Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.922
Cevap
338
Favori
375.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 2085
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 164
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 107
  • Favoriye Eklediklerim 338
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Sıkörtıl (164 mesaj) celebic (155 mesaj) muhammed540 (110 mesaj) OnLyMoKoKo (82 mesaj) keremalp (80 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2422 mesaj) Mobil (3551 mesaj) Tablet (188 mesaj) Mini (551 mesaj) Uygulama (991 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    635 Mesaj
    Mi fit uygulamasını silip sadece notify and fitness uygulaması ile kullanan var mı bu cihazı? Notfiy uygulamasındaki mi fit silme yöntemini harfi harfiyen yapmama rağmen notfiy uygulaması sadece adım verilerimi tutuyor bildirim ve arama özellikleri çalışmıyor sadece notify yüklüyken. Nasıl o özellikleri de aktif edebilirim notfiy uygulaması için?
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    Selam arkadaşlar. 1 buçuk ay kadar önce Akasya Mi Store dan almış olduğum Mi Band 4 ü satıyorum. Cihaz ilk günkü gibi çiziksizdir. Kutusu, garanti belgesi, faturası mevcuttur. İstanbul Anadolu yakası elden teslim edilecektir. FİYAT: 150.00 tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    301 Mesaj

Size yardımcı olabilirim. Mi band 4 mü kullanıyorsunuz?

|
    |
    sirulas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    635 Mesaj

Evet

|
    |
    muhammed540 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    301 Mesaj

Az önce sizin sorunu araştırırken bende de oldu. Notify and fitness'tan ayarları yedekleyip uygulamayı silin. Sonra mi band 4 e kendi ayarlarindan format çekin. Notify'nin söylediği uygulamayı yükleyin aynı adımları yapın. Auth kodu girin notify'e sonra yedeği içe aktarın deyin. Eski ayarlar dönmüş olur bu sayede. İşlem tamam olması gerekiyor bundan sonra

|
    |
  • Yüzbaşı
    635 Mesaj

Yardımlar için teşekkürler çalışıyor şuan bildirimler ve arama. Sadece şuan aramayı yanıtlarken otomatik olarak hoparlöre almıyor seçili olmasına rağmen bir onu çalıştıramadım.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    301 Mesaj

Telefon modeliniz ne? Bazı telefon modelleri ile uyumsuz olduğunu belirtiyor zaten. Ben de Samsung c7 var çalışıyor sıkıntısız

|
    |
  • Yüzbaşı
    635 Mesaj

Çok enteresan bende Note FE varken çalışıyordu o sonra Pocophone ve Mi 9T kullandım onlarda çalışmadı.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    301 Mesaj

Belki farklı bir arama uygulaması kullanır iseniz olur

|
    |
  • Yüzbaşı
    635 Mesaj

Yok Mi bandage denedim onda da aramayı cevaplıyor ama otomatik olarak hoparlöre almıyor
    |
    |
  • Yüzbaşı
    635 Mesaj

Miui arayüzü sanırım hoparlöre erişimi vermiyor 3. parti uygulamalara
    |
    |
  • Er
    9 Mesaj
    Herkese Merhaba,

İphone 11 kullanıcısı olup mi band 4 kullanmaktayım. Daha önce mi band 3 vardı ve iphone 7 de çağrı geldiğinde telefonu sessize alabiliyordum. iphone 11 e ve mi band 4 e geçtiğimde bunu gerçekleştiremiyorum. Ayrıca bilekliğimin dili ingilizce olduğundan bildirimleri okumakta zorlanıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
  • Er
    4 Mesaj
    Arkadaşlar xiaomi Türkiye garantili olan mi band 4 alacağım n11’den ama global versiyon veya Çin versiyonu diye belirtmemiş satıcı. Türkiye garantili olunca Çin versiyonu olma ihtimali var mı ?

|
    |
  • Yarbay
    8374 Mesaj
    Beyler bende bağlantı kopma sorunu var daha alalı 2 gün oldu özellikle geceleri uyku zamanı çok fazla oluyor. Gece yattığımda Kendi kendine 3-4 saat sonra su içmeye falan kalktığımda falan bağlantı kopmasını bileklikten görüyorum telefonu elime alınca bağlanıyor anlamadım bu sorunu tam olarak neden oluyor.

Bazen Spor esnasında bile koptuğu olabiliyor mesela. Bu arada her şey açık mi fite izin verildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1741 Mesaj

https://www.youtube.com/watch?v=R7dZQvX_Rfc
    Şu videonun altındaki apk yı indirince ve gereken ayarları yapınca türkçe oluyor
    |
    |
    Cmlyrl1594 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    115 Mesaj
    iphone için mi band 4 türkçe desteği var mı ya da nasıl türkçe yapabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    673 Mesaj

Su anda turkce yok ios icin bir yontem var fakat tekrardan ingilizceye donuyor. Guncelleme bekleyecegiz.

|
    |
    maktays kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2433 Mesaj
    selamlar,

mi band 3 ve 4 arasındaki farklar nelerdir? 4'te 3'e nazaran çok eksta özellikler var mı? almaya değer mi yani? yoksa 3 de işimi görür mü?
    |
    |
  • Yarbay
    2251 Mesaj
    Merhaba, mi band 4 kullanıyorum iphone ile bağlantılı. iOS'un kendi mail uygulamasından bildirim alamıyor, bunun çözümü var mıdır?

Edit: Hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi from_anatolia -- 9 Aralık 2019; 15:57:31 >
    |
    |
  • Çavuş
    78 Mesaj
    Mi band 4 kullanıyorum whatsapp bildirimleri gelmiyor ayarlardan whatsapp bildirim açık ayarlı ama bildirimler gelmiyor sebebi ne olabilir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swaarthy -- 9 Aralık 2019; 18:55:59 >
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
Ko Cuce
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.