Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (346. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @muhammed540 teşekkür ederim bakamadım uzun süredir ama o süreçte türkçe yaptım bende kullanıyorum.

@cnrcm Havuzda kullanıyorum ben ama km mesafeleri sanki fazla gibi geliyor. bileklik ekranında sporu bitirince özet çıkıyor orada tur , kulaç gibi bilgiler var ama sonrasında fitten bakınca o bilgiler yok . olan görüntüyü atıyorum.

Başku kullanan varsa deneyimini paylaşırsa memnun olurum.

• jagatai J kullanıcısına yanıt
    gümrüğe takılmaz 1 tane ürün, postacıya ödüyorsunuz da 7-10 lira vergi çıkar tahminim
  • Arkadaşlar siparişini verdim bilekliğin, bir kaç sorum olacak.

1- Resmi versiyonlarda Türkçe yok ancak yapabiliyoruz. Türkçe yaptığımız vakit garantisi vs bir sıkıntıya girer mi ?
    2- En işime yarayacak özelliği gelen bildirimler, çağrı görme ve reddetme birde müziği kontrol etme. Okuduğum kadarıyla bildirim ve çağrı olayı için Bluetooth bağlantısı gerekli. Bu şekilde kullanmak hem telefonun hem de bilekliğin şarjının çabuk bitmesine neden oluyor mu ?
    3- Ekstra kordon almak istiyorum, aliekspress bi önerirsiniz Türkiye içinden almak mı mantıklı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.Bu sorunun yanıtını ben de merak ediyorum.
    2.Bileklikte mavidiş kapatma özelliği yok. O yüzden telefona bağlanmak veya bağlanmamak pile etki etmez. Ancak telefon piline çok az da olsa olumsuz etkisi olur
    3. Türkiyeden almak daha mantıklı olur. Öteki türlü ne kadar gümrük vergisi çıkacağı belli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarasbulba -- 27 Kasım 2019; 22:33:53 >
  • enjoyman95 kullanıcısına yanıt
    bangood vergiler dahil satıyor o mu mantıklı yoksa en hesaplısını alıp geçmeli mi aliexpress ten ne dersin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hendr1239

Bir süredir mi 6 cihazımdan bilekliğime arama bildirimi gelmiyor ne yaptıysam olmadı son gelen miui11 güncellemesi sonrası bu sorun olmaya başladı yaşayan ya da çözüm bilen var mı?
    Aynı sorun bende de var. Yalnız bende whatsapp bildirimleri de gelmemeye başladı. Iphone kullanıyorum. Güncellemeyle alakalı olduğunu tahmin ediyorum. Çözümü var mı arkadaşlar yoksa yeni güncelleme mi bekleyeceğiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baracuda50 -- 27 Kasım 2019; 20:54:37 >
  • baracuda50 B kullanıcısına yanıt
    Saate baktığınız zaman dnd simgesi normal zamanlı olarak ayarlı olmasına rağmen gün içinde de acıktı onu kapattım ve mesaj gelmeye başladı ama arama gelmiyor hala

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hendr1239 kullanıcısına yanıt
    Bir deniyeyim bende onu. Çok fazla kişi de yazmamış sorun yaşadığını o yüzden endişe ettim acaba benle alakalı mı sorun diye.

• Arkadaşlar max 7 8 defa şarj ettiğim band 4 bilekliğim %50 altına düşünce 2 günde şarjı bitiyor bu normal mi acaba

• slymngbs48 S kullanıcısına yanıt
    Hocam normal değil bence acaba custom ekran temasımi kullanıyorsunuz bazı temalar aşırı pil tüketiyor bundan kaynaklı olabilir

• frantic035 F kullanıcısına yanıt
    Hocam normal mi fit uygulamasında ki duvar kağıtlarını kullanıyorum bakalım %100 doldurdum izlemedeyim aynı şeyi yapacak mı birde bunlarda garanti oluyor mu acaba hb den almıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Egzersiz kısmını açtığımda nabız algılama sorunu devam ediyor bende.

Workout açıyorum, bir süre sonra nabzın 140 150lerdeyken saat nabzı 92de kalıyor, uzun süre 92 gösteriyor.

Normal çalıştığında spor sonunda 600 kalori gösteren alet o durumda 200 gösteriyor.

Alt kısmı siliyorum, kordonu sıkılaştırıp gevşetiyorum, kol değiştiriyorum ama kafasına göre devam ediyor.

Var mı çözüm? Yoksa servis mi

• Beyler efsane cuma ayağına güzel indirim varmı band 4 te?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar mi band 4 te normal mesaj bildirimlerini nasil aciyoruz. Bildirim ayarlarinda hepsi var mesajlar yok. İnstagram whatsapp telefon aramalari geliyorda normal mesajlari nasil ayarlicaz bulamadim

• Hala Türkçe gelmedi bu işte bi .bnelik var.

• quote:

Orijinalden alıntı: agonim1453

Arkadaslar mi band 4 te normal mesaj bildirimlerini nasil aciyoruz. Bildirim ayarlarinda hepsi var mesajlar yok. İnstagram whatsapp telefon aramalari geliyorda normal mesajlari nasil ayarlicaz bulamadim
    Mi Fit uygulamasında daha fazla seçeneği var. Ona girince gelen kısa mesaj diye görürsün
  • mi band 3 var bende başka telefonda kullanılıyordu şimdi kendi telefonumda kullanmak istiyorum fakat eşleştiremiyorum.
    eski cihazdan çıkış yap diyeceksiniz ama eski cihazın id/şifresini bilmiyorum.

aldığım hata: eşleştirilemedi, bileklik cihazını sıfırlayın ve tekrar deneyin. diyor çözümü var mı bu olayın.
  • Bugün cepporttan aldığım bileklik geldi arkadaşlar. Şu an bir sıkıntı yok.

Türkçe yapmak istersem garanti dışı kalır mı bilekliğim ?

• Dousk kullanıcısına yanıt
    Migros sanal markette 179 tl, forumda 180/20 bedava kodlar var, 159 a aldım.
    Delta garantili diye bekledim turkiye garantili çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

Hala Türkçe gelmedi bu işte bi .bnelik var.
    Valla kendi kayıpları mi band 5 çıktığında satış rakamlarında görünmeyiz biz de.

• 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.