Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (354. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    S/N kodu var onu tarat barkod kısmına bak / şöyle bir kesme işareti bulunan numara kısmı var orayı tarat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zeusavda kullanıcısına yanıt
    Tamamdır buldum teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkçası ben hiç beta kullanmadığım için yaşanan sorunları bilmiyorum. Aldığımdan beri sadece kararlı ve resmi sürümü kullandım ve şimdilik sorun yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarasbulba -- 21 Aralık 2019; 4:45:38 >
  • tarasbulba kullanıcısına yanıt
    Bukadar çabuk geleceğini bilsem bende hiç bulaşmazdim hocam

• Aslında MIUI Türkiye sitesini takip ettiğimden betaya hiç bulaşmadım. Oradaki konularda özellikle betadan kaçınmamız salık veriliyordu. Neyse, geçmiş olsun.

Hocam bişey sorucam sana adım takibi yapınca sende anlık veriyor mu bileklikte yani her adımda artıyor mu sayı orda

• Saat üzernide anlık artış görmedim ama mifit üzerinde anlık olarak adım sayımını takip edebiliyorum. Şöyle ki saat üzerinde bir on adım kadar atınca aynı miktarda adım artışı oluyor. Bende bu şekilde. Daha önceden a101'den aldığım şu Piranha marka bileklikler den vardı, hani mi band 2 çakması, onunla yakın adım değerleri veriyor. Keza telefonda xiaomi.eu rom var. Ondaki adım sayar da tutuyor.

Sanırım benim adımsayar gitti evde yurumeme rağmen gunlcelllenmiyor betadan orjinale geçince bu hatayı almaya başladım.

• Yeniden başlat fabrika ayarları hepsini denedim

• Şimdi baktım düzelmiş şöyle galiba cihaz 10 adımdan sonrasını sayiormuş yani diyelim 9 adım atttin cihaza geçmiyor belli bir eşik değeri var ama beta işi midemi bulandirdi keşke direk orjinalde kalsaydım

• quote:

Orijinalden alıntı: zeusavda

Nereye gittin hocam böyle 12km 😁
    aslında normal gittiğim iş yani. zaten en az yürüdüğüm günde 9km yürüyorum hocam. toplu taşıma aktarmaları sırasında bile çok yürünüyo. sabah evden metroya yürüdüm, arada da fırına uğramak için yolumu saptırdım, o bile 1.5km idi. öğle yemeği için gittiğimiz restorant 1.5 km uzakta. git dön 3km. İstanbul da yürüyüş çok oluyor.

ama her zaman bu ofise gelmiyorum. daha çok görmekte olduğum farklı bi ofis var ve oraya servis de var. oraya gittiğim günlerde çok daha az yürümüş oluyorum çünkü hem servis evin dibinden alıp tekrar bırakıyor, hem de orda öğle yemeği yediğimiz yere yürüyüş sadece 500m.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeusavda

Şimdi baktım düzelmiş şöyle galiba cihaz 10 adımdan sonrasını sayiormuş yani diyelim 9 adım atttin cihaza geçmiyor belli bir eşik değeri var ama beta işi midemi bulandirdi keşke direk orjinalde kalsaydım
    ben güncelleme yaptım sorun yok. güncelleme öncesinde de adımsayar 10 adımdan sonra başlıyordu zaten bende. ama, 10 adıma kadar saymıyor olsa bile çoğu zaman saymaya başlayınca o aradaki 10 adımı direkt ekliyor.

buradaki mantık şu. ilk önce senin gerçekten yürüyor olduğundan emin olmaya çalışıyor. eğer 10 adımda hareket kesilirse, hiç eklemiyor sayaca. ama kesilmez ise. taa en baştan itibaren saymış olduğu 10 adımı da tek seferde sayaca ekliyor ve saymaya devam ediyor, sayıyor olduğunu da ekranda sana göstermeye başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 21 Aralık 2019; 5:34:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS için de güncelleme geldi.

• from_anatolia kullanıcısına yanıt
    Evet yükledim. Nihayet türkçe oldu. Hepimize hayırlı olsun.

• nihayet
  • An itibarı ile tr geldi sonunda herkese hayırlı olsun(iOS)

• 01001101 kullanıcısına yanıt
    Dediigin gibiymis hocam eyw

• Resmi güncelleme geldi. Herkese hayırlı olsun. Emojiler hala görüntülenemiyor.

Telefon: iPhone X
    Mi Fit sürümü: 4.0.14
    Aygıt Yazılım Sürümü: 1.0.7.60

• guncelleme yaptim ama hala ingilizce. Telefonun dili ingilizce ondan mi acaba?
  • Uygulama içerisinden değiştirebiliyor bence.
    Telefonu ya Türkçe'ye cevireceksiniz. Ya da uygulama içinde ayar vardır muhtemelen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M540 -- 21 Aralık 2019; 17:32:24 >
  • 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.