Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: reason666, qezgin Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
7.247
Cevap
320
Favori
215.614
Tıklama
Giriş
    2838 Mesaj
    Arkadaşlar mi band 4 almak istiyorum araştırdım fakat net bi bilgi bulamadım. İki telefonu aynı anda bağlayabiliyor muyuz?

Veya iki telefonun bağlanabildigi akıllı bileklik tavsiyesi verebilecek var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Egzersiz modunda nabız hiç doğru çalışmıyor. Sizde de öyle mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2266 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HatersGonnaHate

Selam arkadaşlar 4. Versiyonu alarak ben de aranıza katıldım. Bileklikten şimdiye kadar memnun kaldım. Ancak bir sorum var. Bu bileklik adım sayma işini doğru yapıyor mu sizce? Uygulamadan gün sonunda adımlarımı takip ettiğim zaman otobüste olduğum sürelerde kat ettiğim mesafeyi de attığım adımlara eklemiş gibi geldi Bende 3 4 yıl önce bunun ilk versiyonu olan ekransiz mi band 1 vardı. Onda da aynı sorun vardı ama son versiyonda bu sorun düzelmistir diye tahmin etmiştim fakat sanırım aynı saçmalık hâlâ devam ediyor. Sizde de aynı sorun var mı acaba?
    Buna ek olarak yürüyüş veya bisiklet süresini vs kayıt altına alma modu açıkken bileklikteki örneğin telefondaki müziği değiştirme gibi özellikleri kullanamıyor muyuz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HatersGonnaHate -- 11 Ocak 2020; 23:8:1 >

• Binbaşı
    1418 Mesaj
    Mi band 4te aramaları sadece red mi edebiliyoruz? Örneğin kablosuz kulaklık bağlı ise aramayı kabul edip doğrudan kablosuz kulaklığa sesi yönlendirme gibi bişey oluyor mu?

• Teğmen
    118 Mesaj

Notify&fitness uygulaması ile oluyor. Ya da bazi telefonlarda(mesela samsung) ayarlarda bluetoth kulaklık bağlı ise 3 saniyr sonra aç diye özellik var ama bu çok kullanışlı değil bütün aramalari açıyor. Yani çözüm Notify&fitness

|
    |
    erdigns kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2423 Mesaj
    Mi band 4 de bildirim yazılarını büyütebilir miyiz ? Mi fit de ayarı yok ama başka bir uygulama var mi diye merak ettim. Türkçe güncelleme ile yazılar ufaldi mesaj geliyor zor okuyorum, yaş 40.

• Binbaşı
    1030 Mesaj
    Arkadaşlar mi band 4 var hiçbir şeye bağlı değilken dahi batarya çok hızlı bitiyor.10 saat dayanmıyor.normal telefona bağlıyken de hızlı bitiyor.hic bir özellik açık değil.nabiz ölçme kapalı.kolunu kaldırınca ekran açılsın kapalı.

Polisaj rom yüklemiştim Türkçe yapmak için bu neden olmuş olabilir mi?nasıl düzeltebiliriz.garantiye gönderdim cihaz normal diyerek geri gönderildi.

V 1.0.7.60

Orijinal mi fit e bağladığınızda orijinal yazılımı yüklemesi gerekiyor

|
    |
    curufperlit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    118 Mesaj

Notify and fitness'da bildirimin hepsini büyük harfe çevirme özelliği var. Bu belki bir nebze büyütebilir

|
    |
    farukakgun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    9 Mesaj

Dostum ne gerildin bu kadar? Canın mı sıkıldı

|
    |
    xxxcem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2266 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HatersGonnaHate

Buna ek olarak yürüyüş veya bisiklet süresini vs kayıt altına alma modu açıkken bileklikteki örneğin telefondaki müziği değiştirme gibi özellikleri kullanamıyor muyuz acaba?

Alıntıları Göster
    Ayrıca bu cihaz için ekran koruyucu var mı acaba düzgün?

N11 de arama bölümüne şu ürün kodunu yazın P380911879

Tavsiye ederim. Ben aldım. Memnunum. Kimileri yapışmıyor felan demis, yada ilk yapışta birini heba ettim demiş felan.

Eliniz yatkinsa ilk seferde güzelce yaparsınız. Yaptığınız an, kötü duruyor. Basit naylonsu, çizik felan gibi. Ama sabaha kadar kendine geliyor ve güzelce yapışıyor ve hiç belli bile olmuyor.

Not:şöyle bir baktım da sanki satıcıyla bağım varmış gibi görünüyor

|
    |
    HatersGonnaHate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Xiaomi Mi Band 4 için ayrı başlık varmı ? Ana konusu yokmu
    İşlemci : İntel Core i7 4790 \\ Anakart : Msi Z97 Pc Mate \\ Ekran Kartı : Sapphire Nitro+ Amd RX 580 \\ Ram : Corsair Vengeance 16 Gb \\ Hdd : 2.5 TB Sata 3.0 \\ Ssd : Sandisk ssd plus 120gb \\ Monitör : Lg Flatron 19" \\ Ses Sistemi : Creative x-fi xtreme gamer sound card -- Creative T6160 5+1 \\ İşlemci soğutucu : Xigmatek Red Scorpion
  • Yüzbaşı
    733 Mesaj
    Arkadaşlar ben bu cihazı almak istiyorum bu aralar. Spora başlamak istiyorum ama şu sıralar yapmıyorum. Spor yapmayan adam için parasına değer bir ürün mü almalı mıyım? 160 170 bandına bulunabiliyor şuan. Earbuds ile aynı anda Bluetooth bağlantısı yapabilir miyim? Ve telefonun şarjını ne kadar harcıyor Bluetooth gün sonunda? Almamı tavsiye eder misiniz gerekli birşey mi yoksa gereksiz mi sizce? Kullananlardan yorumlarını bekliyorum bir yanım al diyor bir yanım alma gerek yok diyor.

Vardı ama çok fazla dayanamadı. Millet burayi tercih ediyor. Zaten çoğu zaman mi band 4 konuşuluyor burada

|
    |
    xmxksk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4635 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: UçanFedai

Arkadaşlar ben bu cihazı almak istiyorum bu aralar. Spora başlamak istiyorum ama şu sıralar yapmıyorum. Spor yapmayan adam için parasına değer bir ürün mü almalı mıyım? 160 170 bandına bulunabiliyor şuan. Earbuds ile aynı anda Bluetooth bağlantısı yapabilir miyim? Ve telefonun şarjını ne kadar harcıyor Bluetooth gün sonunda? Almamı tavsiye eder misiniz gerekli birşey mi yoksa gereksiz mi sizce? Kullananlardan yorumlarını bekliyorum bir yanım al diyor bir yanım alma gerek yok diyor.
    al geç. zaten ucuz.

spora teşvik ediyor. sağlık açısından bi düzene sokuyor insanı.

Mi band 4 çok sık bağlantısı kopuyor. Günde en az 10 kere bluetooth bağlantısını tekrar kuruyorum. Ve çok uğraştırıyor. Sizdede öylemi yoksa bilekliktemi sorun var benim.

Orijinalden alıntı: nv gece

Merhaba

Mi band 4 çok sık bağlantısı kopuyor. Günde en az 10 kere bluetooth bağlantısını tekrar kuruyorum. Ve çok uğraştırıyor. Sizdede öylemi yoksa bilekliktemi sorun var benim.
    Benimde ilk aldığımda bağlantı koptuğunda otomatik bağlanmıyordu. Çözümü androidlerde blutooth menüsünde eşleşen cihazlara görünür tikini kaldırarak telefonu her an görünür yaparak çözdüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inventive -- 15 Ocak 2020; 9:29:56 >

Alabilirsin bende spor yapamıyorum ancak saat alarm vb. diğer özelliklerini kullanabilirsin. Ben açıkçası memnunum.

Earbuds ile aynı anda kullanabiliyorsun sıkıntı yok. Birbirlerini etkilemiyorlar.

Telefonun şarjını normalde Bluetooth açık ve herhangi bir şeye bağlı değilken nasıl harcıyorsa aynı. Bir fark görmedim ben.

Almak sana kalmış. Bence kullanışlı bir ürün. Sadece spor yapanlar için değil günlük kullanımada uygun.

|
    |
    UçanFedai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    733 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: john86

Alabilirsin bende spor yapamıyorum ancak saat alarm vb. diğer özelliklerini kullanabilirsin. Ben açıkçası memnunum.

Earbuds ile aynı anda kullanabiliyorsun sıkıntı yok. Birbirlerini etkilemiyorlar.

Telefonun şarjını normalde Bluetooth açık ve herhangi bir şeye bağlı değilken nasıl harcıyorsa aynı. Bir fark görmedim ben.

Almak sana kalmış. Bence kullanışlı bir ürün. Sadece spor yapanlar için değil günlük kullanımada uygun.
    Tamam teşekkür ederim hocam bugün vereyim siparişi

üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.