Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.357
Cevap
298
Favori
440.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GA-H55M-S2V

arkadaşlar elinde bilekliğin farklı renkte kordonu yada siyah kordonu olan ve ankara içi satmak isteyen varsa ulaşabilirse sevinirim. Benim bilekliğin önce ucunu geçirdiğimiz tarafı koptu şimdide üstten asıl parçayı taktığımız yerden yırtıldı varsa satmak isteyen dönerse sevinirim.

edit: Mi band yeni çıkanı değil ilk versiyon için arıyorum.

yokmu arkadaşlar elinde normal miband ın kordonu olup satmak isteyen siyah olanıda olur.
  • Arkadaşlar şarjı çok iyi gidiyor ki bunun en büyük etkisi ekranının olmayışı. Ama bana saati de göstermesi şart. Şarjı iyi giden alternatif aklınıza gelen başka marka model var mı? ama şarjı yine 1 haftayı geçsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: samonite

Arkadaşlar şarjı çok iyi gidiyor ki bunun en büyük etkisi ekranının olmayışı. Ama bana saati de göstermesi şart. Şarjı iyi giden alternatif aklınıza gelen başka marka model var mı? ama şarjı yine 1 haftayı geçsin...

iwown i5plus akıllı bileklik
  • Mibanda güncelleme geldi. Aynı zamanda firmware update de var.
  • Arkadaşlar şimdi ben mi band 2 istettim yeni nesil diye fakat renkli olan 1 mi 2 mi ? 1s sadece white led diye biliyorum da 2 beyaz led mi yoksa renkli mi ?
  • Maalesef ki benim aldığım beyaz ledliymiş.. Acaba ürün bana gelmeden gearbest ile konuşup değiştirebilir miyim ki bunu?
  • Sıkörtıl kullanıcısına yanıt
    kardeşim sonyde uyumlu demişin z3 var bende 5.1 bitürlü ayarlayamadım smartlock ? yardımcı olurmusunuz ? bide yan uygulamalardan kullanıslı bısey bulamadı bulduklarımda cıhazı tanımıyor
  • Yeni aldım. Lg g4 smart lock aktif edemiyirum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lenovo p70 ile Sorunsuz kullanıyorum. Xposed no lock home modülü ile kitkat ile çalışıyor.

Marketten mi band yükledim. Bildirim de alıyor mesela önemli olan Whatsapp. Gelen arama da oluyor. Sms için bir ayar yok mudur?
    Notify sürümü yükledim ama bulamıyor cihazı, too many devices hatası veriyor bulamıyor. Notify avantajı nedir? Orjinal sürüm de bildirim alıyor, 3 program sınırlaması da sorun değil benim için. Başka avantajları var mıdır?

Ekleme; notify sürümü eski sürümleri mi denemem gerek? Önerileriniz var mıdır? Titreşim ve Led ışık ayarlarını ayrıntılı düzenleme vardır umarım. Bağlantı kurabilsem deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 18 Şubat 2016; 12:19:36 >
  • Bende bir miband almayı düşünüyorum ancak anlamadığım bazı şeyler var

Miband : renkli led li nabız sensörü olmayan istenilirse tpsiv bantla 14.70 wristband la 15.50 mi ne

Miband 1s: nabız sensörlü beyaz ledli rubber band lı 19.80 dolar

Miband 2 : beyaz ledli tpsiv bantlı nabız sensörsüz

Hatam varsa düzeltiniz

Sorularım miband 1s almayı düşünüyorum ancak almışken renkli led alayım diyorum çok farkı varmı acaba ve şöyle bir sorun var 1s in renkli led seçeneği ve tpsiv bant özelliği yok doğrumu biliyorum led çok fark ediyor mu acaba ?

• fetopraktepe F kullanıcısına yanıt
    Elimde sony olmadığı için tam bilemiyorum ancak kilit ekranı menüsü altında smart lock veya güvenilir cihazlar gibi bir kısım olması gerekiyor. Oradan ayarlanması lazım.
  • OmrTR kullanıcısına yanıt
    Kardeş tpsiv 1S ve 2 modelinde var, renkli led tabikide daha kullanışlı ancak 1 yani renkli modelinde çok fazla teknik hata olabilir şarj tutmama veya başka sorunlar gibi sonuçta ilk cihaz, benim onerim daha az hataya sahip olduğunu düşündüğüm 1S ve 2 modelini alman, bende toplu olarak siparişler geçtim yakında Paracord Bileklik satışımla birlikte bu urunun satışınada başlarım inşallah.

• Bende zaten 1s almayı istiyorum ancak sorum şu 1s in sepete koymak için tıkladığımda tpsiv bant olmadığı ve beyaz led olduğu yazıyor ancak ben tpsiv bantlı renkli led olursa daha iyi olacağı için araştırıyorum dediğinize göre 1s de ikiside vat lin atarmısınız lütfen

Edit: Tpsiv bantmış wristband ın Türkçesi bileklik miş ayrıntılarda peki white led olayıda diğer renklerin arasına beyaz led eklenmesiymiş anladığım kadarıyla sorunsuz ürün yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OmrTR -- 20 Şubat 2016; 10:37:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OmrTR

Bende zaten 1s almayı istiyorum ancak sorum şu 1s in sepete koymak için tıkladığımda tpsiv bant olmadığı ve beyaz led olduğu yazıyor ancak ben tpsiv bantlı renkli led olursa daha iyi olacağı için araştırıyorum dediğinize göre 1s de ikiside vat lin atarmısınız lütfen

Edit: Tpsiv bantmış wristband ın Türkçesi bileklik miş ayrıntılarda peki white led olayıda diğer renklerin arasına beyaz led eklenmesiymiş anladığım kadarıyla sorunsuz ürün yani

Tam olarak ne istediğinizi anlamadım ama bende az önce Gearbest'ten siparişi verdim. 19 dolar şuan, almak isterseniz 2 dolar daha verip takip kodunu almayı unutmayın. Buyrun; http://www.gearbest.com/smart-wristband/pp_263275.html
  • BuMé®@NG kullanıcısına yanıt
    Gearbestte şuanda 18.50 sizin sitenizde 18.99 ama gearbestte takip kodu 2 dolar oda sepet dolunca biraz ücretsiz oluyor

• BuMé®@NG kullanıcısına yanıt
    Kullanmadığım siteleri önermemeye çalışıyorum.

• Arkadaşlar 2 aydır kullanmadığım mi bandım şu anda hiçbir şekilde şarj olmuyor, geçen sene semersten almıştım ne yapmalıyım? Tecrübe eden var mı?

• Hocam takip numarası dahil hali ile en uygun, arkadaşlar faydalansın diye paylaştım. Kendimde buradan aldım, kargoyu bekliyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: OğuzhanŞahin

Arkadaşlar 2 aydır kullanmadığım mi bandım şu anda hiçbir şekilde şarj olmuyor, geçen sene semersten almıştım ne yapmalıyım? Tecrübe eden var mı?

Bir gün kadar buzdolabında bekletin (buzluk kısmında değil)

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.