Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (307. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende dün vatandan aldım sörf Apple Watch a para vermemek için ( Gönlüm onda ) neyse bir antrenman yaptım ve bir gece uyudum sabah kalktım bir baktım 250 adım atmışım :) oh ne güzel yaaa :) şaka biyane adım olayı sıkıntılı .. bir arkadaş demiş yapması gereken en temel şey adım saymak onu da tam yapamıyor .. buğün geri iade etmeye çalışacağım artık .. varsa yoksa Apple Watch ⌚️ :)

• fearuq kullanıcısına yanıt
    Internet alisverisi harici mağazalardan gidip fiziki olarak aldığınız mallarda iade yok. Siz yine de gidip sorun.
    O dediginizi sanırım ben demiştim ama çok da elestirildim. Ana ekranda atılan adım var ama bu hatalı sayıyor kimse de laf soyletmiyor. Bana ilginç geliyor.

• BAT007 B kullanıcısına yanıt
    Sanırım kabul edecekler hocam konuştum ama dün için demişlerdi buğün ne olacak bakalım :) bariz bir hata var marka sevdalısı olmaya gerek yok bence ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    6 ay apple watch 3 kullandım sonra androide geçince ayrılmak zorunda kaldım. Her akşam şarja takmaya erinmem, çok ayrıntılı veri geri bildirimlerine ihtiyacım yok sporda derseniz bir akıllı saat olarak tatmin eder ama ben şahsen bir daha apple watch a dönmek istemiyorum.

• NevNiyaz N kullanıcısına yanıt
    Alırsam 4 almayı düşünüyorum. Şarj konusuna baktım da akşam takmak yerine sabah işte takıp yarım saat 1 saatte şark edebilirmişim öyle söyleniyor . Ayrıntılı geri bildirim vermiyor mu Apple watchler ? Ozmn ne alıcaz .. ?

• Can Coşkun kullanıcısına yanıt
    Nasıl peki adım sayari verimli mi?

• 7 Ağustos'ta Samsung Galaxy Watch Active 2 tanıtılıyor. 6 ay önce tanıtılan güncel modelden çok daha iyi görünüyor. Apple Watch gibi EKG ve düşme algılama özellikleri var. Saat niyeti olan bunu takip etsin derim. Tahminen 1500 TL civarı olacak. Ben 44mm olan modelini almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 27 Temmuz 2019; 11:49:38 >
  • Can Coşkun kullanıcısına yanıt
    O zaman fazlasıyla yeter hocam. Hayırlı olsun diyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 27 Temmuz 2019; 12:3:52 >
  • Arama bildirimlerini kaçırmasını Notify & Fitness for Mi Band uygulaması ile çözdüm hocam haberiniz olsun@Honey_Badger_06

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d4hi -- 27 Temmuz 2019; 12:36:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • d4hi kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam bi deneyim çok teşekkürler. İlk zamanlar sorun yoktu yine arama bildirimleri gelmemeye başladı umarım çözer

Smartwatch vs sportwatch ayrımını önce anlamak gerekiyor sonra da ihtiyaç belirlerken belirlediğiniz kategorinin örneklerini incelersiniz. Apple watch akıllı saat daha çok bir sporcu saati değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevNiyaz -- 27 Temmuz 2019; 13:10:9 >
  • NevNiyaz N kullanıcısına yanıt
    O konuda haklısınız lakin hiçbiri tam isteğimi karışlamaz ben fitness ile uğraşıyorum hiç biri bulanda çok iyi değil mantıken de olamaz zaten.. mi band 4 uyurken adım saymasa yine beni mutlu eserdi aslında :/ uyku da Adım saymasına ne diyorsunuz ?

• mi band 4 te ana ekranda hava durumu gösteren tema yükleyip çalıştırabilen var mı?

O türün kaliteli örneği olarak garmin vivosmart 4 düşünülebilir belki. Ben de bir ara düşünmüştüm galiba tek önemli kusuru gps olmaması. Fiyatı da malesef 1.000 e yakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevNiyaz -- 27 Temmuz 2019; 14:14:34 >
    Uykuda adim saymasi konusunda bi fikrim yok daha yeni cihaz belki ileride firmware update ile sorunu duzeltirler.

• AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    Bende de telefondan bluetooth kapatınca gidiyor açınca geliyor. O simge kapatınca gidiyor
  • Beyler adimsayari nasıl duraklatip sifirliyoruz? Kurcaladim ancak bulamadim

• merhaba gerçekten güçlü bi titreşimi var ve sabahları alarm olarak bilekliğimi kullanıyorum :)
  • Pazartesi günü yüzde 47 ile açıldı simdi yüzde 18.. Bugun tlf bağlı yapmadım zaten bugun cok.gitti ortalama sizce kötü mü

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.