Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (358. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar mi band 4 de orjinal mi fit dışında bir program kullanmadan Bluetooth bağlantısı koptuğu zaman bileklik titretecek bir ayar var mı? Eski mi bandlar da bu özellik varken 4 de kaldırmışlar Android de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osiris34 kullanıcısına yanıt
    Evet yok ama olsa harika olur. Sanırım o özelliği de, mi band 5’e saklıyorlardır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MusashimaruKoyo

Arkadaşlar işitme engelliyim Mi Band alarmındaki titreşim çok çok işime yarıyor.

Titreşimin daha etkili olması için nasıl bir kordon tercih etmeliyim?
    https://www.gittigidiyor.com/arama/?k=mi%20band%203%20kordon
    hocam birçok silikon kayış denedim mi band3le, silikon kayışlarda genelde orininal kayışla aynı titreşim hissi ama metali denemedim. Benim tahminim çok çok az %5 bile fark olmaz çünkü kayış takılıp çıkarılabiliyor yani gövdesi cihazdan cikabilmekte bu yüzden cihazı çok sıkmıyor fark olmaz yani bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: d4hi

Arkadaşlar mi band 4 de orjinal mi fit dışında bir program kullanmadan Bluetooth bağlantısı koptuğu zaman bileklik titretecek bir ayar var mı? Eski mi bandlar da bu özellik varken 4 de kaldırmışlar Android de
    +1 bilen varsa cevaplasin? benim de isime yarar

• Osiris34 kullanıcısına yanıt
    Hocam nerden aldınız mi band3 için kayış

• quote:

Orijinalden alıntı: MusashimaruKoyo

Arkadaşlar işitme engelliyim Mi Band alarmındaki titreşim çok çok işime yarıyor.

Titreşimin daha etkili olması için nasıl bir kordon tercih etmeliyim?
    https://www.gittigidiyor.com/arama/?k=mi%20band%203%20kordon
    Silikon kordon dışında başka bir kordonun daha etkili olacağını düşünmüyorum. Fakat titreşim ayarını uzatarak daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Ekteki ayarları değiştirerek özel titreşim yapabilirsiniz.

• varvara61 V kullanıcısına yanıt
    hocam ben aliexpress den almistim 2019 ocakta. 9-10 tane var. Fiyatlar 0,8 -1,5 $ arasindaydi yani gayet uygun. Burada n11de tanesini 25 liraya satanlar var

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    evet telefon hangi dildeyse band da öyle oluyor.
  • candemirtas_ C kullanıcısına yanıt
    155e alalı 15 gün olmadı 3 ay kullanıp 130a istiyorsun ?
    ayrıca şikayet ettim yeride burası degil 3 tane mesaj var biri band4 satışı hadi ...
  • Arkadaşlar merhabalar. Iki gündür mi band 4 kullanıyorum. Xiaomi Mi 9 lite telefona yüklediğim mi fit uygulamasi açık uygulamalar arasında gozukmesede açık uygulamalari kapattığımda oda arka planda kapanıyor. İki üç dakika sonra otomatik başlat aktif olduğu için başlıyor. Ama her seferinde bileklikle bağlantı kopup tekrar bağlantı sağlıyor. Bu mi fit programının her şartta çalışması nasıl sağlanabilir?

• Arkadaşlar 169'a alınır mı sizce? Hepsiburada.com'dan sizce değer mi? Aylardır düşüne düşüne o kadar karasız kaldım ki.
  • dogusgc D kullanıcısına yanıt
    Bende de mi 9 lite var hocam. Açık uygulamalar kısmına geldiğinizde mi fit uygulamasına basılı tutun, bı baloncuk açılacak. Kilit olana basın o şekilde kullanın hocam.

• Mi band 2 şarj eden kısmı bozuldu. İzmirdeki ( Optimum) Mi mağazasına gidip o parçayı almak istediğimi söyledim.
    Çalışanlar lakayt şekilde kimden aldınız ki dediler.
    İnternette ama garanti vs istemiyorum bu parçayı parası ile almak istiyorum dedim.
    Bizi ilgilendirmez gidin o parçayı internetten alın dediler.
    Elinizde yok mu dedim.
    Yok ama getirtmeyiz 'de çünkü bizden almamışsınız. Bizden alsaydınız bakardık.
    Yahu ben bunu aldığımda siz yoktunuz, paramla almak istiyorum.
    Nuh dediler peyhsöver demediler.
    İthalatçı firmayı arıyorum heryerden bulabilirsiniz diyor.
    Bunlara diyorum bana ne diyorlar.
    Müşteri memnuniyeti sıfır.

• emrecan1907 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. En iyisi dediğiniz gibi oldu. Sürekli görünse bile kapanmıyor.

• mi band 4 için nabız ile ilgili bir sorum var.

arkadaşlar nabız ölçüm aralığı 1 dk - 5 dk - 10 dk ve 30 dk seçilebiliyor.

ancak 1 dk seçseniz dahi telefondan uygulamaya girince 5 dk aralıkla gösteriyor. 1 dk aralıkla göstermiyor. bu neden böyledir ?

bu durumda 1 dk seçmenin avantajı nedir ki ?

• Arkadaşlar merhaba bir şey soracağım ekran parlaklığını en sona getiriyorum 1 gün olmadan en kısık hale geliyor kendi kendine. Başına gelen bilen duyan var mı
    Mi band 4 bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarrrrr -- 30 Aralık 2019; 23:41:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

Arkadaşlar merhaba bir şey soracağım ekran parlaklığını en sona getiriyorum 1 gün olmadan en kısık hale geliyor kendi kendine. Başına gelen bilen duyan var mı
    Mi band 4 bu arada
    Belirli saat aralığında otomatik ekran ışığını azaltma ayarı açık olabilir, app'den bi kontrol edin.
  • Merhabalar,
    mi band 4 'ü yaklaşık 2 haftadır takip ediyorum. daha önce 2 adet akıllı saat kullandım fakat istediğim gibi olmadı. şimdi sizden samimi ve içten bir cevap bekliyorum. gerçekten çok kararsız kaldım. ürünü alıp 2 gün sonra sıkılıp satmak istemiyorum. günlük kullanımda yerine göre dijital yerine göre analog saat kullanan biriyim ki bir erkeğin yakışan aksesuarın saat olduğunu düşünüyorum. neyse çok uzattım. ürünü kullanan bir çok arkadaş anladığım kadarı ile memnun. benim sormak istediğim ise gerçekten 170 tl verilen bu cihaz beklentinizi karşılıyor mu? tamam nabız ölçüyor, spor faaliyetlerini gösteriyor anlıyorum ama olmazsa da olur mu? teknolojiye de meraklı bir insanım ama gerçekten ürünü alan daha sonra çabuk sıkılma durumu yaşayanlarınız var mı aranızda? olumlu olumsuz cevaplarınızı bekliyorum bu sefer uzun soluklu bir saat alıp kullanmak istiyorum çünkü... sizin şahsi beklentinizi karşılıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty82

Merhabalar,
    mi band 4 'ü yaklaşık 2 haftadır takip ediyorum. daha önce 2 adet akıllı saat kullandım fakat istediğim gibi olmadı. şimdi sizden samimi ve içten bir cevap bekliyorum. gerçekten çok kararsız kaldım. ürünü alıp 2 gün sonra sıkılıp satmak istemiyorum. günlük kullanımda yerine göre dijital yerine göre analog saat kullanan biriyim ki bir erkeğin yakışan aksesuarın saat olduğunu düşünüyorum. neyse çok uzattım. ürünü kullanan bir çok arkadaş anladığım kadarı ile memnun. benim sormak istediğim ise gerçekten 170 tl verilen bu cihaz beklentinizi karşılıyor mu? tamam nabız ölçüyor, spor faaliyetlerini gösteriyor anlıyorum ama olmazsa da olur mu? teknolojiye de meraklı bir insanım ama gerçekten ürünü alan daha sonra çabuk sıkılma durumu yaşayanlarınız var mı aranızda? olumlu olumsuz cevaplarınızı bekliyorum bu sefer uzun soluklu bir saat alıp kullanmak istiyorum çünkü... sizin şahsi beklentinizi karşılıyor mu?
    Bana hediye geldi ve beklentim olmamasına rağmen gayet memnunum sıkılma durumu yaşamadım hiç. Music player müthiş bir şey benim için. Bilekte de şık duruyor bileklik tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChicharitoHernandez -- 1 Ocak 2020; 0:27:56 >
  • musty82 M kullanıcısına yanıt
    Seni çok iyi anlıyorum dostum, aynı hisleri bende yaşıyordum
    Baktımki baya heves ediyrum ve aklımı da cok kurcalıyor felan, gittim aldım
    Gerekli mi, değil.. Olmasa da olur mu, olur..
    Saatin kendi bataryası çok iyi, uzun süre gidiyor fakat telefon ile eşleşme yaptığında telefonun bataryası baya hızlı bitebiliyor(ki bunu göz önünde bulundurmayı atlıyoruz, atlamamalıyız)
    Heran, kalp atış hızıma bakayım, yada nekadar yürüdüm kac adım attım gibi bir merakın yoksa, bence gerek yok.
    Diyorum ya ben heves ettim aldım fakat pek kullanmıyorum bile

• 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.