Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (96. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 ürün de aynı boyut ve ağırlıkta ve BT kullanımı eğer sürekli bildirim almak istiyorsanız haliyle şarj tüketimine sebep oluyor. Bildirim almama gerek yok derseniz bt'u kapatırsınız. Deneyerek kendiniz karar verin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

• bluetooth da LE (low energi) özelligi var oyle gözle gorulur bir fark yaratmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nrk58

Merhaba;
    Bende 1s modelini almak istiyorum ama merak ettim ilk sürümü ile aynı boyutlardamı ? Yani 1. Sürümün Kordonları 1s ile de uyumlulumu ? birde sürekli bluetooth açık tutmak şarjı ciddi seviyede bitirirmi ?
    Teşekkürler

Bewn bluetoothu açık tutuyorum çünkü gelen bildirimelri almak çok kullanışlı oluyor. Aynı zamanda desen çizmeden otomatik açılma özelliğide oluyor. Pili neredeyse hiç etkilemiyor.
  • 1S ile ilgili negatif yorumlar yapmıştım ama dün Mi Band Tools uygulamasından haberim oldu ve satın aldım. Enpara ile 3 TL.ye geliyor. Nabız sensörü istenilen periyodda ölçüme ayarlanabiliyor. Sonuçları da csv formatı ile raporlayabiliyor. Şimdi tam istediğim hale geldi. Uygulamanın ekstra bildirim özellikleri de var.

• hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Telefonunuz nedir hocam?

• quote:

Telefonunuz nedir hocam?

Xiaomi mi4

• hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz bilgiler için tesekkur ederim bende LG g2 kullanıyorum aşağı yukarı aynı batarya kapasitesine sahip

• Beyler bileklik uyku takibini nasilyapiyor aksama dogru uyudum ancak hic uyku gorunmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: xAsTx

Beyler bileklik uyku takibini nasilyapiyor aksama dogru uyudum ancak hic uyku gorunmuyor

Evet gündüz anlamıyor.
  • Merhaba

Mi band 1s ile mi band arasında kalp ritim ölçer hariç fark var mı? 1s alacaktim ama Türkiye den almak istedim fakat satan yer bulamadım n11 de de yok benim öncelikli olarak bildirim amaçlı alıyorum aslında 1s yerine düz versiyonunu alsam çok birşey kaçırır miyim ? Birde kalp ritmi nekadar stabil ölçebiliyor ? Yakın zamanda şehir değiştireceğim için nakit param varken almak istiyorum o yüzden çinden getirtmiyorum

• Nrk58 kullanıcısına yanıt
    20 yaşında kalp ritmini öğrenmeyi istemek kısa süreli bir hevestir. Paranız cebinizde kalsın.

• Teşekkürler ederim bu ürünü orjinal alabileceğim Türkiye de yer var mi ? Mavi kordon ile almayı düşünüyorum

• quote:

Teşekkürler ederim bu ürünü orjinal alabileceğim Türkiye de yer var mi ? Mavi kordon ile almayı düşünüyorum

http://market.miuiturkiye.net/aksesuarlar/xiaomi-mi-band-1s-nabiz-olcer

bu site resmi fan sitesidir. Ancak mavi kordon seçme şansın yok. Yanında siyah ile gelir sen daha sonra başka renk alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

quote:

Teşekkürler ederim bu ürünü orjinal alabileceğim Türkiye de yer var mi ? Mavi kordon ile almayı düşünüyorum

http://market.miuiturkiye.net/aksesuarlar/xiaomi-mi-band-1s-nabiz-olcer

bu site resmi fan sitesidir. Ancak mavi kordon seçme şansın yok. Yanında siyah ile gelir sen daha sonra başka renk alabilirsin.

Bu siteden daha önce alan oldu mu? Fiyat fena gelmedi bana?

Edit: Stokta yokmuş zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 4 Şubat 2016; 8:45:00 >
  • aynen stokta yok ama fiyat idealmiş. Neyse artık bende normal versiyonunu aldım arkadaşım ile sanırım n11 de puan ile satın aldı 2 tane yaklaşık 60tl geldi. Semers i pek sevmem ama kendi sitesinde orijinal olduklarını söylediler oradan da kordon aldım (semers n11 e sordum oradan da sitedeki maile mail attım ve kendi sitelerinde sattıkları orijinalmiş, gelince göreceğiz orjinal mi değil mi)
  • arkadaşlar ben mibandımın alarmını sabahları bir şekilde titrerken erteliyorum ama tam olarak nasıl yaptığımı bilmiyorum. fikri olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: afoR1zma

arkadaşlar ben mibandımın alarmını sabahları bir şekilde titrerken erteliyorum ama tam olarak nasıl yaptığımı bilmiyorum. fikri olan var mı?

Işıkların yandığı metal bölüme dokunarak erteleme yapıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: afoR1zma

arkadaşlar ben mibandımın alarmını sabahları bir şekilde titrerken erteliyorum ama tam olarak nasıl yaptığımı bilmiyorum. fikri olan var mı?

Işıkların yandığı metal bölüme dokunarak erteleme yapıyorsunuz.

peki o zaman susturma nasil olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sıkörtıl kullanıcısına yanıt
    #Mi Band istatistiklerimi Google Fit/S Health/MyFitnessPal vb. uygulamalarla eşleştirebilir miyim?
    Hayır. Mi Band yalnızca Mi Fit ile çalışmakta.

MiBand şu an Google Fit ile eşitlenebiliyor. Mi Fit uygulaması ile yapabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.