Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • keşke saatide gösterebilmesi programlanabilse.led ışıkların yanıp sönmesiyle belki saati anlayabilrdik.onun dışında şarj ettikten sonra bilekliğe takarken tersi düzü yok galiba.varsa da ben dikkat etmedim 2 şekilde de oldu(ters dediğime bakmayın sağ-sol demek istiyorum)
  • Bir tane aldım bakalım... Benim tek sorunum note 2 telefon um cepte iken titreşimini hissedememem... Sırf onun için aldım diyebilirim..
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin334

DX.com dan sipariş eden var mı bu cihazı?

Ayın 14'ünde aldım 16'sında kargolandı gözüküyor. Bekliyorum
  • ugur_bek U kullanıcısına yanıt
    bende karasız kaldım bakalım. fiyat performans olarak hoşuma gitti ama almışken üzerine biraz daha ekleyip. ekranlı ve hrm özellikli mi alsam emin değilim.
    teşekkürler cevap için.
  • Ben başlangıç olsun diye tercih ettim açıkçası. Bence istediğimiz her özelliği tek bir cihazda bulmak zor onun için uygun bir cihazdan başlamak mantıklı geldi. Hangi özelliklerini kullanıcam ve olmayan hangi özelliği olsa iyi olurdu diyip bir sonraki cihaz için fikir sahibi olucam Bu süreçte de bir sürü yeni cihazlar cıkıcak tabi Sonra yine tercih zorlukları...
  • Doğru söylüyorsunuz aslında. Fiyatı da uygun zaten. Uygulama olarak tweaked versiyonu kullanılırsa epey fonksiyonel de oluyormuş.

• GM discovery e bir türlü tanitamiyorum sorun ne olabilir ki acaba

• Bakalım yarın note 2 de sorun olmaz inşallah...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: llhermesll

Vallahi benim karakter özelliğimdir, birşeye takarsam gider gelir onunla ilgili video izler, inceleme okurum. Bu da öyle oldu. Yani beklentim çok fazlaydı. Eminim siz de memnun kalırsınız bileklikten. Öncelikle bilekliğe bayıldım. Açılsa da koldan düşmeyen tasarımı harika. Otg benzeri şarj cihazı farklı ve havalı. Tek parça olmaması güzel, kordon rengi değişme özgürlüğünden ötürü... Ayrıca kordonundan çıkardığınızda tasarımı çok ilgi çekici. Çok kişi şaşırdı. Takı takmayı severim, bileklik, 6-7 tane yüzük falan :) Dolayısıyla bileklik olarak da tasarımının güzelliği çok olumlu benim için. Yani akılsız bileklik olsa da takardım :) Rahatlık, tasarım, işlev bir arada diyebilirim. Ekran olmaması bana 3 dolara bir dokunmatik led saat aldırdı onu söyleyeyim :) Tabiki bu bir eksik değil. Bu firmanın olumlu bir kararı, bu sayede şarjı 1 ay gidiyor. Ben 25-30 saatte bildirimlerim açık olmasına rağmen yüzde 4 şarj anca yedim. Çok hızlı şarj olması güzel bu arada. Bileklik çok stabil çalışıyor. Genelde kopmuyor, koparsa da belli etmeden hemen bağlanıyor. Adımsayarı harika, kolunuzu sallayınca falan kandıramıyorsunuz cihazı. Poşet taşırken falan kolunuzu sallamadan yürüseniz de doğru algılıyor. Uyku takibi harika. Acaba sallıyor mu dedim, Yatıp-kalkma, uyuyup-uyanma süreleri tamamıyla doğru. Derin-hafif uyku konusunda günahı bilekliğin boynuna onu bilmem mümkün değil :) Dokunmayı kabul etmesi, gelişime çok açık olduğunun göstergesi. Programlar yazılıp acayip şeyler yapılabilir. Hatta selfie çekmek için bile dokunma işlevi kullanılabilir. Bu konuda programcıları heyecanla bekliyorum. Xda developers'a yazacağım. İlk isteğim, bilekliğe dokunduğun zaman kaçırdığım bildirimler için led yanması. Tabiki bu özellikler yok, sadece hayal, yanlış anlaşılmasın. 10dan fazla led rengi denedim. Her renge giriyor, gayet güzel. Modlanmış programla led rengi, titreme süresi, ışıkların yanıp sönme süre ve miktarlarının ayarlanması harika olmuş. Ben bolca mail, mesaj ve whatssapla uğraşan biriyim. whatsapp için titreşimi devre dışı bıraktım ledi yeşil yaptım, diğerleri sarı ve kırmızı. Böylece telefon çalmıyor, titremiyor, ekranını açmıyor. Bu sayede bluetooth'un harcadığı gücü buradan çıkarıyorum. Telefona bakmadan ne geldiğini görüyorum. Günde 10000 adım için beni zorluyor. Uyku konusunda da bilgilendiriyor. Ayrıca gelişime açık. Bir şeyleri takip etmeyi eğlenceli bulurum hep. Bu da yeni bir heyecan oldu benim için. Şimdilik aklıma gelenler bu kadar. Sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Edit: Led ışıkları gayet yeterli ve yanınca çok şık oluyor. Öyle ki arasıra sırf ışıkları yansın diye find band sekmesine basıyorum :) Gün içinde güneş altındayken de karanlık ortamdaki kadar olmasa da gayet yeterli ışığı.

hocam tanımlatmada bir sorun yaşadınız mı acaba ben gm discovery e tanıtamadım da.
  • gazellewish kullanıcısına yanıt
    Cihazı kullanmaya başladığım gün sorun yaşadım. Mi band programının güncel olduğundan emin olun. Tweak edilmiş programdan emin değilseniz play storedan orjinalini indirin. Size özelden link vereceğim. Mi band versiyonu güncellendiginden beri cihazım stabil çalışıyor.

• arkadaşlar tele kurduğumuz programda...incoming calls tam olarak neye yarıyor..? close...3 sn...5 sn..v.s ayarları var....tele çağrı geldiğinde....mibandın kaç sn .sonra uyaracağınımı belirliypor...? birde bandında titreşimi az geldi..artık nasıl bir bünyem varsa....?
    ben normal playstoredeki miband yazılımını kurdum..öbüründe çok fark varmı...?
  • quote:

Cihazı kullanmaya başladığım gün sorun yaşadım. Mi band programının güncel olduğundan emin olun. Tweak edilmiş programdan emin değilseniz play storedan orjinalini indirin. Size özelden link vereceğim. Mi band versiyonu güncellendiginden beri cihazım stabil çalışıyor.

ewet zaten band kendisini hemen update ediyor..o zaman sorunsuz...
    bende note 2 ile sorunsuz....cihazlar birbirini tanıdı...
  • Alan arkadaşlar kullanmadan önce mi bandı şarj etsinler. Şarj işlemi bittiğinde kullanıma açılıyor diye okumuştum.

• quote:

Alan arkadaşlar kullanmadan önce mi bandı şarj etsinler. Şarj işlemi bittiğinde kullanıma açılıyor diye okumuştum.

yok öyle bir şey.....benimki 30 da geldi.sorunsuz çalışıyor...
    ayarlarad incoming calls ledini kırmızı ayarladım ama..hep mavi led çalışıyor...
    birde kendi programının tanıtım kısmında sırası ile 3 ledden alttaki veya 3 si veya 3 beraber aynı anda yanıyorççacaba bunların anlamı ne..led sayısı neyi ifade ediyor....?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

Alan arkadaşlar kullanmadan önce mi bandı şarj etsinler. Şarj işlemi bittiğinde kullanıma açılıyor diye okumuştum.

ayarlarad incoming calls ledini kırmızı ayarladım ama..hep mavi led çalışıyor...
    birde kendi programının tanıtım kısmında sırası ile 3 ledden alttaki veya 3 si veya 3 beraber aynı anda yanıyorççacaba bunların anlamı ne..led sayısı neyi ifade ediyor....?

http://m.webtekno.com/giyilebilirteknoloji/xiaomi-miband-incelemesi-h4254.html

''Kutudan çıkardık abi biz bu zımbırtıyı nasıl çalıştıracağız dediğinizi duyar gibiyim. Kutudan çıkardığınızda bir kez şarj edin bu sayede cihazınızı aktifleştirmiş olacaksınız.''

Sizde öyle olmadıysa, bu öyle bir şeyin olmadığı anlamına gelmez. Bir çok insan sorunsuz kullanırken beni neredeyse 1 gün aralıksız uğraştırdı. Bir kaç arkadaş da aynı şekilde ve bana bu sebeple ulaştılar. Şimdi Ben bunu genelleme yaparsam insanları yanlış yönlendirmiş olurum. Ben araştırarak konuşuyorum. Yukarıda yazdığım bölüm webtekno incelemesinin "kurulum" bölümünde yer alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi llhermesll -- 21 Ocak 2015; 19:54:21 >
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    O değiştirdiğiniz led rengi telefon çaldığında yanan renk değil, ayarladıgınız minimum adım sayısına ne kadar yaklaştığınızı gösteren renk. 1. 2. Ve 3. Işıklar çalışma programınızı ne kadar tamamladığınızı gösteriyor diye biliyorum. Led sayısı ve rengi ise değiştirdiğiniz zaman mail mi mesaj mı ne geldiğini ayırt etmeniz için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi llhermesll -- 21 Ocak 2015; 19:51:48 >
  • quote:

quote:

quote:

''Kutudan çıkardık abi biz bu zımbırtıyı nasıl çalıştıracağız dediğinizi duyar gibiyim. Kutudan çıkardığınızda bir kez şarj edin bu sayede cihazınızı aktifleştirmiş olacaksınız.''

Sizde öyle olmadıysa, bu öyle bir şeyin olmadığı anlamına gelmez. Bir çok insan sorunsuz kullanırken beni neredeyse 1 gün aralıksız uğraştırdı. Bir kaç arkadaş da aynı şekilde ve bana bu sebeple ulaştılar. Şimdi Ben bunu genelleme yaparsam insanları yanlış yönlendirmiş olurum. Ben araştırarak konuşuyorum. Yukarıda yazdığım bölüm webtekno incelemesinin "kurulum" bölümünde yer alıyor.

Peki kardeşim...
    Arkadaşlar önce Şarj edin o zaman..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Peki kardeşim...

Tartışmak gibi bir niyetim yok. Sizin de tepki göstermenize gerek yok. Soru soran arkadaşlara mümkün olduğunca yardım etmeye çalışıyorum ki bu yardımları hem Türkçe hem de İngilizce incelemelere göre yapıyorum. Benim mesajımı alıntılayıp pek nazik olmayan bir dille yazı yazmışsınız. Haklı bir şekilde cevap verdim. Siz bana bir şey yazmayın ben size bir şey yazmayayım. Kimseye zorla yardım etmiyorum. İstemeyen zaten mesaj yazmaz. İyi akşamlar size.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Peki kardeşim...

Tartışmak gibi bir niyetim yok. Sizin de tepki göstermenize gerek yok. Soru soran arkadaşlara mümkün olduğunca yardım etmeye çalışıyorum ki bu yardımları hem Türkçe hem de İngilizce incelemelere göre yapıyorum. Benim mesajımı alıntılayıp pek nazik olmayan bir dille yazı yazmışsınız. Haklı bir şekilde cevap verdim. Siz bana bir şey yazmayın ben size bir şey yazmayayım. Kimseye zorla yardım etmiyorum. İstemeyen zaten mesaj yazmaz. İyi akşamlar size.

Aynen kardeşim.. Benimde tartışmak gibi bir niyetim yok.. Ama bu mesajımın neresine kırıldın anlamadım..? . Yinede seni kırdıysam özür dilerim..

• ganeja kullanıcısına yanıt
    Ben bir tepki var gibi algıladım. Kusura bakma kardeşim, Estağfurullah ne özrü...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.