Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (104. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
298
Favori
440.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende aynı şekilde kullanıyorum sorun yok HTC One M8 ve 6.0 yüklü ve smart Lock çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rewold R kullanıcısına yanıt
    Buradan takip edebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanercskn

Bende aynı şekilde kullanıyorum sorun yok HTC One M8 ve 6.0 yüklü ve smart Lock çalışıyor.

Bileklik bağlı aslında adım sayar ve uyku takibi çalışıyor ama ayarlardan bluetooth'a giriyorum M1A eşleşmemiş olarak görülüyor . Eminim telefona hard reset atınca düzelir ama hiç vaktim yok ona eğer başka bir çare yoksa uzun süre böyle kullanacağım en azından cihazın stabilitesi bozulana kadar .
  • nomox1 kullanıcısına yanıt
    GPE sürümü kullanırken aynı hatayı bende alıyordum stock roma geçtikten sonra hiç bu hatayı almadım. Dediğin gibi sıfırlayınca muhtemelen düzelir.
  • metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Hala gelen giden yok değil mi?
  • murats72 M kullanıcısına yanıt
    Hayir ((((

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mi Band bilekliğim telefonum kırıldığı için yeni aldığım telefona eşleştirme yapamıyorum.
    Araştırdım ama bulamadım bir türlü yöntemini bilen var mı?
  • MI Band 1S alsam(kalp hizi olcmeli)

Sporda aktif sekilde kalbimi olcebilir mi ?

Normal kalp hizi olcerler 30 dolar 1S 15 dolar hemde daha fazla ozelligi var.

Anladigim kadariyla surekli kalbi olcmuyor kac dk'da bir ayarlayabiliyoruz yada surekli olcmesi icin gelistiriciler(xda) bir cozum buldu mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S1 modelini Alalı 3-4 gün oldu ama
    Bildirimleri açmama rağmen bileklik titreşim vermiyor,
    2-3 defa anca bildirim için titreşim verdi , %95 vermiyor,
    Android 5.1 kullanıyorum sebebi ne olabilir?

• ACİL Ceveap Lazım !!

Sporda kalp hızını sürekli ölçebilir miyim bir yolu var mı ?

Eğer sürekli ölçemiyorsak kaç dk'da bir ölçüm yapıyor ?

• note 2 ile sorunsuz kullandığım bandım bugün itibariyle eşleşmemeye başladı.. herşeyi yaptım.. mifiti kaldırdım tekrar kurdum.. v. s nafile.. üzüldüm.. işe yarıyordu...
    önerisi olan varmı..?

• quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Mi Band Tools

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.zdenekhorak.mibandtools&hl=en

Çok teşekür ederim şimdi şipariş geçicem :)

Birde doğruluğu nasıl acaba gerçeğe yakın mı(yaklaşabiliyor mu en azından)

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, hayırlı olsun.

+-2 değer ancak oynuyor benim test ettiğim kadarıyla. Bileğe sıkıca yapışması şart ama. Ölçüm esnasında oynamaması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Rica ederim, hayırlı olsun.

+-2 değer ancak oynuyor benim test ettiğim kadarıyla. Bileğe sıkıca yapışması şart ama. Ölçüm esnasında oynamaması lazım.

Bileğe sıkıca bağlarım fakat sporda nasil olur acaba aktif iken :)

• Arkadaşlar ben bu cihazı iphone da kullanacağım indireceğim uygulamalar hangileri birde tweak felan var mı acaba ?
  • Merhabalar bu 1S modelinde sadece beyaz led mi var?
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Sadece beyaz evet. 1s sürüm nabız ölçen.
    Nabız ölçmeyen ise iki sürümü var renkli olan ilk çıkan sürümü miband. Miband 2 ise sadece beyaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tanercskn

GPE sürümü kullanırken aynı hatayı bende alıyordum stock roma geçtikten sonra hiç bu hatayı almadım. Dediğin gibi sıfırlayınca muhtemelen düzelir.

Hocam ben cihazı ayarlar menüsünden sıfırladım ama cihaz yine smart lock'u kullanamıyorum . Bu sabah RUU üzerinden sıfır rom kurarak sorunu kökten çözeceğimi umuyordum ama yine olmadı . Daha doğrusu ben Ruu üzerinden tam kurulum yapmayı anlamadım cihazın hafıza kartına 0P6BIMG.zip0 şeklinde bu dosyayı atıyorum 0P6BIMG.zip bu şekilde atınca kabul etmiyor o yüzden 0P6BIMG.zip0 şeklinde atıyorum sonra dosya yöneticisinden ad değiştire gelerek 0P6BIMG.zip haline çeviriyorum artından Fastboot moduna alınca cihaz tarama yapıyor ardından Güncellemeyi kurmak istiyorsanız Vol Up iptal etmek istiyorsanız Vol Down yapın diyor bende Vol Up yapıyorum 5 dk süren kurulum ekranından sonra kurulum tamamlandı power tuşuna basarak onaylayın diyor onaylıyorum sonra telefon 171 uygulamayı kurup açılıyor . Acaba bu yöntem yanlış bir yöntem mi ? daha temiz yoldan nasıl yapabilirim ?

Şu yöntemi yaparak bir türlü sonuca ulaşamadım

fastboot oem rebootRUU

htc_fastboot flash zip 0P6BIMG.zip

birinci konutu kabul ediyor siyah htc logosu geliyor sonraki komut işe yaramıyor hata veriyor
  • sıze bır sey sormak ıstıyorum kusura bakmayın bende 1s modelı var kolumu yan cevırınce ısık yanıp yuzde kac oldugunu gostermesı gerekıyor dıye bılıyorum ama her yaptıgımda gostermıyor koluma ve bılegıme tam oturtmama ragmen bıde bır arkadas uzerıne dokununca bırsey oldugunu yazmıs eskı band leremı ozel bır durum yoksa bende bır arızamı mevcut uzerıne dokununca hıcbır sey olmuyor cunku
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.