Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: striders Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 8 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
6.980
Cevap
321
Favori
208.568
Tıklama
Giriş
    70 Mesaj
    İlginiz için çok teşekkür ederim ben en iyisi alıp deneyeyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    367 Mesaj
    Alarm 10 saniyeden fazla titremiyor. Bu süreyi nasıl uzatabiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mi band 3 bu sabah itibariyle geldi. Bir kaç yerde bilgisayardan sarj edilmesi daha iyi olucaktır demesiyle bilgisayarla ile sarj ettim baya uzun sürdü bilekliğe gelicek olursak saat yerini baya alıyor. Fakat adımları yanlış sayıyor. Bildirimleri okumak çağrı reddetmek güzel bu gece uyku takibimi de yapıcak diye düşünüyorum. Nabız için ise, S7 kullandığım için ikisinden birisi yanlış çıkardığını söyleyebirilirim. Elbette kalp hızı sürekli değişiyor ama onun takibi yine yapıcam. Bir de mi band 3 ile bilmediğim başka birşey yapabiliyor muyuz? Ekstrası yok sanırım

Orijinalden alıntı: TR_Asker

İlginiz için teşekkür ederim ürün türkçe oldu mu bir de hangi kutu da geldi eski beyaz kutuda mı yoksa yeni 3 yazılı kutuda mı bir de mağazadan gelen ürünün çince olduğu düzelmediği yazılmış sizde öyle birşey olmamış galiba
    Ben aldığımda İngilizce idi, güncelleme sonra geldi. Gerçi ben başka şekilde Türkçe yapmıştım ama orijinali Türkçe olması çok daha iyi oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

LG Optimus G Kullanycylary Kulübü

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait Y?lemci | Adreno 320 GPU | 32GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 13 MP 4208x3120 Piksel, Autofocus, LED Fla? Kamera | 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayyt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | 4G LTE | TV - Out MHL | Android v4.1 Y?letim Sistemi

---------------------------------------------------------------------http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=78061171&p=1#78187826
  • Yüzbaşı
    783 Mesaj

Hayırlı olsun güle güle kullanın.
    mi band notify uygulamasını tavsiye ederim, çok fazla ayrıntı var. Adım boyunu da Manuel olarak girebiliyorsunuz oraya. Daha kesin sonuç alırsınız. Standart ölçtüğü için kimisi fazla kimisi eksik çıkıyor kendi uygulamasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jölelibrokoli -- 3 Şubat 2019; 11:18:51 >
    |
    |
    TR_Asker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait Y?lemci | Adreno 320 GPU | 32GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 13 MP 4208x3120 Piksel, Autofocus, LED Fla? Kamera | 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayyt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | 4G LTE | TV - Out MHL | Android v4.1 Y?letim Sistemi

---------------------------------------------------------------------http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=78061171&p=1#78187826
  • Yüzbaşı
    783 Mesaj
    Bu mağazadan da zevkinize uygun kayışlar alabilirsiniz. Kalitesi gayet güzel, yumuşak malzemesi var. Malum yurt içi fiyatları pahalı. Buradan 1 adet alacağına 3 adet alabilirsiniz.

TRY 7.26 56%OFF | Spor mi Band 3 askı bilek kayışı için xiaomi mi band 3 spor silikon bilezik için xiaomi mi bant 3 band3 smart watch bilezik
    https://s.click.aliexpress.com/e/bZyTx8EU

|
    |

• Yüzbaşı
    280 Mesaj
    arkadaşlar cihazı yeni aldım. ekran koruyucaya falan gerek var mı? kolay çizilir mi acaba?

Orijinalden alıntı: september28th

arkadaşlar cihazı yeni aldım. ekran koruyucaya falan gerek var mı? kolay çizilir mi acaba?
    Evet.Ben ikinci el aldım bir iki yeri çizilmiş.Uygun aldım diye önemsemedim.

anlaşıldı hocam, teşekkürler.
    |
    |
    serhat1971 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: TR_Asker

mi band 3 bu sabah itibariyle geldi. Bir kaç yerde bilgisayardan sarj edilmesi daha iyi olucaktır demesiyle bilgisayarla ile sarj ettim baya uzun sürdü bilekliğe gelicek olursak saat yerini baya alıyor. Fakat adımları yanlış sayıyor. Bildirimleri okumak çağrı reddetmek güzel bu gece uyku takibimi de yapıcak diye düşünüyorum. Nabız için ise, S7 kullandığım için ikisinden birisi yanlış çıkardığını söyleyebirilirim. Elbette kalp hızı sürekli değişiyor ama onun takibi yine yapıcam. Bir de mi band 3 ile bilmediğim başka birşey yapabiliyor muyuz? Ekstrası yok sanırım
    Klavuzunda zaten gidilen yol, nabız ve adım sensörlerinden %100'lük bir doğruluk beklemeyin bu bir tıbbi cihaz değildir mealinden ifadeler var zaten. Bende %80-90 oranında doğru veriyor o kafi. ₺90'lık hap kadar aletten gelen aramayı, mesajı, whatsap ve bir kaç tane daha sosyal ağ bildirimi ikon olarak geliyor. Arama ve mesajda isim bile görünüyor hatta aramayı dokunmatiğe uzun basarak meşgule bile düşürebiliyorsun bence fiyatına ve boyutuna göre aletten alınabilecek max performans.

|
    |

• Yarbay
    5967 Mesaj

Güncelleme ile Türkçe olmasına rağmen bazı karakterler soru işareti olarak çıkıyor. Sanırım smiley'ler. Bunu bir şekilde düzeltebiliyor muyuz? Mesela smiley leri göstermesin madem kodlayamıyor. Ya da düzgün göstersin. gibi..
    |
    |
    jölelibrokoli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hala derken. 2 bile eğer ihtiyacı karşılıyorsa alınır. Bence karşılıyor bu arada. 3 zaten daha yeni türkçe oldu zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    adını nick koydum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    923 Mesaj

Bu sorunu mi band 2 için sorsan anlardim ama band 3 daha yeni.Mesela ben daha iki gün önce 2.el aldim.Alinir tabiki

|
    |
    adını nick koydum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Apple iphone 6s cihazım ile 2 aydır mi band 3 kullanıyorum, bugün mate 20 lite aldım bilekliği fabrika ayarlarına göndürdüm yeni telefon ile eşleştirdim fakat bir problemim var. Mi Fit uygulamasını kapattığımda bileklik ile telefonun bluetooth bağlantısı kopuyor, programı açtığımda tekrar bağlanıyor. Bunu düzeltmek için ne yapmam gerekiyor?

Mi fit arka planda çalışmaya kapalı olabilir. Uygulama içerisindeki arka planda çalıştır seçeneğini kontrol edin.

|
    |
    Anjeliqué kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Davranış etiketleme var uygulamada, araba kullanırken açın tanıtın. işe yarıyor.

|
    |
    espesito kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1065 Mesaj

Çok teşekkür ederim hatta araba harici bir sürü etkinliği tanıtma imkanı var otururken bile yapmak lazım çünkü el hareketinden bile adım sayıyor

|
    |
    jölelibrokoli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
Bey Azura
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
2,047
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.