay
    2348 Mesaj

Değerleriniz benim gibi yüksek hocam. Ben bisiklet kullanırken genelde 140-160 arası oluyor :)

|
    |
    Anexilea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Mi band 5 in tanitim reklamindaki sari kordona nereden ulaşabilirim acaba? Nette satilanlar genelde düz sarı renk oluyor. Band 5 in reklamındaki sarı vigor yellow diye geçiyor ama hiç bir yerde bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Henüz resmî olarak satışta değil kardesım. Bende arıyorum yedek orijinal siyah kordonunu. Yakın zamanda satışta olacaktır.

|
    |
    noob816 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2396 Mesaj
    Mi band 5 geleli 2 gün oldu. Genel izlenimlerim iyi.Adım sayar yanlış ölçüyo bence.Küçük de olsa hata payı var. Bunların yanın da ana ekran özelleştime olayı oldukça kısıtlıymış.
    |
    |
    |
    |
    Arkadaşlar Xiaomi redmi note 8 kullanıyorum. Saatim mi band 3. Mi 12 güncellemesi geldi telefona. bu güncellemeden sonra saatte gelen aramalarda saatte sadece gelen arama yazıyor. Kimin olduğu yazmıyor. Güncellemeden sonra bu durum oldu. Genel bir sıkıntı mı. çözümü var mı. yardımcı olur musunuz

• Yüzbaşı
    698 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gorkem2626

Değerleriniz benim gibi yüksek hocam. Ben bisiklet kullanırken genelde 140-160 arası oluyor :)
    pek anlamam aslında kaç olması gerek ama bugün 188 i gördüm en çok. Nabızı başka bir aletle karşılaştırdım, değerler aynı.Cihaz adımı yanlış ölçüyor ama nabız iyi.

Hocam 220 - yaşınız işlemiyle (Örneğin. 220-30 yaş=190) maksimum kalp atış hızını bulabilirsiniz. Bu değerin üstünde çok fazla kalmamasını, bu değerin üstüne çıkarsa dinlenme haline geçilmesini ve atım hızının düşürülmesini öneriyorlar Ancak bunların genel öneriler olduğunu da belirteyim. Sizin için bir sorun teşkil etmiyorsa ağrı, yorgunluk vb. içiniz rahat olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tzaac -- 28 Temmuz 2020; 10:39:50 >
    |
    |
    Anexilea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bence bu saatten sonra iyi bir indirim yakalayıp mi band 4 almalısınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    muratbekar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Mi band 4 kullanıyorum. Bileklikteki hava durumu güncel hava sıcaklığı vermiyor. Telefonda gösterilen ile bileklikte gösterilen farklı oluyor. Genelde böyle midir? Yapılabilecek herhangi bir ayar var midir?

|
    |

Orijinalden alıntı: wufuk

Arkadaşlar merhaba yaklaşık iki haftadır bende mi band 4 kullanıyorum fakat whatsapptan arama gelince bildirim gelmiyor bilekliğe bilgisi olan var mı
    Bende de aynı sorun var

Arkadaşlar wp gelen msj bildirimleri gözüküyor ama gelen arama gözükmüyor ,arama cvp verilmezse arama sonunda bileklikte wp cevapsız görüntülü arama var yazıyor
    Gelen wp arama bildirimi nasıl aktif edilir

Bende o bile yazmıyor hocam :)

|
    |
    tarun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    46 Mesaj
    Eşim 1 yıldır 4 , ben 1,5 haftadır 5 kullanıyorum.. 5i aylarca bekleyip çok büyük hata yapmışım.. 4 ve 5 arasında ekran büyüklüğü dışında pek fark yok.Hatta pil süresi 4 ten daha da kısa.. Bence en akıllı iş şu anda 4 almak.. Araç kullandığım için anlık bildirimleri rahatça görmek benim için tek artısı.. Beklenti beni baya sarstı açıkça..

• Binbaşı
    1728 Mesaj
    Genelde 3. parti üreticilerden var. Bunlardan daha önce almıştım, alerji yapıyor kullanamıyorum. Orjinali hipoallerjik olduğundan sorunsuz takabiliyorum.
    Mi Band 4 'ün orjinal kayışını nerde bulabileceğimi bilen var mı?

Orijinalden alıntı: efebundy

Eşim 1 yıldır 4 , ben 1,5 haftadır 5 kullanıyorum.. 5i aylarca bekleyip çok büyük hata yapmışım.. 4 ve 5 arasında ekran büyüklüğü dışında pek fark yok.Hatta pil süresi 4 ten daha da kısa.. Bence en akıllı iş şu anda 4 almak.. Araç kullandığım için anlık bildirimleri rahatça görmek benim için tek artısı.. Beklenti beni baya sarstı açıkça..
    Katılıyorum.
    |
    |
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,269
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.