Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (258. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hepsiburada dan aldığım global versiyon ve ingilizce kullandığım mi band 3 güncelleme sonra açılmadı. servise gönderdiğim zaman değişim yapılıp geri gönderildi. gelen cihaz çince ve güncelleme yapmama rağmen ingilizce olmadı. servise sorduğumda, son gelen cihazların yeni sürüm ve çince olduğunu ve ingilizce için sürüm beklediklerini söylediler. servis benimi kekledi yoksa olabilirmi böyle bi durum?
  • Değişim yapıldığını cihazdan mı anladınız ?

Ve cihaz sürümü nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uygulama sürümü 3.5.4, cihaz degişimi ile ilgili servis raporu var.

• iphone 7. Mi band 3 nfc var.
    şu videodaki gibi türkçe yaptım. Sonra telefonda mi fit ile senkronize olunca yine çinceye döndü.
    youtube_

Nasıl yapmak gerekir?
  • ragnarokvakti kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de mi fit 2 kullanıyorum, benim bileklikte alarm yaklaşık 10 saniye boyunca bilekliği titretiyor, mi fit 3 te durum nasıl? Saat alarmı kurduğunuzda kaç saniye boyunca titretiyor? Teşekkürler

• Merl kullanıcısına yanıt
    Sürümlerin aynı olduğuna dikkat et, nfc olsa da normal sürüm dosyasını da dene derim.

İşlem sorunsuz çalışıyor.

• cokoy kullanıcısına yanıt
    7-8 saniye felan. Fazlası yok.
    Edit: ben telefon alarmı kullanıyorum sadece de, ilk zamanlar bilekliği denemek için ard arda 1 dakikalık aralarla kuruyordum, ilk titremesinde uyanıyordum uykum hafif gerçi. İşe gidecek birinin güvenebileceği bi titreşimi yok :)) işinden eder adamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ragnarokvakti -- 17 Kasım 2018; 13:58:21 >
  • Up

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Mi Fit 3.5.4 yüklü. Şu anki haliyle yeni aldığım Mi Band 3'ü güncelleyemiyorum. %99-100'e geliyor, bitince Güncelleme Yapılamadı diyor. Bilekliği daha yakında tutun diyor.

Nasıl güncellemeyi yapabilirim? Eski sürüm mü yüklemem lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Arkadaşlar Mi Fit 3.5.4 yüklü. Şu anki haliyle yeni aldığım Mi Band 3'ü güncelleyemiyorum. %99-100'e geliyor, bitince Güncelleme Yapılamadı diyor. Bilekliği daha yakında tutun diyor.

Nasıl güncellemeyi yapabilirim? Eski sürüm mü yüklemem lazım?
    Bilen biri yok mu?
  • Arkadaşlar ben de almayı planlıyorum mi band 3 modelini lakin kamera ve müzik kontrolü sağlıyor mu veya ekstra bir uygulama vb ile sağlanabiliyor mu acaba?
  • Telefonum iphone 5s, androide göre daha kapalı kutu. Detayları bilmeyen yok. Hiç bir ücretli uygulama kullanmadan her şeyi kullanıyorum. Mi Forum'u takip etmeniz yeterli. Mi Band3 de telefon da türkçe. AppStore'u otomatik güncellemelere kapatmanız yeterli.
  • 不要拿小米设备。
    新的设备,甚至土耳其更新甚至不能公司
    我们的一个国家在分支机构的开放是无聊的是大胆的
    benim çince olarak fikrim budur
  • Mi Band 3 nabız ölçümünü sürekli kendisi mi yapıyor yoksa biz mi ölçüyoruz ve doğruluk oranı nasıl acaba?

Nabız takibimi yapmam gerekiyor eğer düzgün nabız ölçüyorsa almayı düşünüyorum
  • htlr H kullanıcısına yanıt
    Hocam nabız ölçümünü sürekli olarak ayarlayabiliyor yada manuel istediğiniz zaman ölçebiliyorsunuz tabi ki sürekli ölçmek pil surenizi olumsuz etkiler. Nabız ölçümleri bence yeterince doğru

• quote:

Orijinalden alıntı: frantic035

Hocam nabız ölçümünü sürekli olarak ayarlayabiliyor yada manuel istediğiniz zaman ölçebiliyorsunuz tabi ki sürekli ölçmek pil surenizi olumsuz etkiler. Nabız ölçümleri bence yeterince doğru
    Çok sağ ol hocam
  • Beyler telefona her an bağlı kaldığında kaç saat düşürüyor şarj süresini? Çok fark ediyor mu?
  • Merhabalar 2 yıllık mi band 2 den sonra geçtiğimiz hafta band 3 e terfi ettim çok beğenerek kullanıyordum ancak şöyle bir problemim var arabada da sayım yapıyor çözümü nedir nasıldır yardımcı olabilecek kimse var mı acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Alalı 21 gün oldu ve aldığım gün şarj ettim ara ara telefona bağlıyorum sürekli bağlı tutmuyorum hala %36 şarjı var.
  • Mi fit uygulamaya mail ile giremiyorum, browserdan girebiliyorum. Bu sorunu yasayan var mi acaba? Telefon degisimi sonrasi oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.