Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band İnceleme ve Sıkça Sorulan Sorular(SSS) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
603
Cevap
39
Favori
96.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Linkte sorun var apkyi alternatif bir linkten paylaşabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PLATINIUM

quote:

Orijinalden alıntı: llhermesll

Cihaz baska sekilde de kullanilabilir. Programda rightbhand, left hand ve neck secenekleri var. Eger bir yolunu bulursaniz boyunda da kullanabilir esiniz hanimefendi. Amac sadece sportif faaliyet takibi ise cebinde vs de tasiyabilir.

http://m.aliexpress.com/item/32283478727.html?tracelog=storedetail2mobilesitedetail

http://m.instructables.com/id/Xiaomi-Miband-neck-holder/

atactan yapmak cok daha mantikli. 10 dolar da neymis. Ayiptir. Hatta bir yerden gumus tel alinip, renk renk teller de var, cok guzel bir sekilde kolye olarak kullanilabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi llhermesll -- 20 Şubat 2015; 0:45:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Milorad13 M kullanıcısına yanıt
    Sorun şuanda düzelmiş sanırım. Direk apkyi paylaşırsam biraz da emek hırsızlığı gibi olur o yüzden siteye yönlendiriyorum açıkçası.
  • Aliexpress de satilanlar orjinalmi alan varmi hic

• ROUGE44 R kullanıcısına yanıt
    ben bu linkteki satıcıdan aldım 3 adet yanında yedek renkli bilekliklerle. toplamda 145 TL ye falan geldi 1 ay önce sipariş verdim 20 23 güne geldi.takipli kargoyla her gün bakıyordum neredeyse nerede paketim diye .. PTT geç ulaştırıyor birazda ondan o kadar sürdü.tavsiye ederim ürünlerde vs hiçbir sorun yok. 10 gündür kullanıyorum.

http://www.aliexpress.com/item/IN-STOCK-100-Original-2014-Newest-Xiaomi-MiBand-Smart-Xiaomi-Mi-band-Bracelet-for-Xiaomi-MI4/32265844099.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milorad13 -- 20 Şubat 2015; 15:50:01 >

• Milorad13 M kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: c.ozan

arkadaşlar çinden kargo beklemeye sabrım yetmiyor türkiyede uygun satan tavsiye ettiğiniz kimse var mı acaba ?

Sanalpazarda semers adli satici, ki kendisinin burada da konulari vardir, digerlerine nazaran uygun fiyata satiyor. Ben aldigimda 65 liraydi. Sanalpazar indirimleriyle neredeyse çinden almis kadar uygun fiyata gelmisti. Bunu degerlendirebilirsiniz.

• Ürünün siparişini verdim bugün. Gelmeden şu programını halledeyim dedim. Ama yorumlara biraz baktım da sanırım 2 farklı uygulaması var. Google Play'de ki uygulamanın haricinde birde bildirimler için özel bir uygulaması mı var tam anlamadım bunu? Eğer öyle ise nereden temin edebilirim bu programı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Ürünün siparişini verdim bugün. Gelmeden şu programını halledeyim dedim. Ama yorumlara biraz baktım da sanırım 2 farklı uygulaması var. Google Play'de ki uygulamanın haricinde birde bildirimler için özel bir uygulaması mı var tam anlamadım bunu? Eğer öyle ise nereden temin edebilirim bu programı?

Tweaked ve notification version olmak üzere iki farklı program var. şu linkten indirebilirsiniz.http://en.miui.com/thread-53761-1-1.html . siteye üye olup mesaj yazınca indirme linklerini göreceksiniz. bildirim almak istiyorsanız notification version'u indirin. konuda, tüm ayarları anlatan ekran görüntüleri var. ilk sayfaya, PLATINIUM kardeşimin incelemesine bir bakın tüm bilgiler orada mevcut

• Cihazı bugün aldım. Sleep tracker kısmında not activited yazıyor ama nereden aktif edeceğiz bulamadım.

• llhermesll L kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler indireyim.

Edit: Linkte Notification versiyonu kurmak için önce Tweaked versiyonu kurmamız gerektiğini söylemiş. İkisini de kurmamız mı gerekiyor linkte söylediği gibi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 21 Şubat 2015; 8:37:09 >
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Hayir. Ben direkt notificationi kurdum bir cok arkadasimiz da oyle yapti. Zaten programlar birbirinin yerine geciyor olmali. Ama aklinizda kalacaksa bi sakincasi yok. Orada yazdigi gibi de yapabilirsiniz

• llhermesll L kullanıcısına yanıt
    Gerek yok o zaman sadece notification versiyonunu kurayım bende. Neyse bileklik gelince denerim artık. Teşekkürler cevabınız için.
    Ne demek... Gelsin bakalim umarim begenirsiniz. Gelince bileklikle ilgili dusuncelerinizi yazarsaniz seviniriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi llhermesll -- 21 Şubat 2015; 15:03:25 >
  • Ürün elime az önce ulaştı ama şu bildirim alma olayını çözemedim. Bildirimleri ayarladım. Ama telefona geldiği halde cihazda her hangi bir tepki yok. Bildirimlere girdiğimde Notification access not available not activated diyor. Birde cihazı nasıl güncelliyoruz?

Edit: ilk sayfada arkadaş yazmış sağolsun. Çözdüm sorunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 24 Şubat 2015; 19:33:31 >
  • Bende bu konuyu görüp gazla sipariş vermiştim bugün gelmiş. Sipariş verdiğimi bile unutmuştum :) hevesim kalmadı hiç satıcam sanırım. Bileğimde birşeyin olması hissi hoşuma gitmiyor pek. Almak isteyen olursa ilanım var.
  • Ürün elime dün ulaştı. Bugünde kullandığım telefona lolipop geldi. Şu akıllı kilidi bir deneyelim.

Bu akıllı kilidi bulamadım ben ayarlarda?
    Edit: Akıllı kilidi buldum ama uzaktan bile olsa algılıyor cihaz kolumdaki bandı.
    Mesafe ayarını sormuyor bana direk cihaza bağlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 25 Şubat 2015; 16:58:42 >
  • Bileklik bugun geldi..uygulamasini indirdim fakat oturum acilamiyor birturlu yardimci olabilecek var mi?

• madenci28 M kullanıcısına yanıt
    Üyelik açtınız mi hocam?

Uyelik actim usta ama acmiyor bir turlu oturumu

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.