Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band 2 - 29.44$ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
12
Favori
10.918
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hepsiburada da şuan fiyatı 99.90 TL'ye düştü
  • Hbden almayı dusunuyorum alınır mı arkadaşlar ne dersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çin'den alsanız 80tl civarına geliyor. 20tl için 3-4 hafta beklemeye değmez bence.

• Arkadaşlar denizde havuzda kullanılır mi acaba bu

• Geekbuying'de 23$ fiyatı nasıl?
  • aliexpreresten 7 yil indiriminde 5 dolarlik aliexpres ceki 2 dolarlik seckin kuponla 15 dolara aldim global sürüm diyordu. orijinal ondan yana endisem yok. ama teli ingilizce yapiyorum arayan ismini goster ayarı cikiyor acik yapiyorum ismi gosteriyor. geri turkce yapinca isim gostermiyor. cozemedim bir türlu. hb dan arkadasa aldigimizda ingilizce yapip geri turkce yapinca da isim gostermisti. anlamadim birsey bilen yol gösterecek olan varsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: megalomanyag

aliexpreresten 7 yil indiriminde 5 dolarlik aliexpres ceki 2 dolarlik seckin kuponla 15 dolara aldim global sürüm diyordu. orijinal ondan yana endisem yok. ama teli ingilizce yapiyorum arayan ismini goster ayarı cikiyor acik yapiyorum ismi gosteriyor. geri turkce yapinca isim gostermiyor. cozemedim bir türlu. hb dan arkadasa aldigimizda ingilizce yapip geri turkce yapinca da isim gostermisti. anlamadim birsey bilen yol gösterecek olan varsa sevinirim.

Maalesef bu bir sorun. Easinda MiBand'in oyle buyuk hedefleri yoktu basta. Sonradan cok ilerlediler. Ama yakin zamanda tum dillere gelecektir.
  • ama ayni bilekliği atiyorim iphone ile ingilizce yapip ayari acip geri teli turkce yapinca ayar kaybolsa bile isim gostermeye devam ediyor. benim telde ise turkce yapinca geri gidiyor isim gostermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megalomanyag -- 24 Mayıs 2017; 11:58:58 >
  • Bugün itibari ile benimde bilekliğim geldi, şimdilik bir problem yok, hepsiburada dan 84 TL ye aldım, ürün şık ve hafif henüz ingilizce yapıp arayan numarayı göster özelliğini deneme şansım olmadı ama bu haliyle bile bence yeterli, alacak arkadaşlara tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.