Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (313. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevabın için çok teşekkür ederim. Telefonu İngilizce kullanmak kafamda soru işareti bıraktı biraz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    Zaten yakında honor band 5 de satılmaya başlar bence bekleyin ve mi band 4 cihazından uzak durun. Şu ana kadar çıkmış en kötü mi band versiyonu diyebilirim. Yazılımı içler acısı spor yaparken bağlantı kopuyor verileri eşlemede sıkıntıları var ve verdiği bilgiler inanılmaz derecede tutarsız. Fark km ve binlerle söylenecek kadar var. Kesinlikle tavsiye edilmeyecek bir ürün.

• yusufd84 Y kullanıcısına yanıt
    bende bi sıkıntı yok ?
  • yusufd84 Y kullanıcısına yanıt
    mi band 4 alırım net.
  • arkadaşlar merhaba.
    normalde saat kullanan biri değilimdir. Ancak günlük olarak attığım adım, yaktığım kalori, anlık nabız atışı gibi verilere erişmek istiyorum. bu aletleri araştırdığım zaman aklım fena halde karıştı. kimisi verilerin yanlış olduğunu söylüyorum, kimisi doğru. benim isteklerime cevap verebilecek cihaz hangisidir ? Ayrıca en can alıcı soru şu, bileklik bu verileri depolayabiliyor mu ? yani yanıma telefonumu almadım sadece bilekliğim var, eve döndüm tüm verileri sonradan yada sadece bileklik üzerinden görebilir miyim yoksa illa ki yanımda telefonumda olmalı mı ?
  • Acaba ios ile mi bir sıkıntısı var? Koşu bandında ve açık havada yürüyüşte uygulamayı çalıştırınca bağlantı kopuyor, telefona yeniden bağlayın diyor. Son bir hafta içerisinde 9 kez bağlantı kesildi. Ayrıca koşu bandındaki ve diğer adım/mesafe takip eden kemer gibi şeylerde inanılmaz bir fark söz konusu. Bu farklar sizde yok mu?
  • don quijote de la mancha kullanıcısına yanıt
    Nabız konusunda sıkıntısı yok ama adım sayımı bayağı kötü. GPS olmadığı için her hareketi adım zannediyor, araçla giderken bile sürekli sayıyor.
    Verileri kendi belleğinde tutabiliyor evet. Daha sonra bağlayıp telefona aktarabilirsiniz.

• Mi band 3 kayışı kordonu koptu alan varsa link paylaşır mı acaba

• fantastik74 kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Mi Band 3 - 4 Akıllı Bileklik Kordon 3M nano silikon 2 Güç 22,90 TL yerine 14,90 TL
    https://urun.n11.com/giyilebilir-teknoloji-aksesuarlari/xiaomi-mi-band-3-4-akilli-bileklik-kordon-3m-nano-silikon-2-guc-P269932390

Hocam ben burdan aldım fiyatına göre fena değil

• quote:

Orijinalden alıntı: frantic035

Xiaomi Mi Band 3 - 4 Akıllı Bileklik Kordon 3M nano silikon 2 Güç 22,90 TL yerine 14,90 TL
    https://urun.n11.com/giyilebilir-teknoloji-aksesuarlari/xiaomi-mi-band-3-4-akilli-bileklik-kordon-3m-nano-silikon-2-guc-P269932390

Hocam ben burdan aldım fiyatına göre fena değil
    Orjinali kadar kaliteli mi hocam bi kaç tanesine baktım da şarj için çıkartırken deforme olmuş kordon

• fantastik74 kullanıcısına yanıt
    Hocam orijinal gibi değil tabiki ama fena değil bu paraya

• ernkmrc kullanıcısına yanıt
    Samsung fite ne dersiniz peki? Onda herhangi bir sorun okumadim, almayi düşünüyorum

• Mi Band 2
    Mi Band 3
    Mi Band 4
    Üçünü birden bileğime takıp yaklaşık 1 km yürüdüm, ara ara fotoğraf çektim.

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 13 Ağustos 2019; 22:42:14 >
  • Bir konu hakkında da yardımınızı isteyeyim.

Mi Band 2, Mi Band 3 kullanıp gerektiğinde yol gösteren kılavuz konular ve videolar sayesinde Türkçe dil desteğini bilekliklere yükledim. Aynı şekilde Youtube'da bir Türk kullanıcının videosundaki tarif ve Türkçe dil dosyasıyla Mi Band 4 ü de Türkçeleştirdim. Ancak cihaz tekrar Çince'ye dönüyor. (uygulamadan tekrar tek seçenekler Türkçe yapıyorum ama kalıcı olmuyor, cihazın içindeki dil dosyası silinme esine rağmen Çince'ye geçiyor.

Mi Fit'in yine düzenlenmiş ya alan İl bir sürümü mü kullanılmalı ne yapılmalı. Cihaz Türkçe oluyor ama kalıcı olmuyor.

Bendeki Çin versiyonu.

• Merhaba Dostum,

Maalesef Samsung Fit hakkında pek bir bilgim yok. Sen söyleyince biraz önce karşılaştırma videosu izledim ve aralarında çok bir fark göremedim.
    Fiyat/Performans olarak düşündüğümde Mi Band 4 önde gibi sanki.

İyi Bayramlar
  • 100 tlye mi band 3 mü alınır yoksa 185 tlye 4 mü? 4ün garantisi var iki yıla yakın. değer mi aradaki farka? akıllı bilekliğim yok mevcutta
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamcurlnyancat

100 tlye mi band 3 mü alınır yoksa 185 tlye 4 mü? 4ün garantisi var iki yıla yakın. değer mi aradaki farka? akıllı bilekliğim yok mevcutta
    3ün 2den tek farkı kronometre olması, 4 renkli ekran, müzik kontrolü tarzı ekstra ayarlar içeriyor, değip değmemesi size kalmış bir şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

3ün 2den tek farkı kronometre olması, 4 renkli ekran, müzik kontrolü tarzı ekstra ayarlar içeriyor, değip değmemesi size kalmış bir şey

Alıntıları Göster
    renkli ekran olmaması daha hoşuma gidiyor benim. 3ün görüntüsü zaten daha güzel. sadece araba kullanırken şarkı değiştirmek için kullanabilirim diğer özelliğini de ama onun için de değmez gibi. sıfır 3 alayım o halde ben ikinci el riskine de girmeyeyim. trendyol harici uygun fiyata satan var mı?
  • fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Türkçe yapma video linkini atabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 14 Ağustos 2019; 14:4:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi Mi Band 3 akıllı bilekliğimi satıyorum.İlgilenenler ikinci el veya dükkanım kısmından ulaşabilir.
  • 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.