Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (97. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kirgizmustafa17

#Mi Band istatistiklerimi Google Fit/S Health/MyFitnessPal vb. uygulamalarla eşleştirebilir miyim?
    Hayır. Mi Band yalnızca Mi Fit ile çalışmakta.

MiBand şu an Google Fit ile eşitlenebiliyor. Mi Fit uygulaması ile yapabilirsiniz.

Google Fit ile eşleşmediğini kim söylemiş? Gayet güzel senkronize oluyor ve bunu pc den Google Fit ile takip ediyorum.

Mi Fit uygulamasını açıp, hesaplara girin. Orada Google Fit ile senkronize et seçeneği çıkar.
  • celebic kullanıcısına yanıt
    İşte ben de oluyor yazdım :)

Konuyu oku, orada olmuyor yazıyor, düzeltilsin diye yazdım.
  • Arkadaşlar aramada ve ya alarmda bileklik titriyor ama whatsapp mesajlarında titremiyor.Bu sorunu herhangi bir şey indirmeden çözmemizin imkanı var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaklaşık 18 TL ye eski model mi band alınabiliyor. Bu cihaz bana gereksiz geliyor ama xiaomi hastalığım var. Napsam bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ümit Güzel

Arkadaşlar aramada ve ya alarmda bileklik titriyor ama whatsapp mesajlarında titremiyor.Bu sorunu herhangi bir şey indirmeden çözmemizin imkanı var mı

Programda eklemen lazım. Birde ikisinide autostart yap. Ancak yalnızca telefon ekranı kapalı iken titrer.
  • Bisiklet ozelligi geldi mi ?

Jd de kampanya var 6-7 liraya gelcek deger mi yoksa bluetooh kulaklik alicagim :)

• Merhaba arkadaşlar, mi band almayı düşünüyorum fakat araştırırken mi band 1 , 1s ve 2 ye rastladım. Bunların arasındaki farklar nelerdir ? Ben sadece 1 ile 1s arasında nabız ölçer var diye okudum. Fakat 2 nin özelliği ne ?

Bi de şu anda en ucuza nerede bulabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AF CoRSe

Bisiklet ozelligi geldi mi ?

Jd de kampanya var 6-7 liraya gelcek deger mi yoksa bluetooh kulaklik alicagim :)

6-7 liraya gelecek derken ?

• Sorularınızın cevapları için bir kaç sayfa geriye bakınız.

• hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Hocam uygulama üzerinden whatsapp bildirimlerini aktif ettim zaten. Autostart ne oluyor ?

• benim mi band kafayı yedi sanırım uzun süre kullanmıyordum sonra yeniden şarj edip kullandım appi güncelledim ama 2 gündür uykuyu takip etmiyor 2-3 saatlik uykuyu gösteriyor ve ayrıca gece 1 ile 4 arasında 40 bin adım attığımı söylüyor bu kafa karışıklığını nasıl çözebilirim.
  • arkadaşlar renkli led olan versiyonu var bende cihazın. bildirim geldiğinde ledler yanıyor ama cihaz ne olursa olsun titremiyor hiçbir şekilde. titremesi için ne yapmam gerekiyo ? yada arıza felan olabilirmi
  • arkadaşlar merhaba;

Bir sorum olacaktı arkadaşım ile aldığımız bileklik bende sorunsuz çalışıyor lolipop(5.1) sürümünde. ama arkadaşımın lg g4 6.0 telefonunda smart lock bilekliği görmüyor. 6.0 desteği yok mu ne yapması lazım arkadaşımın ?
    Teşekkürler
  • Bende bu bileklikten almak istiyorum kalori ölçümü için, kondisyon bisikleti yürüyüş vs. yaktığım kaloriyi doğru hesaplayabilir mi?
  • Bu cihaz ne attığınız adımı ne de yaktığınız kaloriyi nokta atışı hesaplamaz. Kaç dolarlık alet. Sadece yas boy kilo adım gibi verilerle ortalama bi şey hesaplar. Her sayfada aynı muhabbet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Khiron K kullanıcısına yanıt
    biraz fazla düz mantık oldu gibi
  • Khiron K kullanıcısına yanıt
    Tamamen kesin sonuçlar vermez ama yakın değerleri alırsınız bu biraz yerme olmuş diyebilirim.
  • Mi bandlari ilk çıktılarından beri kullanıyorum. Burada ilk alacak arkadaşlar bekliyor ki 15$ cihaz onlara hastahane hassasiyeti sunsun. Öyle bi şey yok. Ayrıca konunun ilk sayfalarına doğru giderseniz xiaomi fanı olduğumu az çok anlarsın.@Doqac01@ICromwelleI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khiron -- 9 Şubat 2016; 23:29:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doqac01

biraz fazla düz mantık oldu gibi

Cihazı kullansanız düzün de düzü lazım mantık kurmak için, anlardınız. Baya basit bir şey. Adımları fazla fazla sayıyor. Öksürsek adım sayar atıyor. Uyku takibinde saçmalıyor. Çoğunlukla sabah kalkınca bakıyorum sıfır gösteriyor.
  • Alarm ve bildirim titretme özelliği nasıl beyler sırf o özelliği için alacağım diyebilirim, telefonu genelde çantamda taşıyorum
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.