Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (264. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam mifit içindeki gelen aramalar sekmesini kapatıp tekrar açın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Internetten Mi band 3 aldım ama gelen kutu internette gördüklerim gibi beyaz kare değil. Eklediğim resimdekinin siyahı geldi. Sahte olma ihtimali var mı? Garanti belgeside çıkmadı kutudan.

Birde titreşim biraz sesli geldi. Titrerken hafif bir zınlama oluyor. Normal midir?

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: bloodmoney09

Internetten Mi band 3 aldım ama gelen kutu internette gördüklerim gibi beyaz kare değil. Eklediğim resimdekinin siyahı geldi. Sahte olma ihtimali var mı? Garanti belgeside çıkmadı kutudan.

Birde titreşim biraz sesli geldi. Titrerken hafif bir zınlama oluyor. Normal midir?

yeni üretim kutular bu tarzda siyah ağırlıklı kutuda geldiği söyleniyor yani sahte değil muhtemelen içiniz rahat olsun
  • iyi akşamlar ben normalde Mi band 2 kullanıcısıydım ama aradığım şeyleri Mi band 2 de bulamadım.Ondan Mi Band 3 almalı mıyım kullananlara sormak istiyorum.Neden Mi band 2 den memnun kalmadım derseniz ben crossfit tarzı bir spor yapıyorum ve benim anlık olarak nabzımı görmem gerekiyor mi band 2 bu konuda başarısız baya hatalı gösteriyor normalde 160-170 bpmlere çıkıyorum spor sırasında Mi band 2 70 filan gösteriyordu.Telefon uygulamasından yaptığım spor olmadığından ben Treadmil i seçerek spor yapıyordum.Benim aradığım özellikler spor yaptığım sırada nabzımı anlık görmek ve spor bittikten sonra da o spor süresince ortalama nabzım kaçmış ve kaç kalori yakmışım.Ondan dolayı Mi Band 3 alınır mı alınmaz mı emin değilim.Bilen biri varsa yardımcı olursa çok sevinirim.Yoksa Decathlondan bir tane saat var onu alıcam.
  • Son sürümde telefonu sessize veya meşgule almıyor.

• fyilmaz kullanıcısına yanıt
    Gelen arama kişileri görmek için mi bandage uygulamasını tavsiye ederim. Mi fit uygulamasında gelen aramayı kapatın. Sadece istediğiniz uygulamarın bildirimlerini açın. Mi bandage gelen arama açılınca gelen aramada türkçe karakterli isim yazıyor.
    Yani her iki uygulamda yüklü olsun telefonunuzda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N.forest -- 26 Aralık 2018; 18:27:29 >
  • Arkadaslar Mi band 3 te ekrana dokunmadan saati gorebilirmiyiz? Böyle bir seçenek varmi

• salih_2828 kullanıcısına yanıt
    Mi fit ten aktif edilebilen bir ayar ile kolunu kaldırınca ekran kendiliğinden açılabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: N.forest

Gelen arama kişileri görmek için mi bandage uygulamasını tavsiye ederim. Mi fit uygulamasında gelen aramayı kapatın. Sadece istediğiniz uygulamarın bildirimlerini açın. Mi bandage gelen arama açılınca gelen aramada türkçe karakterli isim yazıyor.
    Yani her iki uygulamda yüklü olsun telefonunuzda
    Hay Allah razı olsun senden mi bandage ı kurdum arayanın ismi sorunu çözüldü hatta bir sürü ekstra özellikte varmış o uygulama da premium 9 90 tl diyor almaya değer mi ? Premiumda ne gibi özellikler var
  • fyilmaz kullanıcısına yanıt
    Rica ederim dostum... premium u kullanmıyorum dediğin gibi çok özellik var ama şimdilik bu haliyle bile çok işime yarıyor

• Değerli arkadaşlar,

Mı bandı 3 n11den aldım

Mı fit ve mı bandage yükledim ancak;

WhatsApp bildirimi alamıyorum

Telefon çaldığında bileklikte görünmüyor sadece kapandıktan sonra cevapsız çağrı olarak gösterdi

Nabız ölçmeyi otomatik yapsın olarak ayarlayamadim.

Bu konularda yardımlarınızı bekliyorum

• Herkese merhabalar, benim de 2 aylık bir mi band 3 kullanıcısı olarak bir sorum olacaktı.

Bileklik üzerinden manuel olarak kalp atış hızımızı ölçtüğümüzde iPhone üzerinde yer alan yerleşik sağlık uygulamasında ölçmüş olduğumuz kalp atış hızını görebiliyoruz. Yalnız belirli aralıklarla bilekliğe otomatik ölçüm yaptırdığımızda sonuçlar mi fit uygulaması üzerinden görünse de yerleşik sağlık uygulaması üzerinde görünmüyor. Sebebi/çözümü ne olabilir sizce?

• Arkadaşlar gün içerisinde kalp ritmim çok hızlanıp düşüyor, ben nabız özelliği için almayı düşünüyorum açıkçası. Spor yapmıyorum. Adım sayar, nabız ve uyku takibi özellikleri sizce doğru çalışıyor mu yoksa oldukça sallamasyon mu ?

• Uyku takibi ozelligi neye gore calisiyor acaba? Bugun yatakta 45dk telefon ile oynadim sonra bi bakiyim ne kadar uyumusum dedim yeni uyanmisim gibi gosteriyor :) kalkip gezmek mi gerekiyor? Ayni sekilde gecede cok uyaniyorum ama yansitmiyor. Nasil daha verimli kullanabilirim uyku takibini?

• Merhaba Huawei mate 20 ile mi fit uygulaması kullanan varmı acaba? Arka planda sürekli çalıştıramıyorum.. Arka planı temizleyince kapanıyor geri açılıyor.. Samsung J7 ile kullanıyordum daha önce ve böyle bir sorun yaşamamıştım..

• Arkadaslar mi band 3 aldim ama ekrandaki saat hep gozukmuyor devamli gozukmesi icin ne yapmak lazim?

• CheErnesto kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla ekranın her zaman açık olma özelliği yok fakat mi fitten kolu kaldırınca ekranın açılma özelliği var onu aktif edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapsLockTR -- 2 Ocak 2019; 22:18:25 >
  • tcancan kullanıcısına yanıt
    Mi Fit uygulamasında akıllı analizler var. Orada uyku kalite analizini açtınız mı? Ondan kaynaklı olabilir belki...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de o amaçlarla aldım, özellikle kalp atış hızını ölçmek için. Bence doğru sonuçlar veriyor, tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FoxHound kullanıcısına yanıt
    Kontrol ettim simdi ama acikmis zaten.

• 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.