Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (101. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gearbestten orjinal miband silikon kayış almıştım Mavı renk hiç kullanmadım.geliş fiyatından Almak isteyen ulaşabilir. (yeni nesil yumuşak silikon olanlarda)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GencKasif -- 20 Şubat 2016; 10:50:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bilekligin kac farkli versiyonu var? Beyaz led olayı ne? Bi de kalp ritmini ölçen versiyonu varmış kafam cok karisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese iyi günler, bileklik elime yeni geçti. Bazı sorularım var umarım cevaplayabilecek birileri vardır...
    1) Cihazımın beyaz ledli mi renli ledli mi olduğunu nasıl anlarım? (Hepsiburada'dan alınma)
    2) Bildirim almam için tweaked uygulama üzerine notify olanı kurmam gerek galiba. Bunları yaptıktan sonra hiçbir şekilde cihazımı tanıtamadım. Sadece orijinal market uygulaması tanıyabiliyor o da 10dk falan sürüyor neredeyse. Bildirim alabileceğim sorunsuz bir sürüm önerebilir misiniz?
    Şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

Bu bilekligin kac farkli versiyonu var? Beyaz led olayı ne? Bi de kalp ritmini ölçen versiyonu varmış kafam cok karisti.

İlk versiyonu nabız ölçmüyor. Diğer özellikleri aynı bildiğim kadarıyla. 1s modelinde nabız ölçer de var ek olarak. Genelde bunların beyaz ledlileri satılıyor. Ben hiç görmedim ama bide renklileri var galiba. Tabi mutlaka fiyat farkı vardır. Bence değmez. 1s modelini bende GB'den sipariş ettim, kargoladılar 1 gün sonra bekliyoruz bakalım. Fiyatı da iyi gibi ihtiyacınız varsa alın derim; http://www.gearbest.com/smart-wristband/pp_263275.html
  • TheLegendy kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Limkte verdiğiniz modelin aynisi banggood da satılıyor mu acaba? Birikmiş puanlarim var da banggood da.

• quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

Cevabınız için teşekkür ederim. Limkte verdiğiniz modelin aynisi banggood da satılıyor mu acaba? Birikmiş puanlarim var da banggood da.

Banggood'da şuan 30 dolar. Renkli LED olabilir belki bunda, white led diye belirtmemişler. Buyrun; http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Light-sensitive-Version-Miband-1S-Heart-Rate-Monitor-Bluetooth-Smart-Bracelet-p-1010812.html
  • Bende Mi Band almayı düşünüyorum. Şuan Iwown i5 Plus var ancak sol kolumda sürekli saat olduğu için, sağ kolumda da olunca biraz abez duruyor, o yüzden mi band alternatif geldi. Yalnız her uygulamaya farklı renk atayabildiğimiz mi bandı arıyorum. Uygun fiyatlı ve güvenli bir site var mı acaba bildiğiniz? Örneğin WhatsApp'tan gelen bildirimler için, yeşil ışığı atayacağım, mesaj gelince o yanacak. Bu tarz olan mi banddan arıyorum. Umarım anlatabilmişimdir.
  • http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_126026.html şu ürüne bi bakın istediğiniz bu galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rcnkk -- 21 Şubat 2016; 22:35:13 >
  • rcnkk R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Sizce İ5 Plus'ı satıp, almaya değer mi? Benim sol kolumda sürekli saat oluyor, sağ koluma i5 Plus'ı takıncada biraz abez duruyor. O yüzden Mi Band Color Led'i düşündüm. Bilmiyorum, kararsızım şuan.
  • Mi band bende de yok almayı düşünüyorum ama bende karardızım aslında gerek şarj süresi gerek işlevselliği çok güzel ama kararsızım genede

• 2 haftadır kullandım fiyat performans olarak süper bir ürün tavsiye ederim. Bir kere takıyorsunuz unutuyorsunuz zaten kolunuzda. Akşam aklıma gelince Bluetooth'la bağlanıp ne kadar yürümüşüm gün içinde bakıyorum . Alınabilecek ürünlerden bir tanesi kesinlikle

• 12 gün şarjı gitti bu arada

• rcnkk R kullanıcısına yanıt
    Bence fiyatına göre çok iyi. Almanızı tavsiye ederim.
    Sadece adım sayar olarak değil aynı zamanda bildirim, arama geldiğinde titremesi, uyku takibi, alarm falan gayet iyi.
    Şarj konusunda süper zaten. Ben 28 gündür kullanıyorum şarjı %30. Bu süre içerisinde sürekli olarak telefona bluetooth ile bağlı ve arama, bildirimde titreşim sürekli açık.

• Arkadaşlar benim arkadaşta samsung galaxy note 3 var miband eşleşemiyor eğer uygun bir program veya ayar varsa söyleyebilirsiniz

• geronimoooooo kullanıcısına yanıt
    Bende Note 3 ile kullanıyorum. Normal resmi uygulama kurup oturum açıyorum ve eşleştiriyorum ekstra bir ayar istemiyor.
  • Arasıra bluetooth ile kullandığım ve alarmın her zaman açık olduğu mi band'ımı 80 gündür şarja takmadım ve %2 zamanı geldi artık
  • geronimoooooo kullanıcısına yanıt
    Bende ve kayinvalidemde note 3 var. Geçen sene bileklik istemiş ve ona da almıştık.
    4.4.2 android de çalışıyordu her ikimizin bilekligi
    Sonra güncelleme olup onun ki 5 olduğunda hiç eşleşmemis. Günlerce ugrastim her şeyi indirdim olmadi (((
    Aleti başka tlf da eslestigini görünce and.5 ile ilgili problem olduğunu zannettim
    Ancak 3 4 ay önce benim telefonda güncelleme yaptım korkarak. Korktuğum olmadı ve bilekligim problemsiz kullanıyorum.

• Şu anda gearbest'te 18 dolar almak isteyen varsa
  • İOS jailbreakli değilse kullanışsız bir ürün diye düşünüyorum (not: kullanıyorum.)
  • fozkaya F kullanıcısına yanıt
    hocam sebebini de anlatabilir misiniz? çünkü bende aldım muhtemelen yarın elimde olacak ve iPhone kullanıcısıyım. gerçi bana lazım olan tek şey nabız olayı kalpten ufak bir sorunum varda.

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.