Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band 3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
3
Favori
2.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Buradan devam: Xiaomi Mi Band 1-2-3-4-5 [ANA KONU]
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/96020925

3-4 gündür kullanıyorum, böyle bir konu da göremedim. Soruları olan varsa alabilirim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• su geçirmez özelliğini denedin mi? yüzmeyi takip ediyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobejames

su geçirmez özelliğini denedin mi? yüzmeyi takip ediyor mu?
    Bu yıl tatile gitme imkanım olmadı, deneyemedim fakat şu kadarını söyleyebilirim; ekranını ıslak mendille vs. temizlemek yerine direkt elimi yüzümü yıkarken su altında ekranını yıkıyorum, havluyla da kuruluyorum mis gibi oluyor Okuduğum kullanıcı deneyimlerinde de tuzlu su dahil denize girmede su geçirmediğini yazmışlar. 5 ATM (50 metre derinlik) sertifikası tamamen doğru gibi görünüyor.
  • almayı düşünüyorum ama 189tl fiyatı var hepsiburda da. uygun mu sizce. dolar düşerse bazen düşürüyolar fiyatıda
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobejames

almayı düşünüyorum ama 189tl fiyatı var hepsiburda da. uygun mu sizce. dolar düşerse bazen düşürüyolar fiyatıda
    İlk çıktığında o fiyatlardaydı, sonradan ucuzladı ve ben 150TL'ye aldım fakat ben aldıktan birkaç saat sonra stoklar bitti ve yeni açılan stokta 175TL'ydi, şuan dediğiniz gibi 189TL'ye çıkmış. Dolar düşerse fiyatı kesinlikle düşer fakat tekrar 150 TL'ye düşmesi için doların 5 lira civarına düşmesi lazım, zaten dolar üzerinden yurtdışı fiyatı 25$. Fiyat konusunda sıkı takip etmeniz gerek, ben de 150TL'ye düştüğü gibi direkt almıştım ama tekrar ne zaman 150TL'ye düşer ya da düşer mi bilmiyorum.
  • Xiaomi Mi Band 3
  • StalkerReborn kullanıcısına yanıt
    Dün %1'de iken baktığımda 31 gün önce şarj ettiğimi görmüştüm ben de.
  • kara cuma indiriminden 113 tl ye aldım. ama sanırım global versiyonu değil. türkçe dil desteği ile sorun yaşayan ya da bu hakkında bilgi verebilecek olan bir arkadaş var mı?
  • uyku takibi için yapmam gereken bir şey var mı yoksa uyuduğumda direkt uyku takibini başlatıyor mu?
  • Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Uykuya daldığınız gibi başlıyor, uyanasıya kadar. Bileğinize tam oturması uyku takibi açısından önemli, nabızla anlıyor sanırım
  • CoppeR. kullanıcısına yanıt
    Uykuya daldigimizi nasil anliyor cidden cok merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    https://www.quora.com/How-does-the-Mi-Band-track-my-sleep
    Şöyle bir şey buldum, belki işinize yarar.
  • CoppeR. kullanıcısına yanıt
    Merakimi gidermis oldum tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.