Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2079. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
23 Misafir - 23 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.198
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20772078207920802081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet legion r720 laptopu 3100 tlye almam gerekirken 3230 tlye aldım oda bankanın kuru daha yüksek olduğu içinmiş vs vs...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzunca961 kullanıcısına yanıt
    Takipli kargodur, 17track ya da PTT sitesinden takip edebilirsiniz.
  • caylak1907 kullanıcısına yanıt
    O konuda şimdilik bir şey söyleyemiyorum maalesef.. bekleyip göreceğiz
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Buradan ticket oluşturup, tekrardan gönderim veya para iadesi talep edebilirsiniz:https://support.gearbest.com/ticket/ticket/cat
  • Bluedio T5 Kablosuz/Bluetooth Kulaklık zaten 40-42$ civarında nasıl bir indirim ki?
    Aliexpress de 30$ a kadar indirime girmişti..
  • tr depo açıldıgından beri gearbestten hiçbişey alamadım resmen kazık fiyatlar
    eken aksiyon kamera n11 de 237tl gearbette 250tl
    eskiden her ay bişeyler alırdım tr depo açılacak dediklerinde bunun olacagını biliyordum burdaki ticaret neden böyle anlamıyorum niye bu ülke insanlarına bu zulum
    gearbest normal sitesinden alamıyorum banka gearbesti kara listeye almış gidip bkmexpres üye oldum bu seferde normal site bkmexpres yok yani illa kazık fiyata alacam kaçarı yok
    almam bende almıyorumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conax -- 26 Haziran 2018; 23:19:14 >
  • DJI Mavic Pro RC Drone / İndirim Kodu: GBmid-year00 / 782$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

başlamadan biten stok..
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Buradakinden bahsediyorum. ptt den takip ediliyor mu bu bilgisi olan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: conax

tr depo açıldıgından beri gearbestten hiçbişey alamadım resmen kazık fiyatlar
    eskiden her ay bişeyler alırdım tr depo açılacak dediklerinde bunun olacagını biliyordum burdaki ticaret neden böyle anlamıyorum niye bu ülke insanlarına bu zulum
    gearbest normal sitesinden alamıyorum banka gearbesti kara listeye almış gidip bkmexpres üye oldum bu seferde normal site bkmexpres yok yani illa kazık fiyata alacam kaçarı yok
    almam bende almıyorumda
    iyi de depo açılmadı ki
  • Merhaba. Mümkünse XDUOO X2 ve X3 modellerinde indirim yapılabilir mi? Teşekkür ederim.@GearBest.com
  • Arkadaşlar bu indirimle 42$ olan eken h7r nin. aliexpreste satılan standart paket (35$) den bi farkı var mı? Paket içeriğine baktım bir fark bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: uzunca961

Buradakinden bahsediyorum. ptt den takip ediliyor mu bu bilgisi olan varmı

Unregistered diyor kayıtsız yani kayıtsızları takip edemezsin...

• ermancati kullanıcısına yanıt
    GearBest.com kullanıcısına yanıt
    merhaba, ben shgm ile görüştüğümde "biz o belgeyi vermeyiz, olmayan bişeyi nasıl verelim. mevzuattaki maddeyi gösterin gümrükçüye, olmadı üst mercilere şikayet edin" dedi. ayrıca ben Hatay İskenderun'dayım, seri numarasına bakma imkanı filan yok, gümrüğe yakın değilim. şu durumda ne yapmam gerekir, ne yapabilirim?
    ayrıca son durum olarak şu şekilde görünüyor:
    2018-06-11 14:30:02 ISTANBUL held by Customs
    2018-06-09 17:19:00 Istanbul Arrived at Istanbul
  • quote:

Orijinalden alıntı: conax

tr depo açıldıgından beri gearbestten hiçbişey alamadım resmen kazık fiyatlar
    almam bende almıyorumda
    Kötüleyeceksin bari sebebin doğru olsun yaw :) fiyatların çoğu trden bariz daha pahalı mesela doğru söylüyorsun ama bu henüz açılmamış olan tr depo ile ilgili değil genel. Puan kullanımı flash indirimlerden kaldırıldı buda kötü bişey. Kargo sitelwrinin takip sisteminde sıkıntılar yaşanıyor. Bazı ürünleri türkiyeden sipariş veremiyoruz. Bunları yazabilirdin :)...

• quote:

Orijinalden alıntı: kurtadam316

merhaba, ben shgm ile görüştüğümde "biz o belgeyi vermeyiz, olmayan bişeyi nasıl verelim. mevzuattaki maddeyi gösterin gümrükçüye, olmadı üst mercilere şikayet edin" dedi. ayrıca ben Hatay İskenderun'dayım, seri numarasına bakma imkanı filan yok, gümrüğe yakın değilim. şu durumda ne yapmam gerekir, ne yapabilirim?
    ayrıca son durum olarak şu şekilde görünüyor:
    2018-06-11 14:30:02 ISTANBUL held by Customs
    2018-06-09 17:19:00 Istanbul Arrived at Istanbul
    selam, hocam şimdi seninkisi de gümrükte takılmış. normalde takılmaması gerekiyor, gümrük memurunun kural dışı hareketi var yani.

Yapman gereken şu, verdiğim gümrük şirketini arayıp, bir dilekçe ve yönetmeliği de gönderip ricada bulunabilirsin. Senin yerine gidip almayı tekrar deneyebilirler, veya üstlerine şikayet edebilirler. Zaten gümrükçü firma aynısını söyledi bunlar böyle yapmaya devam ederse gidip şikayet edeceğiz amirine falan dediler. Yapabileceğin tek şey hakkını aramak ve geri gitmeden malını çıkarmak. Başka birşey gelmiyor aklıma, işin zor.

• ayhand28 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ürünlerin linklerini alabilir miyim?
  • healthypatient H kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ürün linklerini alabilir miyim?
  • uzunca961 kullanıcısına yanıt
    "Unregistered" takipsiz kargodur, maalesef takip edemezsiniz.
  • caylak1907 kullanıcısına yanıt
    Stoklar mevcuttu, deneyip paylaşım yaptım.. fiyat uygun olduğu için, hızlı olmak gerekiyordu :)
  • conax kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Henüz Türkiye deposu aktif değil ve bunun fiyatlara bir etkisi bulunmamakta.

Türkiye'den pahalı olan fiyatları iletirseniz, ben gerekeni yaparım.
  • 
Sayfa: önceki 20772078207920802081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.