Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7.008
Cevap
319
Favori
211.847
Tıklama
Giriş
    1540 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fth

Migros sanal markette 179 tl, forumda 180/20 bedava kodlar var, 159 a aldım.
    Delta garantili diye bekledim turkiye garantili çıktı.
    Türkiye garantili olduğunu nasıl anladınız, ben de aldım bugün ama bi sorun olursa garanti için nereye başvuracağım bilemedim.
    |
    |
    Kupon yöntemleri ile 2 adet satın almak istiyorum Mi Band 4'den. En uygun nasıl denk getirebilirim, var mı fikir verecek olan?
    Kendime alacağım ama hatunda garanti ırın kırın yapar.
    |
    |
    |
    |
    |
    Monitör: Samsung 24" CFG73 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: 🍎 iPhone 7 32GB
  • Emekli Yönetici
    7558 Mesaj
    Bu arada arkadaşlar, ben Xiaomi Türkiye garantili diye aldım ama acaba gerçekten öyle mi? Nasıl kontrol ederim?
    SKU: MGW4052GL
    |
    |
    Monitör: Samsung 24" CFG73 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: SteelSeries Apex 150 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition
    Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: 🍎 iPhone 7 32GB
  • Binbaşı
    1540 Mesaj
    Aktivite verilerimizi PC üzerinden de görebilme imkanımız var mıdır?
    |
    |
    https://www.youtube.com/watch?v=R7dZQvX_Rfc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 4 Aralık 2019; 11:51:23 >

Bu vardı zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    sonic35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3725 Mesaj
    Benim mi band 3 çalışmıyor. Ekran simsiyah herhangi bir tepki yok. Neden olabilir? Şarj cihazı bozuk olabilir mi diye aklımdan geçiyor. (şarja takıncada herhalde bir tepki yok)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Benim mi band 3 çalışmıyor. Ekran simsiyah herhangi bir tepki yok. Neden olabilir? Şarj cihazı bozuk olabilir mi diye aklımdan geçiyor. (şarja takıncada herhalde bir tepki yok)
    hocam
    şarj yerleri bazen toş kireç falan olabiliyor terden sudan tozdan. temizleyip şarja takıp deneyin. ince uçlu birşeyle.

Orijinalden alıntı: josh-r

hocam
    şarj yerleri bazen toş kireç falan olabiliyor terden sudan tozdan. temizleyip şarja takıp deneyin. ince uçlu birşeyle.

Alıntıları Göster
    Mesajı okumadan temizlemistim, çalıştı.Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Merhaba arkadaşlar Xiaomi Mi Band 4 ile honor band 5 arasında kaldım. Mi band 4 adımsayarda iyi değil dediler, honor band 5 adımsayarda nasıl? Honor band 5 daha yakın geliyor bana. Çok spor yapamıyorum ama nabız, adımsayar ve diğer şeyler daha iyi sanırım xiaomi'ye göre. Hangisini tavsiye edersiniz adımsayar ve diğer özellikler için? Kandaki oksijen miktarını da doğru ölçüyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siniperci2222 -- 10 Aralık 2019; 22:53:25 >
  • Binbaşı
    1868 Mesaj

merhaba,
    iş yerinde bi müdür band 4 le honor arasında kaldı huawei p20 oldugundan takip vs diyerekten honor aldık baya memnun bi sıkıntısı yok diyor. bilgine.
    |
    |
    machine man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: xxxcem

merhaba,
    iş yerinde bi müdür band 4 le honor arasında kaldı huawei p20 oldugundan takip vs diyerekten honor aldık baya memnun bi sıkıntısı yok diyor. bilgine.
    Benim telefon xiaomi redmi note 8 pro. Mi band 4 daha mı iyi olur sence?

Farketmez dostum istediğini al. Sony benim telefon. Mi fit uygulaması yüklü sorunsuz kullanıyorum, ayar falan yapabiliyorum. Sıkıntı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    machine man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben fitness için alacağım koşu bandı ölçümleri doğru mu acaba? sürekli saat takan birisi değilim o yüzden apple watch almaktansa bunu almak daha iyi fikir gibi geldi.
    |
    |

Mi fit uygulamasından profil sonra üstten bilekliği seç alt tarafta Bilgi gör. icin bil. Kaldırin yazıyor oradan açabilirsin istersen planlı yani bu özelliği belli saatler için açabilirsiniz

|
    |
    siniperci2222 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Açık zaten ama bazen açılıyor bazen açılmıyor saat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    bunyamin55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    8 Mesaj

Kolu kaldırıp bileğinizi kendinize doğru çevirmek gerekiyor, açıkçası kendiliğinden çok açılıyor diye bende kapattım.

|
    |
    siniperci2222 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.