Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (154. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar miband 1s'imi 15 liraya satıyorum. kozmetk olarak çizikler var ama işlevinde bir problem yok. kutusu ve şarj kablosu var. ilgilenenler mesaj atsın. Ankara içi elden teslim etmeyi düşünüyorum.
  • Arkadaşlar Mi Band 2'yi 5 gündür kullanıyorum.Genel olarak memnunum fakat telefon ve bilekliğin bağlantısı ara ara kopuyor.Mi fit uygulamasında bileklik bağlı değil mesajı alıyorum.Sonra uygulamayı açınca bir kaç saniye sonra tekrar bağlanıyor.Problem telefonumda mı bilekliğimde mi bilemedim.Sürekli bağlantı sağlayabilmem için ne yapabilirim? Telefonum Zenfone 5.Mi Fit ve Mi Band Tools uygulamalarını kullanıyorum.
  • Mi band 2, geçen hafta kalp ritmi ölcmemeye başladı. Yazılı sildim ve tekrar yükledim. Fakat bu sefer de kapalı yerde daha evvel yaptığım ve hem kalp ritmini hem de koşuyu kaydederken şimdi gprs zayıf deyip ölçüm yapmiyor(((

Başına gelen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Mi band 2, geçen hafta kalp ritmi ölcmemeye başladı. Yazılı sildim ve tekrar yükledim. Fakat bu sefer de kapalı yerde daha evvel yaptığım ve hem kalp ritmini hem de koşuyu kaydederken şimdi gprs zayıf deyip ölçüm yapmiyor(((

Başına gelen var mı?

Koşu bandında mı çalışmayı deniyorsunuz? Eğer öyleyse yukarda açık alan koşu yazan yerden koşu bandını seçin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cave_mann kullanıcısına yanıt
    haklısınız.. önceki kosu bandına ayarlıydı; silip tekrar yükleyince onu farkettim. bina dışında gprs i görünce tekrar baktım ve koşu bandını seçtim. Fakat bu seferde kardio yu yüksek yaptıgım halde kalp atışlarını 100 civarı saymış... öncekinde 150-160 ları da gösteriyordu...((((
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

haklısınız.. önceki kosu bandına ayarlıydı; silip tekrar yükleyince onu farkettim. bina dışında gprs i görünce tekrar baktım ve koşu bandını seçtim. Fakat bu seferde kardio yu yüksek yaptıgım halde kalp atışlarını 100 civarı saymış... öncekinde 150-160 ları da gösteriyordu...((((

Bir ihtimal bileğinizin yanlış yerine takıyor olabilirsiniz bu da yanlış ölçüm yapabilir. Aynı yerde ayarlar kısmında nabız bölgesi uyarısını en yükseğe çekip dener misiniz?

• cave_mann kullanıcısına yanıt
    160 da... onu son kısmına mı çekeyim?
  • metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    En sona çekerek bir deneyin belki işe yarar.

• Merhabalar.

Mi band 2 urunune sahibim.

İphone telim ile kullaniyordum, telefonumu sattim ve simdi yeni iphone de kullanmak istoyorum ama hata aliyorum.eski adres ve kaydimla girmem gerekiyor uyarisi var ancak sifre kullanici adini unuttum.nasil giris yapabilirim?

• 25murat0517 kullanıcısına yanıt
    Şifre giriş ekranında şifremi unuttum bölümü var.Oradan email adresinizi girerek hesap şifrenizi sıfırlayıp yeni şifre oluşturabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infazci captain

Şifre giriş ekranında şifremi unuttum bölümü var.Oradan email adresinizi girerek hesap şifrenizi sıfırlayıp yeni şifre oluşturabilirsiniz.

E mail adresi ile sifirlamayi denedim ancak olmuyor

ilk kullandigim msil neydi onu bile hatirlamiyorum.

Resetleme vs olmuyor cihazi anladigim kadari ile..

*onceden eslestirdigim telefonu bulup onunla eslestirip baglantiyi kesmem gerekecekmis sifirdan baglanabilirmisim (internette arastirmalar boyle diyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 25murat0517 -- 28 Mart 2017; 7:33:50 >
  • 25murat0517 kullanıcısına yanıt
    Evet önceki hesapdan kaldırmanız gerek.Bu sorunu bende yaşadım.Diğer hesaptan kaldırdım sorunsuz bağlandı.Ama mail adresinizi hatırlamıyorsanız bişey diyemem maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemmkosse

Telefonun dilini İngilizce yapın ardından MiFit uygulamasına giriniz güncelleme gelicek. Güncelleme işlemi tamamlandıktan sonra telefon dilinizi Türkçe yapabilirsiniz. Gelen çağrılarda SMS lerde isim bildirimi gelecektir.

Merhaba. Bende mi5 te kullanmak için mi band 2 aldım birkaç güne elimde olur. Arayan kişinin isminin görünmesi için söylediğiniz bu yöntem gerçekten çalışıyor mu? Yani şuan siz dil olarak Türkçe kullanıyorsunuz ve arayan ismini gösteriyor doğru mudur? Bugün baya araştırdım ama dili tekrar Türkçe yapınca araya ismi görünmediğini söylüyorlar. Hatta 2.2.10 sürümünün İngilizce versiyonu paylaşmışlar dil Türkçe olsa bile uygulama İngilizce olduğu için işe yarıyormuş falan. 2.3.0 sürümünün İngilizce olanını aradım ama bulamadım. Eğer ki sizin söylediğiniz yöntem çalışıyorsa çok iyi olacak benim için. Yoksa eski sürüm kullanmak zorunda kalacağım yeni sürüm İngilizce bulana kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bubora -- 28 Mart 2017; 18:49:51 >
  • quote:

Telefonun dilini İngilizce yapın ardından MiFit uygulamasına giriniz güncelleme gelicek. Güncelleme işlemi tamamlandıktan sonra telefon dilinizi Türkçe yapabilirsiniz. Gelen çağrılarda SMS lerde isim bildirimi gelecektir.

Hocam benim telefon iphone 5s dediğini yaptım oldu gerçekten arayanla mesaj ismini gösteriyor çok teşekkür ederim

• bubora B kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ben orijinal İOS yazılım kullanıyorum telefonumda şu an kolum da da Mi Band 2 takılı ve işlevini yerine getiriyor. Söylediğim yöntemi uyguladım. Android de farklılık gösterebilir belki onu belirtmek isterim.

• optikzom O kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam :)

• quote:

Merhaba. Ben orijinal İOS yazılım kullanıyorum telefonumda şu an kolum da da Mi Band 2 takılı ve işlevini yerine getiriyor. Söylediğim yöntemi uyguladım. Android de farklılık gösterebilir belki onu belirtmek isterim.

Cevap için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi ios olduğu için sizin yöntem işliyor olabilir. Benim baktığım yorumlar hep android içindi. Burada android kullanan diğer arkadaşlar bu durum için yorum yapsalar iyi olur aslında. Cihaz elime ulaşınca ben de tecrübe ederim artık birkaç gün içinde.

Hocam söylediğim yöntem olmaz ise eğer Android markette Tools & Mi Band adlı bir program var. O program 8,99 TL şu an onu satın alarak çok daha fazla fonksiyon ile kullanabilirsiniz akıllı bilekliğinizi. Bir araştırın derim.

• quote:

Hocam söylediğim yöntem olmaz ise eğer Android markette Tools & Mi Band adlı bir program var. O program 8,99 TL şu an onu satın alarak çok daha fazla fonksiyon ile kullanabilirsiniz akıllı bilekliğinizi. Bir araştırın derim.

Evet söylediğiniz uygulamayı keşfettim ve yarın satın alacağım. Sürekli kalp atışı takibi yaptığı için mi fit e ek olarak onu kullanacağım. 2 uygulamayı aynı anda aktif olarak kullanmayı düşünüyorum umarım sorun yaşamam. Söylediğim 2.3.0 sürümünün İngilizce olanını buldum sizin yöntem çalışmaz ise bununla devam edeceğim. Kaynağını bulduğum için Türkçede kullanmaya izin verilene kadar yeni sürümleri ordan indiririm. Ayrıca Tools uygulaması dışında notify var. Tools un biraz gerisinde mi o uygulama? Sizin yorumunuz nedir bana öyle geldi sanki. Tavsiyeniz ve yardımınız için teşekkür ederim.

Android kullanıcılarının yorumuna göre işlevsel olan program Tools programı. Şöyle ki Xioami çağrı, SMS bildirimi özelliğini getirmeden önce bu program ile kullanabiliyormuş. Ayrıca daha fazla simge ataması vs falan da var güzel program gibi. AppStore da maalesef olmadığı için biz kullanamıyoruz.

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.