Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band 3 yolda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Binlerce satış rakamını geride bırakan ve kullanıcılar tarafından bir hayli sevilen Xiaomi Mi Band 2'nin üçüncü nesli Mi Band 3, Bluetooth sertifikasyon listesinde gözüktü. Özelliklerine dair bir bilgi paylaşılmamasına karşın Mi Band 3 ile ilgili birtakım bilgiler de yok değil. 

XMSH05HM model numarasını alan Xiaomi Mi Band 3, Bluetooth 4.2 LE teknolojisini desteklemekte. Mi Band 2 akıllı bilekliğinde olduğu gibi Xiaomi çatısı altında faaliyet gösteren Anhui Huami Information Technology Co. Ltd (Huami) tarafından üretilecek Mi Band 3'ün tasarımı hakkında da ne yazık ki bir bilgi bulunmuyor. 

Önümüzdeki günlerde başlayacak olan MWC 2018'de tanıtılması ihtimalini düşük gördüğümüz Mi Band 3'ün ilerleyen zamanlarda Mi 7 akıllı telefonuyla birlikte lanse edilmesini bekliyoruz.  

• Akıllı bileklik takınca kendinizi oyuncak takıyormuşsunuz hissiyatına kapılıyorsunuz

• intel7mix kullanıcısına yanıt
    Akıllı telefon kullanıcıları için çok pratik. İşteyken müthiş kullanışlı oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden Bluetooth 5 koymamışlar acaba... ilginç. Serum gibi yavaş yavaş veriyorlar teknolojiyi.

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Amaçları maliyeti düşürmek, mi band 2 ye de baktıysanız boydan boya da ekran koyulabilirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 23 Şubat 2018; 7:34:28 >
  • Geldiği zaman Ali'ye 35 dolar bandında olsun, şimdiden çevremde 4-5 alıcı hazır :D

• benim gibi telefonu her şeyi sessiz kullananlar için nimet. küçük çocuk var uyutursun bir tek bileğin titrer. alarmı kurarsın bir tek sen duyarsın. kalp atışına bakar, uyku süreni tutar, antrenman yaparsın gps'ten takip eder.

harika ürün.

• Normal saatimden daha çok kullanıyorum, tasarımı hoşuma giderse bunu da alırım büyük ihtimalle.

• Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Ciddi mi...

Çok mu fiyat farkı var Bluetooth 4.2 ile Bluetooth 5 arasında? Takribi ne kadardır bu fiyat farkı?
  • MiBand 2 den çok memnunum.. Band 3 çıktığım gibi Band 2'yi hediye edebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Sonuçta bluetooth 5 yeni bir teknoloji ücreti birkaç cent bile pahalı olsa seri üretim de maliyet ciddi bir şekilde artacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 çıkacak diye 2 yi almadım. İnşallah güzel olur.

• on siparisler acilsin verelim

• RoNNiE- kullanıcısına yanıt
    Bende öyle yaptım bekliyorum.

• RoNNiE- kullanıcısına yanıt
    4 çıkacak diye de 3'ü almazsın artık

• Benim için Mi Band 3 = Amazfit Bip

Mi Band 2'de eksikliğini hissettiğim ve keşke şöyle olsa dediğim her şey Amazfit Bip'de düzeltilmiş. Bende Mi Band 1, Mi Band 1S, Mi Band 2 şeklinde giden serüvenimi Amazfit Bip ile devam ettiriyorum.

Mi Band 2 ekran çok küçük ve işlevsizdi, Amazfit Bip yeterince büyümüş ve bir çok işlemi üzerinden yapılabilir hale gelmiş.

Mi Band 2 ekranı küçük olmasına rağmen sürekli açık durmuyordu, Amazfit Bip 7/24 açık ekrana sahip, güneş altında da çok rahat gözüküyor ve pil süresi neredeyse Mi Band 2 ile aynı hala.

vs. böyle gidiyor artıları. Mutlaka bir göz gezdirin. Başta dediğim gibi Mi Band 2'de keşke şöyle olsun dediğiniz her şey Amazfit Bip'de düzeltilmiş

• Cok kisitli hersey tele bagli.1 ay kullanip sattim sarj disinda hicbir ozelligini begenmedim.Adimi uykusu hep dusuk yada fazla.Beni tatmin etmeyen bir cihazdi.Daha sonra Gear S2 aldim gercekten akilli adina uyuyor en azindan.Mi band gibi gerizekali degil.Marka saatlerin arayuzlerini atiyorum birde icine tamamdir.

2'sinide kullanmis biri olarak beklentiniz dipse mi band ama arayuz olsun butun mesajlarimi goreyim navigasyonumu muzigimi dinleyeyim diyorsaniz her turlu gear serisi.Benim tecrubelerim bunlar aslinda gear s2 nin rakibi Amazfit fakat oda bir Gear serisi olamaz benim gozumde :)

• Akıllı bileklik ile akıllı saati karşılaştırmak ne kadar mantıklı? 100 TL'lik fiyata 700 TL'lik performans bekleyemezsin. Bu tip cihazlardaki öncelik teşviktir. Daha sonra profesyonel olan akıllı saatlere geçilir veya geçilmez. Ben şayet uyku ve adımdan memnunum. Ayrıca bildirimlerde titreşimi dışarıdaki gürültülü ortamda hayatımı kolaylaştırıyor. Anne babadan niye telefonu açmadın diye fırça yemiyoruz. Şu ana kadar Mi Band ve Mi Band 2'yi kullandım. Mi Band 3 gelsin özelliklerine göre onu da alırız.

• SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Ben alayım onu.

• Azref merd A kullanıcısına yanıt
    Hediye edebilirim derken sizleri kast etmemiştim forumdaşlar. Özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 26 Şubat 2018; 10:2:10 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.