Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (265. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hepsiburadadan sipariş verdim acaba global verisiyonu mu gelir ?
  • cedayroy C kullanıcısına yanıt
    Resmi türkçe dil desteği geldiğinden çin veya global sürüm farketmiyor şuanda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos içinde resmi Türkçe dil desteği geldi mi acaba bilen var mı _?
  • pukiman kullanıcısına yanıt
    Evet

• Herkese merhabalar. Mi band 3 aldım. 1 haftadır kullanıyorum da gelen aramaları reddet diyince bileklikten reddet yapıyorum ama telefon çalmaya devam ediyor. Ne şekilde çözebiliriz?

• azizbaris kullanıcısına yanıt
    Merhaba iphone da kullanıyorum bilekliğe 1 kere basarsan bilekliği susturuyor telefon devam ediyor bilekliğe basılı tutarsan ikisi birden meşgule alıyor.
  • N.forest kullanıcısına yanıt
    bandage uygulaması ios da var mı? Apple store da bulamadım
  • hepsiburada dan mi band 3 aldım, fakat gelen kutu beni işkillendirdi, orjinal mi değil mi anlayamadım, müşteri hizmetlerini aradım fakat bizde orjinal olmayan ürün kesinlikle olmaz dedi. inceleme videolarında filan hep beyaz sert kutu var.
    hiç mi band 3 alıp bu kutuyla gelen var mı? VE ŞARZ SÜRESİ NE KADAR SİZDE? SABAHTAN AKŞAMA KADAR %10 ŞARZI GİTTİ, BENCE HİÇ NORMAL DEĞİL,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revolutionbjk -- 18 Ocak 2019; 16:56:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revolutionbjk

hepsiburada dan mi band 3 aldım, fakat gelen kutu beni işkillendirdi, orjinal mi değil mi anlayamadım, müşteri hizmetlerini aradım fakat bizde orjinal olmayan ürün kesinlikle olmaz dedi. inceleme videolarında filan hep beyaz sert kutu var.
    hiç mi band 3 alıp bu kutuyla gelen var mı? VE ŞARZ SÜRESİ NE KADAR SİZDE? SABAHTAN AKŞAMA KADAR %10 ŞARZI GİTTİ, BENCE HİÇ NORMAL DEĞİL,
    yeni üretilen kutular bu şekilde diye biliyorum yani herhangi bir sıkıntı görünmüyor cihaz orijinal duruyor
  • Revolutionbjk R kullanıcısına yanıt
    Cihaz orjinal, kasim-aralik aylarinda bu kutuya gecis yaptilar

• Aygıt yazılımına güncelleme gelmiş ve gördüğüm kadarıyla fabrika ayarlarına dön kısmı eklenmiş.

• Revolutionbjk R kullanıcısına yanıt
    Bana da bu kutuyla geldi bende ilk başlarda işkillendim ama bir sorun olmadığını fark edince kutu değişmiştir diye düşündüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün n11 üzerinden Mi Band 3'ü sipariş ettim fakat merak ettiğim bir şey var acaba cihazın sürekli telefona bağlı olması mı gerekiyor? Okulumda telefonu teslim etmek zorunlu ve dolayısıyla 8 saat kadar telefonum kapalı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scirocco04 -- 20 Ocak 2019; 15:23:36 >
  • Mi Band 3'e yemi güncelleme ile çok önemli bir özellik geldi: Factory Reset
    Xiaomi Mi Band 3 güncellendi.

• Scirocco04 S kullanıcısına yanıt
    Msj arama wp bildirimleri almak icin evet
    Adimsayar nabiz uyku sureleri vs icin hayir

• Viserion87 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Mi Band 3 modelini Mİ8 Çin romu ile telefon dili olarak İngilizce olarak kullanıyorum Band 3 mesaj gelince Türkçe karakterleri örneğin öüış gibi harfleri soru işareti olarak gösteriyor bunları nasıl düzeltebilirim ?
  • mi band 3 şarz süresi bana çok düşük geldi, acaba benim cihazda mı sıkıntı var. 6 gün gidiyor
  • Arkadaşlar cihaz bugün elime geçti saat 3 te sarja taktım 5 de doldu o zamandan beri %93e düştü bu normal mi?

• Arkadaşlar mi band 3, saat gösteren ekrandayken tuşuna dokununca sağa sola titreme oluyor. Bu herkeste olan bir durum mu? Saygılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.