Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band 7 Pro'nun tanıtım tarihi açıklandı: İşte tasarımı ve olası farklılıkları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xiaomi Mi Band 7 Pro'nun tanıtım tarihi açıklandı: İşte tasarımı ve olası farklılıkları

Xiaomi Mi Band 7'nin piyasaya sürülmesinin ardından akıllı bilekliğin Pro versiyonu hakkında söylentiler ortaya çıkmıştı. İlk etapta pek inandırıcı gelmeyen bu bilgi sonunda şirket tarafından doğrulandı. Çinli üretici Mi Band 7 Pro'yu 4 Temmuz'da Xiaomi 12S serisi akıllı telefonlarla birlikte tanıtacağını duyurdu.

Xiaomi Mi Band 7 Pro'nun tanıtım tarihi açıklandı: İşte tasarımı ve olası farklılıkları

Xiaomi'nin resmi Weibo hesabında akıllı bilekliğin kısa bir videosu yayınlandı. Aynı zamanda cihazın yüksek kaliteli görüntüleri internete sızdırıldı. Xiaomi Mi Band 7 Pro, standart modelin sunduğu özelliklere ek olarak bir dizi iyileştirme içerecek. Özellikle GPS alıcısı ve daha yüksek kapasiteli bir pilden (muhtemelen 200 mAh) bahsediliyor.

Bileklikten çok akıllı saate benziyor

Yayınlanan görüntülere baktığımızda akıllı bilekliğin daha büyük dikdörtgen bir ekana sahip olduğunu görüyoruz. Daha çok akıllı saati andıran Xiaomi Mi Band 7 için tokalı kayış ve metal gövde detayları da dikkat çekiyor. Arayüz tasarımının yeni ekrana göre uyarlanacağı da gelen haberler arasında.

Kaynak:https://m.weibo.cn/status/LA5d6EYfG

• Baktılar huwaei/honor band 6 çok tuttu. Onun gibi yapalım demişler. Harbiden de honor band 6 varken, diğer bileklikler çok zayıf kaldı.

• Ooo yalnız fena durmuyor ha. Alınır gibi.

• arizaeren A kullanıcısına yanıt
    özellik konusunda applenin önüne geçen firma çıkmadı fakat şarj konusunda da öne geçtiği bir firmada olmadı...

• Bu tasarım anca bu fiyat bandında kalmalı zaten 8.000 liralık üründe değil. Safir cam titanyum bile değil 8.000 lira nedir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Xloud X kullanıcısına yanıt
    her saat safir cam titanyum olacak diye bi kaide yok. akıllı saatin amacı akıllı olması. yazılım ve özellikleriyle her şeyi verebiliyor. bu fiyat konusunda da fiyatların değil vergi ve kur farkının yüksek olduğunu anlatamadık…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arizaeren

her saat safir cam titanyum olacak diye bi kaide yok. akıllı saatin amacı akıllı olması. yazılım ve özellikleriyle her şeyi verebiliyor. bu fiyat konusunda da fiyatların değil vergi ve kur farkının yüksek olduğunu anlatamadık…
    Aynen kur sadece Apple Watch da var diğerleri tl 😒 24saati gösteremeyen akıllı saat

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • band olmak için fazla “watch”

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.