Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (263. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sattiginda fiyati ve nerede sattigini belirtirsen sevinirim bende her an sklacakmisim gibi hissediyorum😀😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Viserion87 kullanıcısına yanıt
    100 TL olur mu diye bir teklif daha gelmiş, Kocaeli için 100 TL'ye aynı gün satmak mümkün. Türkçe desteğiyle güzel oldu ama benim sıkılma olayım hem normalde kullandığım kol saatimin Nacar olmasından kaynaklı, kenara kaldırmaya kıyamadım, hem de sürekli her mesaja anında dönme gerekliliği hissi canımı sıkmaya başladı bu yüzden satıyorum almayı düşünen varsa tavsiye ediyorum, alarm hariç tüm işlevler başarılı. Alarmıyla uyanamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marslan1999 -- 19 Aralık 2018; 1:32:3 >
  • neurotoxin1 kullanıcısına yanıt
    Ben custom rom ile Türkçe yaptım da. Orijinaline dönmek istiyorum. Nasıl dönebilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefondaki yüklü mi fit i kaldırıp google play den yükleyince bileklik güncelleniyor ve resmi türkçe dil yükleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapsLockTR -- 20 Aralık 2018; 15:41:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

evet bileklik türkçe oluyor.harici dil yaması yüklemeye gerek yok artık
    Ama tabii ki global versiyon için geçerli bu durum sadece değil mi? :( Bende çin versiyonu var... İlk geldiği zamanlarda almıştım teknostore'dan
  • sauce_2k kullanıcısına yanıt
    hayır benim kullandığım Çin versiyonu.Yani Çin versiyonu içinde artık mifit bilekliği türkçe yapıyor.

• quote:

hayır benim kullandığım Çin versiyonu.Yani Çin versiyonu içinde artık mifit bilekliği türkçe yapıyor.
    Ciddi misin hocam? Hemen silip yeniden yüklüyorum Mi Fit'i!
  • sauce_2k kullanıcısına yanıt
    Ben cevap vereyim global veya çin versiyonu farketmeksizin mi fit 3.5.5 sürümünü yükledikten sonra bileklik güncelleniyor ve türkçe oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CapsLockTR

Ben cevap vereyim global veya çin versiyonu farketmeksizin mi fit 3.5.5 sürümünü yükledikten sonra bileklik güncelleniyor ve türkçe oluyor.
    Aynen! Uygulamayı silip yükledim kendini güncelledi ve de bileklik türkçe oldu. Baya mutlu oldum:)

• bu yöntemle türkçe yapmıştım ama şimdi ne buradaki mi fit i nede playstoredakini yükleyebiliyorum. sorun nedir acaba play store verilerini silip google hesabını kapatıp farklı hesapla açıp denedim ancak hiçbiri sonuç vermedi yardımcı olabilecek biri varmı?
  • Artık çin yada global ne aldığımız farketmiyor sanırım. NFC li modeli varmış onlar hangisi?

• zaltun kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben aliexpresden mi band 3 alacagim da global versiyon cin versiyonundan 1 dolar daha pahali oluyor genelde. Cin versiyonu alsam sıkıntı olur mu illa global mi almak lazim ?

• ORjinal mi fit uygulaması kurulu son sürüm cihaz türkçe oldu onda sorun yok ama arayının ismini göstermiyor ve telefonu arama esnasında sessize almıyor . Bunu nasıl çözeceğiz?
  • fyilmaz kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu yeniden başlatın Bluetooth kapatıp açın muhtemelen düzelecektir

• general4242 kullanıcısına yanıt
    Hocam sıkıntı olmaz şuan mifit sürümü ile her 2 Side Türkçe kullanılıyor.

arkadaşın dediği gibi artık yazılımsal türkçe desteği geldiği için çok farketmez.nfc özelliği de çok kısıtlı alanda kullanılıyor.yanlış hatırlamıyorumsam Çin de kullanıyor nfc özelliği.

• Duşta da aynısı oluyor bilekliği kaydırmalı ekran kilidi koyun belki suda açılmaz

• quote:

arkadaşın dediği gibi artık yazılımsal türkçe desteği geldiği için çok farketmez.nfc özelliği de çok kısıtlı alanda kullanılıyor.yanlış hatırlamıyorumsam Çin de kullanıyor nfc özelliği.
    nfc yok zaten bende sadece arayanın ismini göstermiyor dediğinizle ne alakası var anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: frantic035

Hocam telefonu yeniden başlatın Bluetooth kapatıp açın muhtemelen düzelecektir
    kapatıp açtım telefonu sonrada bluetooth u kapatıp açtım değişne bir şey olmadı sizde herhangi bir değişiklik yapmadan direk gösteriyormu arayanın ismini
    Hocam rehber googledemi simkarttamı benim rehber googlede sorunsuz arayanın ismi çıkıyor bileklikte.

• 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.