Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (341. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.356
Cevap
296
Favori
440.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Android için mi fit orijinal uygulamayı silmeniz gerekiyor. Beta APK yüklemeniz gerekiyor.
    Detaylı anlatım:
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/140499302

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bildirim takibi açısından yararı oluyor mu cihazın
  • Merhaba. Mi band 4 hakkinda kucuk bir sorum var. Saatin ekrani harekete gore aciliyor mu yoksa acmak icin illa parmakla basmak mi gerekiyor? Kisaca motosiklet kullanan biri yolda giderken kolayca saatin kac oldugunu gorebiliyor mu? Surekli motor ustunde olan birine onerir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • girdap7 kullanıcısına yanıt
    Evet kolunu kaldirdiginda ekran acma ayari var. Hatta belli saatlerde yani gece uyurken kaldirsanda acmasin diye ayari var.

• Hocam ilgine teşekkür ederim en kısa zamanda denerim

• Samsung A70 kullanıyorum.
    Dün ben de trendyoldan siparişini verdim.

• Mi fit uygulamasında davranış etiketleme diye bir seçenek buldum.
    Bir sürü spor veya etkinliğin etiketlemesini yapabiliyoruz.
    Merak ettiğim şu: Acaba etiketleme yaparak adım sayısının doğruluk oranını artırabilir miyiz? Bu özellik o işe mi yarıyor

• Arkadaşlar mi band 3 mü 4 mü hangisini tavsiye edersiniz? Ürün yarın alınacak

• Beyler mi band 4'de kalp atışını aktif ölçen ve ritim düştüğünde anlık bilgi veren bir sistem var mı? Kalp atışınız 50'nin altına düştü yada 150'nin üsütne çıktı diye sizi uyaran bir sistem var mı? Sürekli benim girip kontrol edeceğim değil de beni uyaran bir saat bakıyorum.
  • Güzel bir indirim var mı?
    Miui Türkiye sitesinde 193.90₺
    N11 Xiaomi Mi Band 4 Siyah Akıllı Bileklik (Xiaomi Türkiye Garantili)228,90 TL
    Nereden alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: snomask

Beyler mi band 4'de kalp atışını aktif ölçen ve ritim düştüğünde anlık bilgi veren bir sistem var mı? Kalp atışınız 50'nin altına düştü yada 150'nin üsütne çıktı diye sizi uyaran bir sistem var mı? Sürekli benim girip kontrol edeceğim değil de beni uyaran bir saat bakıyorum.
    Mi Band Tools uygulamasında böyle bir seçenek var.
  • CertainlyhS C kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cevap için. ios'da bu şekilde kullanamıyorum sanırım.
  • Bugün hb den 165 tl ye aldığım ürün geldi.ilk izlenimlerim gayet olumlu beğendim.Türkçe karakter sorunu çözüldüğünde tadından yenmez.

• Bilekliğim bugün geldi ayarlarını yapıp koşu bandında deneme yapayım dedim fakat moralimi bozan bir durum oldu.

Cep telefonumdan adımsayarı açıp cebime koydum. Bileklikten de yürüyüşü seçip başlattım 30 dkk sonunda bilekliği baktığımda mesafe olarak koşu bandına göre neredeyse yarı yarıya düşük gösteriyordu (koşu bandı 2.80 km, bileklik 1.36 km) daha sonra bileklikten yürüyüşü durdurup koşu bandını seçip yeniden başlattım bir 30 dkk daha yürüdüm fakat yine aynı sonuç,koşu bandının yarısı.

Yürüyüş bittiğinde koşu bandı 5.45 km ,cep telefonu adımsayarı 5.25 km, mi band 4 ise yaklaşık 2.80 km gösteriyordu. Daha ilk kullanımda moralim bozuldu bunun bir çözümü var mıdır ? Eğer yoksa kutusuna koyup iade edeceğim. İşin garip kısmı ise yakılan kalori 3 cihazda da birbirine yakın gösteriyor ancak mi band 4
    mesafe konusunda sapıtıyor. Adımsayar 7600 adım sayarken mi band 4 ise yaklaşık olarak 4000 adım saymış . Hal böyle olunca günlük hedef kısmı da sapıtıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottmn -- 11 Kasım 2019; 21:10:52 >
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    Eğer telefonunuz android ise bu yöntemi deneyebilirsiniz.
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/140499302#140499302

• ottmn kullanıcısına yanıt
    bileklikte workout içinde treadmill(koşu bandı) var onu başlatıp deneyin birde belki değişir
  • Benim öğrenmek istediğim şu var: Ben öğretmenim. Ders esnasında her dersin bitimine 5dk kala beni titreşimiyle uyarmasını istiyorum.. Yani haftaiçleri farklı saatler için günlük 5-6şar tane titreşim alarmı atamak istiyorum.. Günlük ve haftalık böyle programlanabilir mi?
    (Örneğin, aynı saatlerde olmayacak şekilde pazartesi 4, salı 6, çarşamba 4, perşembe 4, cuma 4 tane tireşimli alarm yapacağım.)

• kanihba K kullanıcısına yanıt
    yapılabilir evet ama en fazla 10 farklı alarm eklenebiliyor
  • enjoyman95 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler ancak sanırım gözünüzden kaçmış. 30 dkk sonunda eksik ölçtüğünü gördüğümde yürüyüşü durdurup koşu bandı seçeneğini seçip yeniden başlattığımı belirtmiştim.

Dediğiniz gibi koşu bandını seçtiğim halde hem adımları hem mesafeyi yine tam olarak yarı yarıya eksik saydı. Bugün de aynısı olursa paketine koyup iadeye göndereceğim. Üstelik bileğimde fazlasıyla kaşıntı da yapıyor. Sanırım maceramız 2 gün sürecek. Umarım Hepsiburada iade için sorun çıkarmaz.

• 00:00’dan sonra bir anda 1.000 küsür adım yazıyor. Bunun nedenini bilem var mı ? Bir önceki günden eksikleri diğer güne mi ekliyor anlamadım. 3-4’tür gece 00:01 gibi otomatik 1000 ekliyor. Benim gibi Bu sorunu yaşayan var mıdır ?

• 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.